KSČM si počíná v pozvánkách na 1. máj jako neslavní šmejdi

Den plný nejrůznějších absurdit se blíží. Je to vidět v nejrůznějších propagačních materiálech pochybných politických subjektů, které s dostatečným předstihem agitují na prvomájové veselice.

Hnědnoucí a obstarožní veteš českého politického nebe v rudé záři zve na prvomájové veselice, zatímco jednotliví účinkující pěkně sepsaní na plakátku nevyjdou z úžasu, co soudruzi vymysleli. Nejspíš se zašťourali v uchu a při pohledu na nepěkný patvar na špičce prstu si usmyslili, že svět bude krásnější, pokud na stranickou agitační chvilku virtuálně sezvou v rámci jednotlivých písní všeobecně známé tváře, jakými je například Lucie, nebo Aneta Langerová.

Co na tom, že dotyční nemají ani páru o celém úmyslu a vůbec netuší, že by měli pod rudým baldachýnem v zastoupení regionální kapely vystupovat na nějakém Moravském náměstí v Brně. Ve zkratce je to akce podobná těm výprodejním cirkusům šmejdů, kdy se to na pozvánkách jen hemží nesplnitelnými sliby, zatímco skutek utek…..je to podobné rádoby komunistické politice, která slibuje staříkům v prvních řadách ráj na zemi, zatímco nechybí myšlenková okružní cesta minulostí, kdy soudruh Gottwald schvácený syfilitidou plánoval pětiletky, zatímco v komunistických lágrech vraždil odpůrce státní politiky.

Jádro politické strany z ulice Politických vězňů chce na svých akcích co největší množství návštěvníků, a tak se uvádějí vylhaní hosté. Zapřísáhlý antikomunista David Koller bude jistě radostí bez sebe, že se nachází coby součást představení revivalu  na propagačním materiálu KSČM. Hudební kapela bezKOFEINu na svém facebookovém profilu uvedla, že na akci nevystoupí, a tak ani reprodukované písně jednotlivých autorů před soudruhy nezazní.

Volit KSČM je naprosto zbytečné, protože soudruzi se nezastaví naprosto před ničím a k agitaci zneužijí jméno, značku třeba i svých odpůrců, protože samotná bublina zvaná KSČM není schopna přilákat mladší osazenstvo, případně není schopna svým fanouškům prokázat svou legitimitu a modernost, když se od předsednictva do okolí line zápach padesátých let minulého století.