Le Penová využívala ke svému vzestupu násilí Islámského státu, až na to doplatila

Krajně pravicová rasistka a předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová je obyčejná populistka využívající existenci tzv. Islámského státu ke svému užitku. Čím větší zločiny budou stoupenci samozvaného Abu Bakra páchat, tím více bude růst popularita zmiňované radikálky, protože média milují kontroverze a blondýna z Neuilly-sur-Seine jim ji mile ráda poskytne. 

Jako žena nemá předsedkyně Národní fronty úctu k lidskému životu, a proto zveřejňuje neretušované záběry sadistických vražd, aby následně k takovým snímkům jednohlasně před některým z novinářů, nebo na sociálních sítích dodala, že právě ona jako europoslankyně a dcera jednoho z nejznámějších rasistů v Evropě bojuje proti takovým šílencům, zatímco při jednotlivých vyjádřeních populistka par excellence zapomíná účelově a naprosto vypočítavě rozlišovat mezi kriminálníky podřezávajícími hrdla Evropanů a obyčejnými muslimy, kteří se z naprosté většiny stávají oběťmi medializovaných psychopatů.

Le Penová je typickým krajně pravicovým politikem, který sice odmítá Evropskou unii a vyzývá k vystoupení, zatímco europeníze s europlatem jí nejsou cizí. Své by k tomu mohl zajisté říct Petr Mach, který taktéž naoko považuje bruselské společenství z něco ultrašpatného, zatímco za funkci europoslance přijímá peníze. Ale vraťme se zpátky ke xenofobní Francouzce, která dokonce nedávno zažila menší aféru, když vytvořila ze dvou straníků Národní fronty své fiktivní asistenty, kteří za svou pozici v evropské instituci brali peníze, celkem v přepočtu asi osm milionů korun, zatímco nikdy v Bruselu nebydleli. Evropský úřad pro boj proti podvodům Le Penovou obvinil, že porušila pravidla bruselské instituce, ovšem politička miliony vracet nechce.

Národní frontě chybí peníze, nikdo jí nechce půjčovat, a tak vhod přijdou jakékoli miliony, i když zrovna tučný obnos nepochází z ideálních zdrojů. V září 2014 získala Národní fronta celkem 9,4 milionu eur od První česko-ruské banky, jenže loni finanční instituce přišla o licenci, a tak spolek antisemitů nemá kdo podporovat. Národní fronta se díky tomu ocitla bez potřebných financí v době, kdy ji čekají dvě velké události – prezidentské a parlamentní volby. Prozatím postačí tatínkův fond fond Cotelec nabízející dceři šest milionů eur od nejrůznějších sponzorů. Šéfka Národní fronty by nejraději definitivně spálila mosty se svým otcem, za této konstelace může dáma ve středních letech na rodinné půtky zapomenout.

Zvláště, když Evropský parlament 28. února 2017 rozhodl o jejím  částečném zbavení imunity. Extrémistka útočící dnem i nocí proti náboženským svobodám na svém twitterovém účtě 16. prosince 2015 zveřejnila tři fotografie násilné povahy zobrazující popravu tří rukojmí teroristické skupiny tzv. Islámského státu. Svým chováním doslova za přímého přenosu poškodila lidskou důstojnost amerického rukojmího Jamese Foleyho, který byt sťat, jordánského pilota Maáze Kasásby, který byl zaživa upálen v kleci, a syrského vojáka Fádího Ammára Zajdána, který byl zavražděn pod pásy tanku. Fotografie byly neuctivé jak k obětem, tak k pozůstalým, kteří následně museli chtě nechtě sledovat nejen na sociálních sítích, ale také následně v tisku smrt svých příbuzných.

Osudy lidí jsou Le Penové úplně jedno. Trojice krutě zavražděných přišla této ženě vhod k nastávající parlamentní a prezidentské kandidatuře, a tak jednotlivé snímky použila, aby následně mohla za pomoci generalizací poukazovat na věc se slovy: “podívejte se, čeho jsou muslimové schopni a jaká to jsou nelidská zvířata“. Se zveřejněním fotek na twitterovém účtě političky nesouhlasila 17. prosince 2015 rodina rukojmího Jamese Foleyho, která požádala Le Penovou o smazání tří zveřejněných fotografií. Šéfka Národní fronty však smazala jen tu s Jamesem Foleym, zatímco další dvě ostatní nadále na svém profilu ponechala. Obrázky měly být jakousi ideovou omluvenkou a zároveň vyvrácením spekulací pro novináře, kteří předtím správně poukazovali na to, že Islámský stát je xenofobní blondýnkou zneužíván pro honbu za hlasy v nadcházejících volbách. Jak by přeci mohla Le Penová něco takového dělat, když Islámský stát dělá takové kruťárny….

Jak hluboce a jak špatně na tom musí Národní fronta společně s Marine Le Penovou být, když ke svému vzestupu bez potíží použije fotografie drasticky zavražděných. Xenofobka potřebuje ke svému politickému životu zloděje a vrahy, jinak není schopna čelit legitimním námitkám. Když politička fotografie neodstranila, zajímala se o celou věc francouzská policie, která si Le Penovou 5. ledna 2016 předvolala k výslechu, aby zde vysvětlila své jednání. Politička se však nedostavila s výmluvou, že ji chrání poslanecká imunita.

21. ledna 2016 zahájila státní zástupkyně Catherine Denisová předběžné vyšetřování ve věci údajného spáchání trestného činu šíření obrazového materiálu násilné povahy poškozujícího lidskou důstojnost, což je trestný čin podle článků 227-24, 227-29 a 227-31 francouzského trestního zákoníku. 31. března 2016 byla Marine Le Penová předvolána k prvnímu výslechu…..jenže ani tentokrát se populistka nedostavila se stejnou výmluvou na imunitu.  30. srpna 2016 zaslala místopředsedkyně pověřená předběžným vyšetřováním Carole Bochterová vrchnímu státnímu zástupci při odvolacím soudu ve Versailles žádost o zbavení Marine Le Penové poslanecké imunity. 7. září 2016 zaslal vrchní státní zástupce Marc Robert originál žádosti o zbavení poslankyně Marine Le Penové poslanecké imunity strážci pečeti a ministru spravedlnosti Jeanu-Jacques Urvoasovi. 5. října 2016 zaslal strážce pečeti Jean-Jacques Urvoas předsedovi Evropského parlamentu Martinu Schulzovi žádost nejvyššího státního zástupce při odvolacím soudu ve Versailles o zbavení poslankyně Marine Le Penové poslanecké imunity.

Rasistka se oháněla imunitou, aby nemusela čelit trestnímu stíhání za to, co je v její domovské zemi pokládáno za trestné. Když jde o vlastní osud, je tzv. lidová politička ráda, když je s ní zacházeno nadstandartně, protože svou činnost na sociálních sítích pokládá za součást své europoslanecké práce. Je nanejvýš správné, že tato žena bude za své provinění vyšetřována. Policejní tanečky velmi významně zasahují do strategie Národní fronty, která si svou kampaň opřela částečně o zveřejňování zločinů Daeš, které následně účelově komentuje, aby z jednotlivých snímků a záběrů byly následně vyráběny očerňující materiály na celou muslimskou komunitu, i když ta s tím nemá vůbec nic společného a především muslimové jsou hlavními oběťmi terorismu tzv. Islámského státu.

Částečné zbavení imunity Marine Le Penové posílá jasný vzkaz islamofobům a zejména samotné Národní frontě, že není možné využívat násilí fanatiků k politické propagaci a očerňování muslimů, protože takové jednání a chování je nejen morálně závadné, ale také za určitých okolností může být trestné.