“Slušní lidé” propagují nenávist s logem australského zdravotnického zařízení

Slušní lidé jsou politickým hnutím krajně pravicových a radikálně smýšlejících extrémistů, které dělá všechno pro to, aby devalvovalo obsah slušného člověka. Milovníci Alexandrovců a panslovanského uctívání Velkého Ruska kooperují s židenickou ODS, aby následně brněnským hnědomyšlenkářům dokázali, že partička v modrém ochrání všechny od neexistující islamizace metropole Moravy.

Politické hnutí Slušní lidé bylo zaregistrováno na Ministerstvu vnitra 1. listopadu 2016 přejmenováním a změnou stanov předchozího politického Hnutí Dost. Již od samotných začátků v popředí obou zmiňovaných politických subjektů, toho původního i nově přejmenovaného, postává trojice stále stejných proradikálně smýšlejících xenofobů, mezi kterými je brněnský boxer Zdeněk Pernica, Ivo Crhák a zakladatel České školy boje nožem Radek Pokora.

Jak se zdá, Gauny, jak si také Pernica na sociálních sítích říká, zapomněl na zásady poctivého sportovce, mezi které patří například hra fair play, nebo úcta k lidským právům. Inu, když jde o zviditelnění a přiživení se na nahnědlém pruhu místní politické scény, tak jdou zásady stranou a slovníkové mezery v krasomluvě hnutí vyplňují kolaboranti s kavárnou a nebezpečnými kolaboranty, proti kterým se  trojnásobný Mistr České republiky v Muay Thai rozhodl bojovat.

Ještě před několika lety v Brně řádila skupinka fotbalových chuligánů Johnny Kentus Gang, o jehož aktivitách se můžete dočíst například na webu Hooligans.cz. Jednalo se o tvrdší jádro fotbalových fanoušků  brněnského prvoligového 1. FC Brno. Podle některých tvrzení si Pernica právě v tomto radikálním a velmi nebezpečném uskupení přišel nejen k boxu, ale také k přezdívce Gauny, ke které se ve světě nul a jedniček hlásí. Dobové sloupky místních novin hovoří o násilné a velmi militantní povaze Johnny Kentus Gangu, přesto všechno se předseda Slušných lidí pokládá za slušného, jež by měl v popředí bojovat vůči všem nepřátelům radikální pravice. O Johnny Kentus Gangu a blízkém vztahu židenické ODS na Antifě vyšel celkem docela zajímavý článek, který svým obsahem poodhaluje také shnilé podhoubí popisovaného politického subjektu.

Velmi zajímavé je také logo, které Slušní lidé používají. Mají ho na svém modravém praporu, zatímco úplně stejné používá australské zdravotní středisko Woolooware Health Centre.

Jakáto náhoda……….vyřízli snad tvůrci nahnědlého politického subjektu například ve Photoshopu grafickou část loga z webu australského zdravotnického zařízení, aby si později rodinku v bílém přišpendlili na svůj nenávistí překořeněný projekt? Pokud ano, poté se rozhodně nezachovali jako Slušní lidé, protože krást, i když se jedná “jen” o grafiku, se prostě nemá, protože autorská práva to v zákonech nedovolují a v desateru pravidlo “nepokradeš” tvoří alfu i omegu křesťanských zásad, ke kterým se Slušní občané trojice pánů tak často dovolávají.

Kdyby se předtím Pernica zeptal a poradil s lidmi z židenické ODS, jistě by mu političtí přátelé napověděli, že mnohem lepší bude, když si rádoby politici pomůžou ke grafické podobně s vlastním umem, nebo objednávkou v některém z grafických studií.

Touha dostat se do politiky a třeba podílet se na přerozdělování zisků z každého získaného hlasu je vysoká, a tak se Slušní lidé dohodli s neofašisty a xenofoby na kandidatuře mezi řádky soupisky Hannigovy partaje. Postávat ve stínu Bartošovy Národní demokracie plné rasistů, antisemitů a neofašistů pánům nejspíš nevadí, a tak se politické plány plánují, zatímco se v rámci chuligánství a záchrany rudého bratra zakrývá modrou plachtou růžový tank, protože brněnský pochod smrti na konci druhé světové války není v představách Slušných lidí nic špatného, za co bychom se měli jako národ omlouvat.

Jak hrdinské a slušnočeské………..ale to vůbec nevadí, protože téměř neznámý subjekt radikálů potřebuje mediální kontroverze, a tak událost s pokutou visící kdesi v ovzduší je nepojmenovanou reklamou, protože mnoho novinářů se už jen ze zvědavosti podívá na to, kdo se ukrývá pod čepičkou dalších proputinovských štváčů. Ostatně s minulostí fotbalových chuligánů oscilujících na hraně nechvalně známých ideologií není divu, že třeba Šlégrová, nebo Kotáb vůbec “Slušným lidem” nevadí.

Kdyby brněnští krajně pravicoví vítači Nočních vlků neměli Žít Brno, museli by si jej vymyslet, protože převážná část nenávistných výpotků směřuje proti Hollanovi a Žít Brno, na němž se Pernicovi lidé snaží vybudovat jakousi známost, nebo politickou existenci. Celkem vzato je to logické vyústění, protože Slušní lidé nemají voličům co nabídnout, kromě nesmyslné agresivity a stále stejné velmi odlehčené slovní zásoby. Ve spojení se s Hannigovou politickou skulpturou si alespoň brněnští radikálové mohou hrát na to, že mají desatero nápadů, které jako třešničku na dortu utrousí mezi útoky na Hollanovo politické hnutí.

Nebylo by od věci, pokud by se Pernica se svými kumpány vyslovil k jednotlivým podezřením týkajících se chuligánské minulosti a přítomnosti několika holohlavců, jež svého šéfa doprovázejí na jednotlivých akcích. Pernicovi “Slušní lidé” do slušné společnosti nepatří. Už proto je třeba na jejich aktivity pohlížet s rezervou, případně je správné poukázat na jednotlivé představitele rádoby vlastenecké ligy.