Prozemanovští xenofobové využívají protibabišovské demonstrace k propagaci antisemitismu

Neofašistická a prozemanovská scéna je včerejšími demonstracemi vůči Babišovi poněkud rozladěna. Sociální sítě se plní křečovitými příspěvky, jejichž podoba není daleko od stalinistické mluvy, kde na prvních místech postávají “estébáčtí konfidenti Charty 77, Soros a tajemná moc Spojených států amerických”. 

Protidemonstrační příspěvky díky tomu slouží k antisemitským výlevům, kdy za veškerým děním zcela určitě stojí židovská klaka, které udatná vlastenecká scéna musí stůj co stůj zabránit, ať se děje cokoli. Kromě hloupých příspěvků jsou k vidění také amatérská videa, na kterých zadlužení prominenti béčkové čecháčkovské scény upozorňují své sympatizanty na to, že ti mladí na demonstracích chtějí vyhodit z křesla Zemana, zatímco jako jednoduchou páku používají kartu s Babišem. Kromě estébáckých konfidentů se ve výpotcích xenofobní scény objevují politické mafie, i když ono politické mafiánství hlasatelům košilatých závěrů není ani omylem cizí.

Přesolená gestikulace doprovázená ukřičeným tónem v hlase jasně napovídá, že selfie man s mobilem v ruce jen tak si odskočivší od taxikářské profese zkouší zviditelnění se na situaci, které zaručeně ani omylem nerozumí. Ale co……..ukřičenec s exekucemi na krku a dluhy vůči státu místo své štace v pražských ulicích zamíří na setkání se Zemanem, a tak si nakonec své nervy srovná pohledem na idola, proti kterému ještě před několika lety v časech prezidentských voleb stál.

Radikální scéna vyznávající nadvládu bílého heterosexuálního zvrhlíka se podívala na počet účastníků demonstrací na Václaváku a zaplakala nad tím, že oni samotní nejsou něčeho podobného schopni, ani kdyby se milionkrát rozkrájeli. Trapně v uzavřených skupinách volají po svolání podporovatelské demonstrace, zatímco se nikdo do srocování ve jménu xenofobie nehrne. Rasisté se totiž obávají, že kdyby demonstrovali na podporu Zemana, okolí by si je popletlo s podporovateli Babiše, vůči kterému mívá averzi mnoho pseudobratrů a pseudosester v boji za hnědý svět.

Alespoň si internetoví kecalové spraví náladu nad antisemitismem přesolenými grafikami, ve kterých Soros vládne nad protizemanovskou klakou. Samozřejmě, všichni na takových grafikách mají vizáž známou například z plakátů nacistické NSDAP, kde žida představovala postavička s typickým rysem v obličeji.

Radikálové by rádi tu svou revoluci po vzoru Generace identity, ovšem při vzpomínce na svou neschopnost propadají v deprese a svou žlučovitost vypouštějí do éteru. Alespoň veřejnosti ukazují, jak vypadá morální a lidské dno požadující návrat hluboko za rok 1989.