Čeští neofašisté, rasisté a extrémisté chtějí parazitovat na hlouposti Slovenky

Neofašisté potřebují symboly, pro které by mohli znovu vyjít na ulice a ukazovat svou nenávist. Postačí, když nějaký jedinec s velmi malou inteligencí předstoupí před kameru, vymočí se na Korán a roztrhá ho na kousky a na světě je další symbolika, se kterou by se neofašistické skupinky chtěly identifikovat. 

Opět se jako veteš přetřásá před obličeji proruských radikálů účelově pojímaná svoboda projevu, kdy útok vůči skupině obyvatelstva je považován za osobní svobodu, na kterou by nikdo neměl už z principu sahat, jinak bude zle. Domácí extrémistická scéna se potácí v rozkládajících problémech, a proto je jakýkoli viditelný projev radikalismu vítaným. Pokud aktérem nenávistných projevů zůstává mladá žena, je to doslova dar do vesmíru čecháčkovského, nebo slovenského radikála.

Kdokoli neúspěšný s frustracemi na duši může natočit béčkové video, vyčůrá se na něm, zapálí knihu a nasdílí ho do neofašistických skupinek a sláva je předem zaručena. Fanoušci obscénních sexuálních praktik si přijdou na své a každý si z takového momentu vezme to své. Například nedávno černovláska zadržená policií ve slovenském Ružomberku, jistá Adriana Meleková, na Youtubu natočila údajně ve Finsku připitomělé video, na kterém nechala psa vymočit na Korán, roztrhala ho, zapálila ho, vyhrožovala muslimům, aby později zcela správně čelila policejnímu vyšetřování a obvinění ze čtyř trestných činů včetně výroby extremistických materiálů a hanobení národa, rasy a přesvědčení.

Takové projevy doprovázené slovy: “Nezastaví mě ani trestní oznámení, ani muslimové. Já jsem se narodila jako Čechoslovenka. Tímto vzkazuji všem za Československo, svolávám všechny do boje” nemůže slušná společnost nechat být, i když se z největší pravděpodobnosti jednalo o projev debility, kdy si ani mladá ženština zřejmě neuvědomovala, co přesně dělá. Možná se dívka cítila osamocená. Nevěděla kam patří a tímto činem zkusila sama sebe zařadit do skupinky, ve které by se nemusela cítit sama, pokud udělá něco symbolického, neinteligentního a naprosto hloupého.

Slovenka na videu trhá miniverzi Koránu

Prozatím postačí, když čtyřiadvacetiletá naivka sehraje roli urputné bojovnice, zatímco na straně vyšetřujících orgánů bude stejná osůbka hrát hru na blbé, aby nemohla být usvědčena z rozšiřování nenávisti a útoku vůči právům skupiny obyvatel. K rozšiřování eposu o hrdinství napomůže hlásná trouba neofašismu a antisemitismu svobodny-vysilac.cz, kde se budou štengrovat neofašistické skupinky k podpoře během policejního vyšetřování.

Autoři podobných výzev nejspíš nebudou fanoušky českého jazyka, protože ve svých demagogicky podaných výzvách dělají školácké gramatické chyby. Zcela stoprocentně se tajuplný Vítek SVCS nemůže pokládat za dokonalého Čecha, když trapně przní svůj rodný jazyk. Neofašistická scéna je jako tonoucí stébla chytající se. Někteří představitelé české krajně pravicové scény píší na sociálních sítích o hrdinství Slovenky a zároveň vyzývají k cestě na Slovensko, kde by radikálové měli podpořit ženštinu během trestního řízení.

Je to docela zábavné, protože jen velmi malá část extrémistů má dostatečný počet prostředků na cestu k východním sousedům. Například taková rasistka, xenofobka a obyvatelka mobilheimu na sociálních sítí zkouší chytit příležitost za pačesy a vyzývá ostatní stejně smýšlející k zapalování ohňů, při kterých by v ovzduší plápolaly Korány na počkání.

Kdysi tato ženština zkoušela zakládat Lidovou frontu, spojovala se za tímto účelem s neonacistou Matějným, až nyní opět vyráží do popředí, aby se přiživila se svými kolegy na senzaci ze Slovenska. V předstihu již Fűrstová se Zapletalem vytvořili na Facebooku akci v naději, že i ona s mužským protějškem zazáří vedle hvězdičky mladé Slovenky. Extrémistická scéna se chce zuby nehty přiživit, a tak dokonce další islamofobní fanatička Alice Motyčková sdílí grafiku s pravopisnými chybami a od ní stejný obrázek sdílí členové a fanoušci partaje Miroslava Sládka.

Někdo by těm xenofobům měl říct, že ve slově vyzývat je ypsilon po zetku a nikoli měkké i. Pálení knih se dopouští jedinci s nízkou inteligencí, jež nemají pražádné povědomí o tom, co zapalují a co tím dělají.

Je to vidět například na činech Martina Konvičky, jež pálil překlad Koránu, čímž se v očích islámu skutečně ničeho nedopustil. V případě zmiňované Slovenky tomu není jinak. Pokud se na video podíváte, zjistíte, že to s odhodlaností nebude tak horké, jak se mnohdy říká. Mladá fanatička trhá a zapaluje anglický překlad Koránu v provedení miniknihy.

Je to opět pokus o provokaci……možná pokus o vyvolání násilí na Slovensku, kdy by si aktérka možná chrochtala blahem, kdyby opravdu Al-Kájda páchala v její rodné zemi terorismus, k němuž nepřímo černovláska z videa vyzývá. Video není ničím jiným, než sekvenci hloupého představení…….prapodivnou hrou se symboly promlouvajícími zejména k extrémistické scéně. Pálení překladů Koránu není v rozporu s islámem. Ale to radikálka neví, a tak vytváří českým a slovenským extrémistům další důvod k jejich chvilkovému zviditelnění.

Ženština svým výkonem hanobí Slovensko i slovenskou vlajku, se kterou se vzadu pyšní. Vůbec……..aktérka to má popletené. Nazývá se Čechoslovačkou, zatímco má slovenskou vlajku za zády. To si vzájemně odporuje a dokazuje to autorčinu naprostou nevědomost lavírující mezi dvěma nacionalismy.

Proklamovaná jakoby vlastenecká odvaha je pouze hrou, ve které skutečná odvaha neexistuje, natož nějaké vlastenectví, které ani omylem není o pálení knih, útocích vůči muslimům, nebo lezení do zadku neofašistům, rasistů a nejrůznějším příznivcům zahnědlých ideologií.

Žena ve videu sdělila: “Co se týče islámu. Jsou to pro mě paraziti. Toto odkazuji všem za Československo a svolávám všechny do boje“……..ovšem tím opravdovým parazitem není ve skutečnosti nikdo jiný, než samotná autorka videa a její následovníci, jež se nyní snaží parazitovat na virálně rozšiřovaným odkazem, protože je to příhodná doba ke zviditelnění sebe sama. Tito lidé bratříčkující se s neonacisty a rasisty nic neumí, a proto musí parazitovat na činech hloupých a nevzdělaných.