Jana Volfová by ráda ideově zneužila děti ve svém islamofobním spotu

Extrémismus, nenávist a islamofobie velmi často ke svým zvráceným perverzím zneužívají děti. Nafotí s nimi fotografie, vytvoří filmy, nejrůznější spoty, aby později mohli samozvaní vůdci malých buněk radikalismu zaútočit na nejniternější city, ve jménu kterých je nutné xenofoby podpořit, aby blonďatá holčička s chlapečkem mohli spokojeně žít v prostranství nacionálního státu, ve kterém vítězí jednobarevné vidění světa.

S železnou pravidelností Tomáš Vandas z Dělnické strany sociální spravedlnosti na svých propagačních materiálech zneužívá pětileté blondýnky. Stáhne je z nejrůznějších fotobank a cizinku jinak nemající potuchy o tom, že je na letáčku DSSS vydává za bezradné dítě ideově natahující ruce k bílému pomocníkovi, jež by mohl vést za nevinnou dušičku boj vůči ideovým nepřátelům českých nedělníků. Až si člověk chvilkami připadá, jako kdyby sledoval propagační materiál určený především pro pedofilní část obyvatelstva.

Dítě v politice má symbolický význam a radikálové to velmi dobře vědí, a tak velmi rádi vykládají hraný příběh svých perverzí, kterým by voliči svým hlasem měli zabránit. Typickým příkladem o zneužití dítěte v rámci politické kampaně by mohla být Jana Volfová, která na sobotu 9. září 2017 na sociálních sítích sháněla dítě, protože potřebovala natočit islamofobní spot, ve kterém nedospělec hraje jednu z demagogických rolí.

 

Nenávist vůči vyznavačům Koránu se neštítí zapřáhnout do příběhu malé lidské stvoření, které ani omylem nemůže rozumět v celé šíři tomu, co má před kamerou dělat a říkat. Kdyby bylo alespoň pět děcek a rodičů ochotných přitakat ke zneužití nevyvinuté duše, bylo by to pro Janu Volfovou dobré.

Zdá se, že tentokrát předvolební spot útočící na základní lidská práva bude zaměřen jinak, než ten předchozí, ve kterém se předsedkyně České suverenity oblékala do burky a přitom se obávala znásilnění. Předsedkyně Bloku proti islamizaci nejspíš v hlavě připravuje krátký spot, ve kterém, budou děti ohrožovány jak uprchlíky, tak především islámem. Člověk nemusí být zrovna génius, aby odhalil hlavní myšlenku chystaného “díla”.

Komentáře pod povzdechnutím o neochotě rodičů poskytnout potomka na předvolební spot působily na náhodného čtenáře komentářů jako okénko kuplířů s dětmi, kdy tatínkovbé, maminky nabízejí své ratolesti a když to nevypadá, Volfová sonduje, zda by na místo natáčení nepřišla s dětmi maminka, místo tatínka.

Ve veřejných komentářích jistý Jan Bělka nabízel osmileté a patnáctiměsíční dítě. Dokonce i koníci by mohli jít stranou, protože islamofobní fanatici kdysi se sdružující se s Martinem Konvičkou rodiče s ratolestmi přivezou i odvezou. V klipu mohou být i nemluvňata, protože jakmile je něco dětské, je to pro veřejnosti neznámé hnutí s třináctkou na hlasovacích lístcích vítané.

Alespoň člověk vidí jakou má Blok proti islamizaci – Obrana domova úctu k budoucnosti národa, jakou děti bezpochyby jsou. V klipu nechybí ani stará babička, ale tu už účelová ultranacionalistka s obšírným tělem má.

Stejně ultranacionálně nejdůležitější je, že se Janě Volfové líbí povídačky o “cíleném vyhubení bílé rasy”…to se bude fanouškům islamofobního mámení líbit. Když už nemá předvolební slepenec co nabídnout, pokusí se alespoň citově zapůsobit na náboženské fanatiky slepě útočící na každého, kdo vypadá jen trošku nečesky, i když v České republice žije od narození.Stejně s dětmi, nebo bez nich bude předvolební spot propadákem, podobně jako stejným propadákem bude počet hlasů v říjnových volbách.A pokud bude předvolební spot nabádat k nenávisti a bude útočit na minority žijící v této zemi, nemusí být “filmové” dílko v televizi uvedeno vůbec, což je jedině správné.