Valentovi vadí “islámské billboardy” s barmským nápisem, a tak perlí o islámské invazi

Senátor Ivo Valenta jež, před sedmi lety od Michala Voráčka zakoupil balík akcií Parlamentních listů, se opět ve svém příspěvku projevil jako trapný hlupák s konspiračními teoriemi na vrchu, kdy za všechno může tajemný Soros, na kterého mají čecháčkové a milovníci Putinova režimu spadeno. 

V ulicích se objevily billboardy Člověka v tísni s díky v nejrůznějších jazycích, a tak konspirátor a miliardář, který nedávno vydělal 325 milionů korun na dluhopisech, nechtěl zůstat pozadu. Na svém profilu zveřejnil idnesácký článek, v jehož perexu trůní cizojazyčný transparent, aby následně díky zachycenému okamžiku na hraně zákona pošpinil muslimy a doslova je překřtil na nějaké teroristy, kterých by se veřejnost měla bát…Valentův příspěvek má dvacet sdílení, tak snad politikův záměr byl vykonán….

Co na tom, že zachycený obrázek nemá s arabštinou nic společného, protože se jedná o slovní obraty v barmštině…to stejně čtenář, pro kterého je příspěvek určený, nerozezná, a tak se může vesele fabulovat, protože přesně tak věci kolem sebe vidí a vnímá nahnědlé já čecháčkovských fobů, ke kterým pan senátor zcela jistě patří. Ve větách místního senátora se sice objevují známé nesmysly o islámské invazi, ale v realitě tomu tak není. Radikálova mysl žije v nenávisti, v jakémsi alternativním vesmirnu, kde svoboda člověka neexistuje, protože na stole leží jen jedna jediná možnost být bílým křesťanem, jinak je kdokoli jiný zatracený, podřadný a prostě terorismem políbený.

Na Parlamentních listech chtějí podle třetinového vlastníka Parlamentek dát prostor také extrémistům, proto je Valentův facebookový výpotek ideově shodný s médiem, jež v současnosti z velké části vlastní.

Chtěli jsme dát prostor všem, včetně extremistů.

Michal Voráček

Je velmi smutné, jaké hnusné, ba přímo odporné hodnoty zastává člen Horní komory Parlamentu České republiky. Majitel dezinformačního média poskytuje na svém účtu v prostorách sociálních sítí dezinformační příspěvky, podle kterých kdejaký jouda může vyrazit s flintou na okraje hraničního pásma s domněnkou, že právě za nejbližším rohem v okolí smrčku číhá skrčený nějaký ten terorista.

ISLÁMSKÉ BILLBOARDY s barmským nápisem. Platí to Soros! Invaze!!!! …..ještě ve Valentově příspěvku chybí CIA, zrádné útoky na Washington a jako bonus na nahnědlé věžičce pana senátora chybí oslavná kantáta na Putinův režim, kde by islámské billboardy s barmským textem nebyly možné. Člověk opravdu neví, jestli se smát, nebo začít plakat nad tím vším, co můžete zahlédnout na “českých internetech”.

Ivo Valenta přispívá k radikalizaci společnosti a rozšiřuje pokleslé konspiračně-dezinformační teorie. Typickým příkladem je v článku uvedený příspěvek. Opravdu je správné, aby takoví lidé zůstávali ve vysokých státních funkcích?