Dělnická mládež “piluje noty” na pochod v Drážďanech

Dělnická mládež se v únoru chystá opět podpořit německé neonacisty v jejich demonstračním snažení. Čeští radikálové nedospělého a velmi mladého věku se opět vydají do Drážďan, aby se po delší době 13. února 2017 cítili velkými vlastenci. 

Lamprechtovy děti mající často problémy se zákonem, vypomohou kamarádům z přeshraničí, aby si posléze jako puberťáci mohly vypisovat na sociálních sítích hrdinské příběhy o tom, jak v přesile čecháčkovští násilníci přepadli skupinku antifáků, nebo jak vyholené existence posilněné alkoholem prchaly před německým policistou, který se rozhodl podle zákonů  zasáhnout vůči radikálům v ulicích.

Samotný pochod je sice plánovaný až na únor, ale Dělnická mládež společně s pražským vedením Dělnické strany sociální spravedlnosti plánuje noty na organizovanou událost.

Zdroj: internet

Kromě vody, čajíčků a tácků si člověk nemůže nevšimnout vlajkové výzdoby odkazující například na moravský nacionalismus, jež si Lamprechtova cháska vzala za svůj. Potom je jakékoli vyzdvihování českého vlastenectví docela zábavnou etudou schizofrenního radikála, který neví, zda platí nenávist k českému pragocentrismu, nebo obyčejná slovanská vzájemnost, ve které je všechno české také moravské.

Únor má pro Vandasovu omladinu speciální význam. Návštěvníci hospod čtvrtých cenových kategorií a neskonalí fanoušci Ortela se mohou vyřádit při demonstracích připominájících odtržení Kosova od Srbska, zatímco o několik dnů později zamáčknou slzu s členy NPD a dalších krajně pravicových spolků nad dalším výročím spojeneckého bombardování Drážďan. Možná radikály během prosrbského prohlašování nacionalismu podpoří severočeský Foldyna, který na podobných rádoby prosrbsky orientovaných akcích několikrát osobně promlouval.

Minulý rok se demonstrace neonacistů v Drážďanech podle tvrzení krajní pravice zúčastnilo na 550 zájemců. Čeští ultranacionálové se doslova tetelí blahem, až zase po delší době uvidí, jaké to je, když na svolaném setkání bývá více než deset lidí. To je také jeden z hlavních důvodů, proč do Německa směřují Vandasovy a Lamprechtovy ovečky.