Byl na demonstraci, kde se pálil Korán, dnes vyhrožuje fyzickou likvidací

Krajně pravicoví extrémisté sdružující se kolem fanklubu Miloše Zemana, Trumpa a Putina občas velmi rádi vyhrožují, pokud není po jejich, nebo pokud se cítí dotčeni článkem svobodně popisujícím dění na české radikální scéně. Občas se stane, že se některý stoupenec nesvobody utrhne a začne například za pomoci sociálních sítí vyhrožovat, protože za klávesnicemi se cítí každý neskutečně silným. 

Například takovému Petru Hlaváčovi se nelíbil článek o pálení Koránu a tak nějak záhadnou cestou z něj vydedukoval, že je neofašistou, protože byl jedním z přítomných naslouchajících řevu Jiřího Černohorského. Proto mladý, téměř čtyřicetiletý nacionál z pražské Krče napsal na facebookový účet Jiřího Hrebenara, který ze zásady na takové nevyžádané zprávy neodpovídá, protože by poté nedělal nic víc, než se zaobíral zcestnými myšlenkami místních extrémistů.

Když Petr Hlaváč nedostal odpověď, tak ve své mluvě přitvrdil, tak jak je nejspíš zvyklý z prostředí krajně pravicových luhů a hájů. Účastník několika extrémistických demonstrací opět ukázal za pomoci své krasomluvy, jak uvažuje průměrný ultranacionalista postávající poblíž svých souvěrců.

Aktivní kickboxer by spíše měl přemýšlet o tom, proč se nachází na akcích krajní pravice a proč považuje popírání základních lidských práv za něco, proti čemu je nutné organizovat demonstrace a vyvolávat tak podporu lidem, jež veřejně vyhrožují skupině obyvatel. Na druhou stranu, Petr Hlaváč také vyhrožuje, ovšem nikoli veřejně, ale pěkně potají prostřednictvím soukromých zpráv. To je zajisté hrdinský počin a neskonale vlastenecký….