Asistentka poslance Kotena posílá nepřímo muslimy do plynu

Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury nabízí v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky eskadru hvězdné pěchoty, kdy se člověk nestačí divit, co všechno vypadne z ultranacionálně naložených zákonodárců. 

Jedním z mediálně známých “borců” je Radek Koten, od něhož se veřejnost dozvěděla šťavnaté pikantnosti o nejrůznějších konspiračních teoriích, mezi kterými nechyběla neméně zábavná zprávička o vraždících mikrovlnkách. Poslanec ze sedadla číslo 121 má k dispozici hned tři asistenty, snad aby předraženého konspirátora ve státních službách tito pomocníčci po boku drželi zkrátka.

Jenže ono to ani u těch asistentů není po myšlenkové a úvahové stránce příliš růžové. Například taková šedesátnice Marcela Severová na sociálních sítích perlí, až zrak přechází. V jednom svém příspěvku jmenovaná obyvatelka Náměšti nad Oslavou rovnou nepřímo posílá muslimy do plynu. Předseda bezpečnostního výboru má vedle sebe člověka, který před dvěma roky bez pohnutky mysli ordinoval v náznacích Hitlerovu praxi průmyslového vraždění na oběti své trapné nenávisti.

Panečku to se bude ta politika dělat jedna báseň……slušnočeši ze sociálních sítí sice budou nadšeni, ale demokracie bude trpět jako týraný čokl v rohu místnosti. Z daní placená osoba ve svém rádoby vtipu nevalné kvality všem návštěvníkům in natura ukazuje zákoutí své poněkud pokřivené, nelidské mysli, kdy je člověk špatný a ke smrti odsouzeníhodný, pokud vyznává Korán. Slušně vychovanému člověku se z toho musí zvedat žaludek.

Asistentka poslance a zároveň předsedy bezpečnostního výboru Kotena sdílí z velmi prapodivných skupin na sociálních sítích. Nedávno před několika dny vložila do skupiny “Nebudeme volit strany podporující selhávající multikulturalismus” grafiku, ve které by nejradši vyhostila všechny, kdo mají na uprchlíky jiný názor. Tak tohle je ta Okamurova pověstná přímá demokracie, kdy musíte držet ústa, sunout se krok za krokem podle toho, jak SPD píská?

A když to nepůjde po dobrém, tak jako volební lístky poslouží dlažební kostky třeba jako nástroj nevole vůči Evropské unii.

Členka SPD tímto vyzývá k nenávisti a nabádá k násilí. Nabízí se otázka…..je tohle normální chování, které bychom mohli očekávat od asistentky poslance? Jedním slovem je to hrůza, děs i běs. Ale na druhou stranu co byste očekávali od někoho, kdo na svém facebookovém profilu sdílí články Aeronetu, Rukojmi.cz, Eurodenik.cz, cz.sputniknews.com, ceskoaktualne.cz, svetkolemnas.info, white-media.info, nebo ac24.cz.

Tady opravdu nemůžete očekávat nějaké oduševnělé úvahy, když Marcela Svobodová všechny tyto weby pokládá za zdroje, s nimiž by měla seznamovat své virtuální přátele. Jakou práci může v roli asistenta poskytnout paní Severová předsedovi pro bezpečnost, když na svém profilu sdílí například odkaz na Nacionální hackery, kteří se na názorově hnědém a značně nenávistném místě v internetu chlubí trestnou činností? Má snad takto vypadat ona moderní bezpečnostní strategie, s níž by měl pan poslanec Koten přicházet mezi své parlamentní kolegy?

Milovnice Miloše Zemana zveřejňující petice v roce 2015 na jeho podporu klidně sdílí pozvánku na demonstraci krajně pravicové Národní demokracie antisemity Adama B. Bartoše. Souhlasí snad Marcela Severová s myšlenkami obrýleného vůdce radikálů?

Zkrátka, z příspěvků Marcely Severové kouká do okolí rasismus s naprosto pokřiveným vnímáním světa. To je velmi smutné, zvláště, pokud tato ženština v roce 2017 působí na chodbách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.