Exfotbalista Sparty Lukáš Hartig “bojuje” za bílý kontinent

Kariéra fotbalisty Lukáše Hartiga nabrala pořádný sešup. Z bývalého hráče Sparty a Bohemky se stal obyčejný fasádník, který s obrušovačkou bez obtíží upraví oplechování římsy ještě předtím, než kolegové zahájí práci na nové fasádě. Zručný fachman vyměnil sportoviště za staveniště, ale na tom samozřejmě není nic špatného.

Každému člověku se občas stane, že prostě špičkové povolání, o kterém sní každý malý kluk, vymění za něco méně atraktivního, protože přesně tak to osud chtěl. Hvězdnou kariéru připomínají jenom novinové články na internetu a tučné výdělky s několika nulami na konci jsou jen starou, prachem zavátou vzpomínkou.

Možná frustrace ze zaniklé hvězdné kariéry daly průchod běloskvoucím snům o bílém kontinentě, kdy v trikotu s okřídleným tučňákem a nápisem “FIGHT FOR WHITE CONTINENT” bývalá hvězdička Zenitu Petrohrad bojuje za svou vysněnou barvu, kterou snad už milionkrát viděl na fasádě nejednoho z domů, na kterém coby dělník obětavě pracoval.

Zdroj: Internet

Na fotce se k bílému kontinentu Hartig hlásí po boku nedospělé holčičky. S největší pravděpodobností půjde o exfotbalistovu dceru. V tom případě by se Hartigem a jeho poměry v rodině měla zabývat sociálka, protože podobnými fotografickými výkřiky tatínek ohrožuje mravní výchovu svého potomka, který si díky otcově trikotu může myslet, že být rasistou je něco naprosto správného.

Zdroj: internet

Bylo by zábavné sledovat bývalé fotbalové eso při obraně Čech. S trikotem “DEFEND BOHEMIA” rytířem a lvíčkem coby znakem na štítu by hrdinská obrana šla skvěle jedním vrzem. Módní guru z primácké show by si smlsl na džínách, nebo na nakyslém obličeji odrážejícím vnitřní přesvědčení bývalého vrcholového sportovce.

Cosi o nahnědlé mysli Hartigova mozku napovídala exfotbalistova ochota svědčit v kauze hořící louče v Býchorech na Kolínsku, kde mužíček z fotek trénuje fotbalový tým pralesní ligy a tak trochu provozuje místní hospodu. Jedné červencové noci se parta mladíků, z toho tři členové Hartigova fotbalového týmu, rozhodla terorizovat s loučemi v rukou místní romskou rodinu.

Cestou alkoholem rozvášnění čecháčkové pokřikovali rasistická hesla a potom na závěr, když dorazili k příbytku Romů, vhodili do otevřených oken domu zapálenou louč. V místnosti spalo několik lidí včetně malých dětí. Čtveřice xenofobů doufala, že svým útokem někoho zabije, nebo způsobí velký požár. Jenže k tomu naštěstí nedošlo. A to jen díky tomu, že jeden z obyvatelů pokoje nespal a počínající požár uhasil.

Lukáš Hartig svědčí u soudu; Zdroj: TV Nova

Hartig u soudu tvrdil, že “kluky velice dobře zná”, že by jeho svěřenci takovou věc neudělali. A dokonce celý kriminální čin zlehčoval, když tvrdil, že šlo o klukovinu opilců možná snad tolik podobnou Hartigovým dětským vylomeninám, když coby malý kluk zazvonil na sousedy a se smíchem utekl. To je poněkud svérázný výklad velmi nechutné události, při které mohlo zemřít několik lidí, a dokonce i malé nevinné děti, které se v očích útočníků provinily jenom tím, že byli romského původu.

Když se podíváte na první fotku v tomto článku, potom už je všechno jasné. Exfotbalista bojuje za bílý kontinent, a proto mu možná pokus o vyvraždění romské rodiny nepřipadal tak závažný, když být nacionalistou je tak veselé a příjemné.

Zdroj: internet