Člen bezpečnostního výboru za ANO, Bohuslav Chalupa, se vyjadřuje jako islamofob a krajně pravicový hlupák

Twitterový účet poslance Bohuslava Chalupy za Babišovo politické hnutí ANO je docela tragikomické počtení, při kterém si nejeden návštěvník poklepe na čelo s neuvěřením, že že zrovna tento politický subjekt je vládním kolegou v Babišově vládě.

Tak například před patnácti hodinami panbuh007, jak si Babišův zákonodárce ve sto čtyřiceti znakové sociální síti říká, návštěvník nalezne odkaz na článek z Parlamentních listů a světe div se, jedná se o článek popisující názor holandského rasisty a islamofoba Geerta Wilderse.

Vzhledem k tomu, že k obsahu není poslancův žádný doplňující názor, dá se předpokládat, že majitel účtu s obsahem souhlasí, a tak je zbytečné cokoli dalšího dodávat.
Dokonce několik řádků poté nechybí ani přihlouplá zmínka o Evropské unie a především Junckerově proslovu, za kterou by se nemusel stydět krajně pravicový radikál z Machových svobodných, nebo Nebo Robejškových Realistů.

Jak vysoce státnický a neskonale politický je poslancův příspěvek. Kdyby ovšem přeci jen někdo zůstával na pochybách, Ing. Bohuslav Chalupa ze sněmovního sedadla číslo 114 je kromě odmítače uprchlíků, Evropské unie a všeobecných generalizací také zapřísáhlým fanouškem islamofobie…snad aby se hodil celkově k názorovému spektru, ke kterému se již několikrát přihlásil oligarcha a majitel politického hnutí ANO Andrej Babiš.

Člověk opravdu nevychází z údivu, jaké Já člen parlamentního výboru pro bezpečnost a obranu ještě ve virtuálním prostoru odhalí…..”sluníčkáři” jsou odsouzeni k arabštině, zatímco by zbytek uprchlíků měl být zapřísáhlými kriminálníky, se kterými by se měla společnost vypořádat co nejrychleji. Česká republika je opravdu v bezpečí s takovýmito politiky rozhodujícími o bezpečnosti země.

Místy se jihomoravský zákonodárce vyjadřuje jako hloupý ultranacionál sepisující si své myšlenky v některé z uzavřených a čistě nedemokratických facebookových skupin. Až bude příště pan poslanec opět s kolegyní z ODS Černochovou rokovat o bezpečnosti státu a nutnosti přijmout zákony k vyslání záchranných vojenských misí do zahraničí v případě únosu českého občana, měli by si diváci vzpomenout například na tyto tweety, ze kterých běhá mráz po zádech.

Kopírováním názorů jakéhosi Kyslíka Bohuslav Chalupa považuje za naprosto správné vyhnání Němců z poválečného Československa, protože podle něj každý, kdo v té době jen trošku šprechtil, musel být v rámci všeobecných generalizací odsunut, protože nacistický režim vyvraždil v Protektorátu na 330 000 českých žen, mužů i dětí. Možná, kdyby Chalupa pochodoval v brněnském pochodu smrti, hovořil by dnes úplně jinak, protože ani německé děti, němečtí důchodci, německé matky nemohou za hrůzy, které Hitlerův zrůdný režim napáchal nejen v Československu.

Chalupův přístup k bezpečnosti a lidským právům je opravdu žalostný. Jak se tento člověk mohl dostat do bezpečnostního výboru, to opravdu zůstává záhadou. Jako by bylo normální střílet na auta s uprchlíky. V Chalupově světě ultranacionalismu je to zřejmě naprosto obyčejný příběh, ke kterému bychom se měli snad přidat také my jako Česká republika.

Trapné je také odsouzení údajného znásilnění, o kterém psaly především pochybné plátky, ke kterým patří například Parlamentní listy. Je smutné, když člověk placený z daní a zároveň zastávající vysoké funkce ve státní správě, konkrétně přímo ve Sněmovně, přemýšlí o světě z pohledu trapného a dokonale hloupého generalizačně přemýšlejícího človíčka, pro kterého je Německo a všechno německé zároveň potenciálně nacistické.

To je velmi smutné pro člena politického hnutí ucházejícího se v následujících volbách o místo na výsluní. Milovníci Miloše Zemana a čecháčkové tetelící se pod oprátkami Adama B. Bartoše mají určitě radost z Chalupova myšlenkového pochodu. Kdyby si náhodou někdo myslel, že twitterový účet nepatří poslanci a jedná se o nějaký fake podraz, tak vás musím ujistit, že všechny příspěvky jsou opravdu poslancovy.