Stoupenci DSSS zprznili 17. listopad s “vlajkou” naruby

Vandasova DSSS využila 17. listopad ke komorně laděné demonstraci, kdy v ovzduší létaly klasické slovní obraty nenávisti, zatímco jednotliví účastníci, zejména po skončení proslovů, ukázali, jak si představují vlastenectví. 

Někteří si našili na černé bundy dvoubarevný kalich s vlaječkou, aby později v pochodářském snažení provokovali policajty, zatímco ostatní opakovaly chyby minulosti, kdy obrácená a počmáraná vlajka skutečně pobavila.

Zdroj: http://jpeg.cz/obrazek/B0MAa

V Tachově by se konečně v ústředí Dělnické strany sociální spravedlnosti měli naučit, jak během demonstrací správně držet vlajku, aby jednotliví členové před novináři nevypadali jako totální hlupáci. Navíc, textem na státním symbolu radikálové ukazují, jak mělké a totálně neznalé jejich národní uvědomění je. Ústa mají mužíci v khaki kalhotách plná hesel “Čechy Čechům”, zatímco k opravdovému češství je u těchto individuí velmi daleko.

Milovník ultranacionalismu z DSSS vlastně ani s vlajkou na ulici nestojí. Je to jen atrapa neshodující se ani s rozměry státní vlajce. Možná i proto dostal radikál odvahu popsat materiál názvy odkazujícími k tachovské Dělnické straně sociální spravedlnosti. Kdyby tomu bylo jinak, skončil by mužíček z fotografie na služebně Policie České republiky.

Ale co byste chtěli od takových jakoby vlastenců, i když tito lidé o vlastenectví nevědí vůbec nic. Mají strach z malosti a pro tyto obavy zprzní klidně vlajku státu, ke kterému se hlásí, nebo z obav před porušením zákona si vyrobí atrapu státního symbolu, aby na ní mohli ukázat své neskonalé národovectví a vlastenectví. I proto jsou stoupenci podobného ražení směšní a zároveň trapní.

SDÍLET