Roman Černý – ochrankář a volič SPD s antisemitismem a rasismem v srdci

Je veřejným tajemstvím, že se v bezpečnostních službách v rolích strážců objektů a ochrankářů na nejrůznějších sportovních a kulturních akcích objevují občas stoupenci krajní pravice. K policii by je nevzali, nesplnili by psychologické a výkonnostní testy, a tak si radikálové v uniformě, obuškem za pasem, želízky a plynovou pistolí v ruce léčí své bolavé ego.

Na chvilku si milovník rasismu a ostré mluvy na sociálních sítích může připadat na pochůzkách kolem střeženého objektu jako král. Peníze se vydělávat musí, a když přijde na lámání chleba, klidně se přehlídne snědší kolega v práci, protože jednou přijde bílý den, ve kterém to kolega ze směny bolestně pocítí.

Radikál – ochrankář, alias zástupce pořadatelů z fotbalových, nebo hokejových utkání se hodí, protože dokáže přivřít oči nad některými projevy radikalismu, když tým zapřísáhlých a xenofobií prolezlých fanoušků skončí porážkou. Stačí projít několik radikálních skupin a zcela určitě narazíte na takového zaměstnance bezpečnostních služeb.

Jedním z nich je Roman Černý, jehož živnost specializující se na bezpečnostní a pátrací činnost naleznete v obchodním rejstříku pod IČO 61542954. I když je podnikání zapsáno pouze na Černého, na sociálních sítích svou živnost xenofobní radikál charakterizuje jako bezpečnostní agenturu Nova 2 – Roman Černý.

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/129967813788976/?fref=ts

To je docela vtipné a dost možná takový přístup ukazuje na nízké ego tvůrce, nebo touhu zakladatele posunout své podnikání do vyšších vrstev. Roman Černý dodává, že spíše provádí poddodávky pro větší bezpečnostní agentury a zabývá se jednorázovou ochranou osob, kulturních akcí a fotbalových utkání.

Panečku, to musejí být služby jedna radost. Snad se nebude jednat o nějakou “židovinu”, jak Roman Černý velmi rád ve svých příspěvcích používá. Kromě “bezpečnostní agentury” je tento muž také spoluadminem veřejnosti uzavřené facebookové skupiny “BEZPEČNOSTNÍ FIRMY. MY ZE SEVERU MOST”, kde se jako admin vyjadřuje jako zastydlý a hloupý béčkový antisemita, islamofob, rasista a především milovník Putina a velkého Ruska. Zase jednou je vidět prohnilá dušička dalšího rádoby milovníka všeho slovanského a českého.

Zdroj: https://uloz.to/!EU1mOi1cR19P/roman-cerny-agentura-zipx

Je to další volič Tomia Okamury s nenávistí vůči všemu evropskému, bruselskému. Tady v tomto případě slovanská hrdost smrdí nepěkným zápachem, pro který je Brusel “sionistickou zrůdou”. Taková přirovnání jsme tady měli před několika desetiletími a všichni velmi dobře víme, jak to všechno dopadlo.

Zdroj: https://uloz.to/!EU1mOi1cR19P/roman-cerny-agentura-zipx
Nechutné události ze Španělska jsou pro tohoto člověka další příležitostí k antisemitským názorům, jimž zatleská leda tak stejně nenávistí naladěný radikál. Je to odporné, ale v uzavřené skupince, kam mimo jiné přispívá také český ekonomický migrant z Německa Zdeněk Chytra, jsou takové posty naprosto normální. Ano, přesně takto se vyjadřují někteří Okamurovi voliči v soukromém životě živící e například jako ostraha objektů. Hlavně, že existuje chemtrails a je možné svá vlastní selhání svést na EU, nebo NATO, protože si Kreml přeje úplně něco jiného.
Roman Černý má své “negry”, na které si může zanadávat, když má pocit, že nic na světě nefunguje.
Zdroj: https://uloz.to/!EU1mOi1cR19P/roman-cerny-agentura-zipx
Jako katalyzátor poslouží hloupá grafika z ještě hloupějšího a rasismem prolezlého a vylhaného zdroje. Na druhou stranu, co byste očekávali od někoho, kdo věří na to, že kondenzační čáry za letadly otravují ovzduší a způsobují nejrůznější nemoci. Pro tuhle myšlenkovou sortu lidí jsou všichni, se kterými názorově nesouhlasí, ve výrazech označováni hanlivými antisemitskými přídomky. Tentokrát slinu nenávisti schytal Stropnický, jindy to bude někdo úplně jiný. Ministr obrany má smůlu, že neleze do zadku Kremlu, tak jak to dělá většina příznivců SPD.
Zdroj: https://uloz.to/!EU1mOi1cR19P/roman-cerny-agentura-zipx
Jen není jisté, zda skutečně člověk s takovými názory by měl vykonávat práci ostrahy, protože by u ní mohlo dojít k recidivě, kdy by někdo mohl přijít k újmě na zdraví.
Zdroj: https://uloz.to/!EU1mOi1cR19P/roman-cerny-agentura-zipx
Zdroj: https://uloz.to/!EU1mOi1cR19P/roman-cerny-agentura-zipx

Není divu, že takový člověk se nedostane do bezpečnostních sborů a musí si svou touhu nahrazovat například v nejrůznějších bezpečnostních agenturách.