Poslanec Foldyna v doprovodu Dědek Gangu zavítal na koncert Alexandrovců

Severočeský poslanec Jaroslav Foldyna je typickým příkladem tragikomičnosti české extrémistické scény. Ve středních letech postaršího pána si hraje na boxéra, zatímco mu není cizí naslouchání krajně pravicové ideologii tak nějak místy upadající do bahna českého nacionálního socialismu. 

Partajní knížkou je sice socanem z Děčína, ale zároveň v této politické vládní straně představuje jednu z nejviditelnějších tváří nacionálně socialistického křídla Lidového domu. Styčný krajský zastupitel mezi vládou a Ústeckým krajem se v soukromých příspěvcích netají svým niterným rozpoložením. Jako správný čecháčkovský ultranacionál se předhání znaky české státnosti, zatímco mu není cizí “všeslovanské bratrství”, láska k Putinově režimu, Velkému Rusku a především Sovětskému svazu.

Možná kdesi ve spletitých chodbách ultranacionalistovy duše poslanec ze sedadla číslo 73 závidí Nočním vlkům jejich slávu, a tak se s podobně naladěnými “dědky” v záloze ukazuje na veřejnosti v trikotu Dědek Gangu. Jejich hábit je okrášlen nápisy uctívajícími Sovětský svaz, zatímco se na prsou zubí zaručeně nečeský černý kříž následovaný maličkou vlaječkou České republiky. Outfit přicházejících připomíná Putinovu kohortu Nočních vlků, které čtveřice z fotky před časem v Děčíně přivítala.

Zdroj: http://forum24.cz/socialni-demokrat-foldyna-jako-cesky-kotleba-a-co-na-to-cssd/

Opravdový vlastenec by při pohledu na suitu Zdeňka Bárty, Jiřího Janeby a Jaroslava Foldyny zaplakal.  Čtveřice si hraje na veliké motorkáře zapálené do subkultury specializované formy politické propagace, zatímco z Děčína do Prahy na koncert Alexandrovců skupinka čtyř rádoby drsných existencí přijíždí ve dvou autech…….záblesk dětinské radosti ze setkání s představiteli dávno zašedlých časů je téměř nepřehlédnutelný. Však se také motorkářský gang bez motorek se svými hrdiny vyfotil, popovídal a možná si samozvaní vlastenci mezi sebou vyměnili telefonní čísla.

Zdroj: http://www.imgup.cz/image/LXvC

Podporovatelé radikálních směrů si zajisté nad anonymem zveřejněným snímkem učůrnou radostí, protože účelové vlastenectví se zase jednou dotklo Putinovy ideologie dodávané v ozdobeném balíčku trošku zasmrádlých písní. Snad jen milovníci znaků češství musejí při pohledu na emblém Dědek gangu raději zavřít oči, protože vlajka v obráceném pořadí poznamenaná velkým erkem uráží všechno, na co jsou hrdí.

Ale ono ve skutečnosti o nic nejde. “Dědkové” přivítali Noční vlky a před několika dny zavítali do náruče rudé ideologie, ve které se zákonodárce i jeho přátelé cítí bezpečně a dokonale vlastenecky. Přeci jen je to trošku něco jiného, než postávat s mikrofonem v ruce poblíž srbských ultranacionálů na demonstraci Generace identity, nebo podobných radikálů prohlašujících do okolí účelová hesla o tom, že Kosovo je srbské.

Po Foldynově boku nechyběl ani Tomáš Buzek z motorkářského klubu Vladimíra Boháče Red Eyed Crüe, který “dědkům” udělal milou společnost. Však také posléze na sociálních sítích celou cestu za koncertem komentoval a byl zajisté hrdý na to, že Red Eyed Crüe se zase jednou předvedl v rádoby vlastenecké akci. Alespoň si mohou motorkářští milovníci sovětského a československého zavzpomínat při sklenici zlatavého moku v děčínské Restauraci Arizona na krásné okamžiky plné lásky, porozumění a všeslovanského propojení….a možná dojde i na zábavné historky, jak Jarda odhodlaně odpůrcům nakoupil perníkové srdce a oni nabízeným dárkem hloupě pohrdali…

Zdroj: http://www.imgup.cz/image/LXvB

Šéf Red Eyed Crüe Vladimír Boháč se s Putinem setkal osobně třikrát…možná, když Bůh dá, tak Dědek Gang bude mít podobné štěstí a pravačkou si potřese se svým idolem. Prozatím Buzek, Foldyna a spol potřásají své zdravice s jednoprocentním gangem z Matky Rusi…i to se mezi československými federalisty počítá.