Okamura zostudil státní hymnu, když jí nechal zazpívat rasistou Brichtou

Tomio Okamura přivedl na tiskovou konferenci svého syna, zatímco do volebního štábu vpustil jenom ty reportéry, kteří dříve o SPD psali hezky, nebo se minimálně nevyjadřovali příliš útočně vůči samotnému předsedovi Svobody a přímé demokracie.

SPD nabízí politiku zpátečnictví útočící na práva minorit, zatímco se majitel Japa Foods dopředu těší na nějakou tu vládní funkci, kterou nemá ani omylem jistou. Ihned v úvodu stačili xenofobové v obleku v přímém přenosu České televize pošlapat národní hymnu, když k jejímu provedení vyzvali rasistu Aleše Brichtu, který neměl v sobě ani špetku ochoty postavit se novinářům a televizním divákům čelem vpřed.

Snad v onen okamžik nebyl podivný zpěvák s rasismem na triku pod vlivem alkoholu, tak jak tomu bylo v minulosti mnohokrát na nejrůznějších setkáních. Kostlivec na bundě postaršího milovníka hnědých ideologií mlčky naznačoval, co by se v republice dělo, kdyby tokijský rodák dostal volnou ruku pro své zhoubné návrhy a myšlenky sesílající Českou republiku na dno tolik blízké druhé republice fašistického Česko – Slovenska.

Naštěstí, v parlamentu je devět politických stran, a tak vládní pozice pro SPD mohou zůstat v říši snů a dvacet čtyři ideově nahnědlých poslanců si bude pinkat svůj míček na sedačce opozice kdesi v rohu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, protože nenávist hraničící s neonacismem jdoucí naproti Kremlu opravdu do parlamentu nepatří.