Zapomenula veřejnost na Paroubkův anticikanismus a hloupý rasismus?

Jiří Paroubek by se rád vrátil do vysoké politiky, a tak zkouší podle médií cestičky k návratu do sociálně demokratického náručí. Koketování s nacionálním socialismem nevyšlo, a tak se hledá nové místečko, ve kterém by mohl postarší politik opět zkusit štěstíčko prozatím na krajské a posléze možná také parlamentní úrovni. 

Známý obličej bývalého ministerského předsedy vlády hledá dobrý flek. Když se k ambicím připočtou kontakty v Lidovém domě, nemusí být přání sexy mozku vůbec beznadějné. Zdatný rétor s rychlým úsudkem se hodí k obohacení sílící kliky nacionálních socialistů uvnitř České strany sociálně demokratické.

Jiří Paroubek se delší dobu netají se svou náklonností k nacionálnímu socialismu. Národní socialisté – levice 21. století (NS – LEV 21) měla být kvaziextrémistickou selankou vydávající se za ochranou národních zájmů i útoky vůči místním minoritám. Jiří Paroubek si ve svých myšlenkách velmi rychle sesumíroval co je dobré dělat pro úspěch na Ústecku. Postačilo na transparenty umístit jednoduchá hesla košilatých názvů, s nimiž se zarytí “vlastenci” setkali jenom na předvolebních mítincích Vandasovy DSSS.

ashampoo_snap_2016-12-01_20h05m49s_019_
Jiří Paroubek hovoří v TV Nova o své chuti vrátit se do ČSSD

Kupodivu se v současnosti na volební mámení Jiřího Paroubka v médiích zapomíná, nebo se xenofobní tažení považuje zcela nesprávně za podružné, když bývalý předseda nesouhlasí se spolčováním s krajní pravicí vyholených “dělníků”……..

Jako kdyby najednou všichni nevnímali Paroubkova stranická hesla “Čisté Ústí” nebo “Vyčistit město od nepřizpůsobivých!” Terčem politických strkanců zůstali Romové, a tak si s tím kde kdo nedělá zbytečnou hlavu, když třeba na Liberecku ve stejném politickém subjektu zcela nepochopitelně někteří Romové kandidovali do místních komunálních voleb. No co………..oslavy Svátku práce v Ústí nad Labem doprovázené transparenty a letáčky o nepřizpůsobivých dnes nikdo nevnímá, protože každý má před očima dehonestující příspěvky plné islamofobie, nebo nanejvýš nějaký verbální útok vůči uprchlíkům z Blízkého východu.

ashampoo_snap_2016-12-01_20h25m11s_021_

Vypadá to, že veřejnost možná z vlastní neznalosti anticikánskou slinu Paroubkovi odpustila jako řadu dalších velmi vážných provinění. V šuplíku bledne předvolební leták, na kterém postarší politik říká: “Jsem socialista… Váš hlas pro LEV 21 a pro mě osobně tedy vůbec nebude hlasem pro levici ztraceným.“…..co by na takovou větnou skladbu řekli zakladatelé sociální demokracie…..notabene známé tváře české levicové scény. Možná by se podivili nad tím, kdo všechno je odhodlaným “levičákem” 21. století.

Přitom ke vzpomínkám na Paroubkův rasismus nemusíme chodit příliš daleko. Postačí nahlédnout do eurovoleb před dvěma roky, kde se na transparentech objevuje vedle “hněvu lidu” také “nepřizpůsobivý”, které je tak nějak straníky v regionu používáno na místní romskou komunitu. Alespoň v tom svém lítém politickém boji nebyl Paroubek sám. Kousek……sotva pár metrů opodál postávají Vandasovi radikálové, kteří by si zfleku již tenkrát před dvěma roky podali ruce s rudým LVEM 21, protože nenávist k Romům je sdíleným vyznáním nejen DSSS a NS – LEV 21, ale také řady dalších stan, které se pokoušely na nacionální vlnu ulovit důvěřivého voliče.

ashampoo_snap_2016-12-01_21h28m09s_022_

Národní svébytnost, národní tradice, slovíčka útočící proti multikulturalismu, přistěhovalcům a “nepřizpůsobivým” se stala alfou a omegou jak Jiřího Paroubka, tak například tehdejšího Tomia Okamuru, jež se ve stejný okamžik ucházel o sesli europoslance.

Proklamovaný národní socialismus Jiřího Paroubka se podle stranických materiálů navrací údajně k politickému odkazu prezidentů Masaryka a Beneše. Ti by možná koukali, k čemu se Národní socialisté již za předsednictví bývalého premiéra republiky ideově odhodlali. Vlastenectví okleštěné od materialismu a marxismu okořeněné o duchovní a etické hodnoty je tím, co je nevládní stranou nazýváno národním socialismem. Paroubek se snažil spolu se svými partajníky navodit pocit, že každý, miliardář i obyčejná uklízečka ze školky” mají stejné národní zájmy, za které by bylo správné roztrhat tělo i duši na milion kusů……….národní socialismus Jiřího Paroubka vedl do značně utopických ideálů, kdy k jejich naplnění je nutné použít například nějakou nepěknou věc známou z dávné doby zapomenutých časů.

Bývalý předseda od 18. dubna 2015 předsedou není a pokukuje po návratu, kde by mohl znovu začít s “čistým stolem” třeba až na celostátní úrovni jako nový styčný sloup vytvářející kolem sebe klaku blízkých……možná by se v takové konstelaci hvězd bazénkový selfie man dostal do popředí, zatímco ti ostatní zapadnou do dílčích řad no name partajníků. Obživí Jiří Paroubek ve svém politickém angažmá rasistická hesla plná útoků na nepřizpůsobivé?