Sládek v čase voleb nejspíš v rozporu se zákonem agitoval, nyní prohlašuje volby za zmanipulované

Miroslav Sládek by rád zpátky do politiky, a proto například v Ústeckém kraji objížděl poloprázdná náměstí s ulicemi, kde se pokoušel agitovat, i když snad i on sám mohl tušit, že to letos nedopadne s výsledkem ve volbách příliš dobře.

Člověk se sice pobaví nad střetem Sládka s Vandasem, kdy na sebe oba dva pánové srandovně pokřikují, ale celkově předvolební kampaň sládkovců je úsměvným příběhem, kdy se radikální odmítač Romů a podněcovač xenofobních nálad vůči romským spoluobčanům účelově přeorientovává na zajímavější “komoditu”, kterou není nikdo jiný, než muslimové, uprchlíci a Evropská unie.

Pavel Matějka, Miroslav Zeman; Zdroj: Youtube

Kindernáckové pochodující v nechvalných devadesátkách v kanadách a dvoubarevných bombrech se svojí hvězdičkou ulicemi měst musí být v naprostém úžasu. Někteří nemohou Sládkovi odpustit problémy s financováním SPR – RSČ, zatímco ti další jsou docela štěstím bez sebe, že by se mohlo opakovat něco podobného, co jsme v Česku mohli vídat záhy po pádu komunismu.

Miroslav Sládek to velmi dobře ví, a proto své úsilí směřuje na druhou skupinku radikálů, kdy jako bonus navrchu mohou pomoci čechoslovakisté a fanoušci nacionálního bolševismu potácející se věčně v sentimentech k minulým časům. Touha vyhrát musí být velká. Možná dluhy, o kterých se na sociálních sítích povídají sáhodlouhé příběhy, jsou hlavním hnacím motorem, pro který je ochotna ikona neofašistické a ultranacionální scény udělat prakticky cokoli.

Včera, 20. října 2017 Sládek s Fraňkem s polepeným tmavým autem přijeli do Chomutova, kde v první den voleb sponzorem věnované vozidlo zaparkovali u jedné z místních hospod, kde také obnovený předseda obnovených sládkovců zkoušel podle některých svědků agitovat a navazovat diskusi s přítomnými lidmi. I když se to v den voleb ze zákona nesmí, rozhodl se Miroslav Sládek k minimálně nečestnému kroku snad v naději, že v ulici Kosmonautů před restaurací Monika získá urychleně sympatie některého z přicházejících hostů retauračního zařízení a ten se na poslední chvilku rozhodne a dá hlasy Sládkovi místo někomu jinému.

Není divu, že se takové počínání někomu znelíbilo a na konání Miroslava Sládka upozornil policisty, kteří na místo dorazili a Sládka s jeho doprovodem zcela správně odvedli na stanici, zatímco další příslušníci zákona zajistili přítomný vůz.

Zdroj: Twitter

Policie se zachovala správně, zatímco Sládek a jeho lidé se, tak jak mají ve zvyku, vymlouvají, že nevěděli, netušili…radikálové bazírující na nenávisti si počínají jako malé děti a odmítají přiznat svou vinu. A když to nejde jinak, po večerních prosbách o pomoc od fanoušků přicházejí účelová tvrzení o zmanipulovaných volbách, protože možná jedině tak partaj překlene myšlenky zpochybňující čin předsedy v severočeském Chomutově.