Konvička somruje peníze na volby, i když se 7Republikou kandidovat samostatně nemůže

Samozvaný deislamizátor a fanatický extrémista Martin Konvička velmi dobře ví, že zřejmě skončil. S Úsvitem to nevyšlo, Blok proti islámu neexistuje, díky amatérskému přístupu nezdarem skončila tragikomedie na německé alternativce, a tak po boku Měšťana, Nepimacha a dalších docent z Jihočeské univerzity zkouší štěstí v neformálním a stejně neúspěšném projektu 7. Republiky, o jehož činnost má zájem jen velmi malé omezené množství extrémistů majících Konvičkovi za zlé roztříštěnost islamofobní scény v Česku.

Tragikomici známí především z amatérských videí Bloku proti islámu a později Iniciativy Martina Konvičky “založili” 27. ledna 2017 na Balkáně novou facebookovou stránku v naději, že na ni nalákají především ty nerozhodnuté, nebo zklamané radikály potají tápající ve tmě své vlastní neschopnosti přijmout zodpovědnost především za sebe sama. Co kdyby se někdo chytil Konvičkových citátů, hoaxů a dalších příspěvků pravidelně postovaných na facebookovou stránku 7.Republiky…..to by se potom možná prostořeký poloviční Čech mohl dostat někam do usínající politické strany, kterou by mohl posléze za pomoci svých nohsledů přetvořit k obrazu svému.

Volby se blíží a Martin Konvička by byl rád, kdyby mu někdo finančně píchl ve volební kampani, i když je nanejvýš jasné, že 7.Republika nebude moci do voleb vstoupit, protože se nejedná o žádnou řádně zaregistrovanou politickou stranu, nebo politické hnutí. Radikál pohrávající si ve slovních hříčkách s masokostní moučkou nepůsobí jako někdo, kdo by se poučil ze svých předchozích chyb.

Virtuální projekt se nazývá 7.Republikou, ovšem na transparentním účtu FIO banky je veden na jméno Martina Konvičky. K 30. březnu 2017 je na tomto účtě celkem 7 085,84 Kč.

Na účet téměř nikdo nepřispívá…..a pokud ano, tak se většinou jedná spíše o recesi, až na některé příklady, kdy někteří darovali nanejvýš tisícovku. Vtipný je příspěvek 88 haléřů na hajlovačku. Většina příspěvků pochází z konce března 2017. Konvička a spol nabízejí okružní plavbu po vodách minulosti, kde jsou předem ostrakizováni, nebo snad dokonce ohrožováni muslimové…….nápadně to připomíná nacismus, kde byl Žid, nebo žid předem považován za něco nepatřičného, co je nutné v zájmu ochrany kultury zpočátku převychovat, zakázat a následně zdecimovat.

Sedmá republika má být zaslíbena těm, co “produkují hodnoty, bohatství a prosperitu”…….je hezké, že už se jednotliví tvůrci epizodní vějičky na konci sáhodlouhé řady radikálů nelakují s tím, za koho a pro koho kopou…….rozhodně to nebudou extrémisté závislí na dávkách, nebo ve spárech exekutora…….s takovou Martin Konvička může zapomenout na politickou kariéru, s níž společně s Hamplem ještě nedávno po boku Úsvitu hlasitě počítali. Za přibližně 7 000 korun toho moc nenadělá. Konvička zkouší něco podobného jako Černohorský. Oba dva žádají od lidí finanční podporu a oba dva mají zřízené transparentní účty. A pravděpodobně oba dva stihne stejný osud béčkových extrémistů, o které nikdo nemá zájem.

Na videu ze 17.3.2017 Nepimach s Konvičkou vypadají jako dva bezdomovci, kdy po Konvičkově pravici sedí pan neznámý, zatímco předseda virtuálního spolku nespolku zahajuje řeč vzpomínkou na své tříleté snažení plné omylů. Řečnické umění, natož nějaké charisma minuly oba dva aktéry podomácku zbastleného videa mílovými kroky.

VOLBY 2017 – žádost o podporu volební kampaně!

VOLBY 2017 – žádost o podporu volební kampaně!Česká republika, Praha, 17.3.2017Číslo transparentního účtu: 2901047163 / 2010Majitel účtu: doc. Mgr. Konvička, Martin Ph.D.Název účtu: Konvička, Martinhttps://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2901047163https://www.youtube.com/watch?v=ZumPnR7EA1Ehttp://www.7republika.cz/https://www.facebook.com/KonvaMartin/https://www.facebook.com/davidnepimach7Republika.cz/Copyright 2017

Zveřejnil(a) Martin Konvička – 7Republika.cz dne 17. březen 2017

Nepimach ve videu tvrdí, že 7.Republiku chce mnoho přátel podpořit, ale že se dárci bojí z mediálního a společenského pronásledování. Nabízí se jednoduchá otázka, proč tedy ti přátelé podporující projekt neprojekt prostě jednoduše nepošlou peníze na transparentní účet? Nejspíš to bude tím, že těch podporujících přátel zase tolik nebude. Pokud lidé pošlou peníze, budou oba dva dělat prý všechno proto, aby se to, co se děje v zahraničí nedělo tady v České republice.

To je velmi zábavné, protože v informačním videu nikdo nesdělil, jak to pánové chtějí udělat a hlavně, že to udělat ve volbách nemohou, protože v řeči práva nejsou jako 7.Republika vůbec nikým. Konvička, Nepimach, Rybák a Měšťan jsou typickými příklady lowendových radikálů, nad kterými se zavřou vody času. Podobně naštěstí skončí většina extrémistů.