Vyhubením “negrů by chtěl porazit rasismus”, nyní je kandidátem Řádu národa

Zicklerův proruský Řád národa – vlastenecká unie nabízí do parlamentních voleb kvalitní kandidáty, jen co je pravda. Spolčením se s Hnídkem a jeho ukřičenými fanoušky dávají tito ultranacionalisté najevo, kým ve skutečnosti jsou. Po rasistovi, majiteli muzea klystýrů přichází na řadu další pikantnost. 

Jihočeskou kandidátku okrášlí řidič Tomáše Hnídka, alias Ortela, Petr Procházka. Alespoň veřejnost uvidí, koho předseda proputinovské politické strany nazývá vlastencem.

Je tragikomické, jak se neúspěšná partaj lavírující na hraně nezájmu pokouší ze spojenectví s Ortelem a jeho ekosystémem vytěžit maximálně co nejvíc. Straníci pořádají akce poblíž Hnídkova koncertování a vedení k tomu všemu jako třešničku na dortu nabízí nejviditelnějším osobám z uzavřených sociálních sítí krajně pravicových skupin členství, aby se později Řád národa v některém z dalších příspěvků vytahoval s tím, jak moc je vlastenecký a dokonale český.

Možná si Petr Procházka na některou ze stranických předvolebních akcí vezme to tričko s neonacistickou tématikou a ukáže všem v okolí, jak to s tím vlastenectvím doopravdy myslí. Tričko s nápisem “Můj domov Můj hrad” doplněné o profilovou lebku s helmou připomínající výbavu nacistického wehrmachtu následované samopalem taktéž používaného nacistickou armádou opravdu není nic, co by připomínalo zapálené vlastenectví.

Ale co byste očekávali od někoho, kdo si na zeď vkládá písničky neonacistické kapely Conflict 88. Možná si Hnídkův řidič s choutkami po “vyvraždění negrů” jenom připomínal, jaké to bylo, když jeho šéf hrával ve stejném hudebním uskupení.

Řád národa se symbolickým nájemným od Ruské federace zcela nepokrytě podporuje xenofobii, rasismus, supremacismus, nenávist a násilí vůči minoritám, protože jinak by na své kandidátky nevpouštěl takové lidi, jakým je Petr Procházka.

Potom někomu říkejte, že Ortel a jeho fanouškovská základna nejsou uskupením neonacistů, neofašistů, nebo xenofobů když Ortelův řidič a nyní také poslanecký kandidát za Řád národa pro jižní Čechy sdílí na svém profilu motorku s hákovým křížem na těle. Možná i toto pokládá Řád národa za projev vlastenectví………kdo ví…….

Druhá kandidátka Řádu národa do voleb v Jihočeském kraji je avizovaná Hana Drevjíková na sociálních sítích vystupující pod nickem Tunninka Haninka. I v tomto případě se milovnice Ortelu projevuje xenofobně, kdy by jí podle sdíleného příspěvku nebylo proti srsti sáhnout v případě muslimů po násilí

Skutečný vlastenec musí při pohledu na podobné projevy upadat v třeskutou depresi, protože to, co novopečení kandidáti do voleb v trikotu Řádu národa provádějí, to skutečně s vlastenectvím nemá vůbec nic společného. Alespoň člověk vidí, co Zicklerova parta nabízí. Naštěstí ani spolčení se s fan základnou obchodníka s malostí rusofilní spolek hábitářů nepřekročí mez několika desetin procent ve volbách.