Pozvánku do Zemanova volebního štábu údajně dostala islamofobka Radka Hladíková

Prezidentská debata na České televizi skončila. Putinovi vítači z ní byli poněkud rozladění a ve svých příspěvcích na sociálních sítích si nebrali servítky s vulgaritami, kdy Drahoš byl častován výrazy pro mužský pohlavní úd, zatímco jiní rozčarovaní z výkonu své hvězdičky raději virtuálním přátelům vzkazovali, že “se ty kecy nedaly poslouchat”

Dobře vedená debata na úrovni, bez projevů fotbalových rowdies v publiku je nejspíš nad duševní síly Zemanových fanoušků. Ale ponechme nyní stranou sledovanou debatu z Rudolfina a podívejme se spolu o kousek dál. Miloš Zeman nejspíš podobně jako Jiří Drahoš plánuje, koho si pozve do volebního štábu během vyhlašování výsledků.

Jednou z údajně pozvaných je krajně pravicově naladěná podporovatelka Okamurovy SPD Radka Hladíková. To je panečku výběr, na který může být národ skutečně hrdý. Kdysi před parlamentními volbami tato žena postávala za “petičním stánkem Okamurova nenávistného projektu se šálou SPD před kutnohorským Kauflandem, aby nyní ideově podle svého tvrzení povýšila na “Zemanova člověka” s důvěrou být mezi vyvolenými, tajně věřícími v úspěch lháře s proputinovským hlasem na konci.

Pokud Radka Hladíková na svém profilu píše pravdu, pak je to opravdu smutné svědectví toho, kam Zemanovo prezidentství kleslo a jakým lidem vzdává úctu, příležitosti a pocity důležitosti v tom nahnědlém “stádečku” kolem futurologa z Hradu….být islamofobním štváčem je možná jedním z hlavních předpokladů pro pozvánku do prezidentova volebního štábu. Ale když si blondýna, jinak zcela běžně na svém profilu vystupující proti uprchlíkům myslí, že by hanobení prezidenta mělo být trestné, tak si alespoň pohlídá, aby v okolí vrávorajícího lháře a populisty žádný takový odpůrce nebyl.

Inu,  človíček označující Putina jako pána s velkým P byl pozván k dalšímu putinofilovi. A když to dobře dopadne, může z toho vzniknout selfíčko, nad kterým zjihne srdce nejednoho milovníka zpátečnických názorů.


V osobě Radky Hladíkové je vidět trapnost současné české extrémistické scény, kdy se jedním dechem podporuje německý krajně pravicový populismus AfD, aby následně příležitost dostaly další deriváty odmítavých postojů čerpajících z konspiračních médií, teorií a pochybných zdrojů.

Zcela určitě nikdo ve volebním štábu nebude hovořit arabsky, a tak se nemusí blonďatá xenofobka jakkoli rozčilovat, i když u trapných fobiků jeden vůbec neví, kdy se v představách objeví nějaké ty znásilňovací gangy.