Černohorského stanování se nekoná, bylo málo zájemců

Kdyby filmaři hledali solidní záskok za psychedelického a silně excentrického Adolfa Hitlera, mohli by uspět u tesaře z Brna Jiřího Černohorského, který se dnes v Praze během podvečerního křepčení v blízkosti Úřadu vlády ČR doslova rozohnil na plné pecky. Hlasovým fondem a výrazem ve větách by bez obtíží mohl dělník s údajnými exekucemi na krku uspět na celé čáře.

V doprovodu několika desítek věrných za pomoci megafonu a rad českého ekonomického migranta z Německa sesílal radikál  a samozvaný vůdce místních extrémistů hromy a blesky nejen na vládu, ale především na celý vládní systém. Z auta své bývalé přítelkyně vytáhl aparaturu, položil ji na střechu auta a spustil, zatímco opodál postávali muži zákona.

ashampoo_snap_2016-11-17_18h18m29s_089_

Dramatická vložka v podání Jiřího Černohorského je vždy vtipnou etudou jinak chmurných dnů. Tento člověk přinese vždy posluchačům úsměv na tváři, protože normální a soudně přemýšlející jedinec nechápe, jak může takový člověk vůbec existovat. V bundě se značkou “Camp David” na zádech se hvězdička české islamofobní scény rozhodla brázdit uličky svými ultranacionálními nápady.

Mylně si tento psychicky nestabilní človíček představoval, že s dvaceti tisíci ultranacionalisty rozbalí před Úřadem vlády ČR stan a bude tam bivakovat po dobu několika dní. Sám si do kufru kombíku připravil stan, teplé oblečení a nepromokavou bundu. Byl podle svých slov schopen na místě stanovat až celé tři dny…….tedy za předpokladu, že by nebyl odtažen policií……jaképak přišlo překvapení, když na místě místo desítek tisíc zůstalo sotva několik desítek podporovatelů. Nuzná účast zamávala s mužem s kšiltovkou na hlavě a šálou kolem krku, a tak radikální tón získal další důvod být ještě nenávistnějším a nesmiřitelnějším.

ashampoo_snap_2016-11-17_17h57m59s_076_
Chytra a Černohorský na improvizovaném pochodu

Jiří Černohorský by rád do politiky. Také to všem přítomným několikrát zopakoval. Prý ho nebaví to, co dělá, ale přesto nemůže jinak už jenom pro vnuka, kterého ještě neviděl. Ten malý človíček zcela jistě dědečkovi poděkuje za ztrapnění celého rodu. Před několika měsíci na internetu zavlála Jirkova žádost o milion, zatímco dnes k 17. listopadu 2016 na transparentním účtu u FIO banky zůstalo jen 21 751 korun. Čekání na vítanou sumu bude dlouhým během a dost možná finance od členů a sympatizantů nepomohou z finančních potíží, ve kterých zakladatel Spolku Čest, Svoboda, Respekt údajně vězí.

No…….co nadělat…….opět plány nevyšly…….zato si někteří fajnšmekři u Černohorského autíčka přišli na své, když se rozburácený ultranacionál pustil do Jana Dlouhého i Lucie Hašková, jež v přibližně stejnou dobu zveřejňovala na Facebooku přímý přenos s Obrtelem a Krejčou navrchu.

[embedplusvideo height=”367″ width=”450″ editlink=”http://bit.ly/2fAwMr6″ standard=”http://www.youtube.com/v/EAvjGABGkeY?fs=1&vq=hd720″ vars=”ytid=EAvjGABGkeY&width=450&height=367&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=&lean=1″ id=”ep3916″ /]

Tesař ještě nedávno bavící se nad hloupostí Borovky v Kapalově obývákovém studiu v podvečerních hodinách svátečního čtvrtka zkoušel přesvědčit přítomné o tom, jak skvělé je zkusit štěstí v politice, třeba v trikotu některého z politických hnutí.

ashampoo_snap_2016-11-17_18h11m32s_087_

Z určitého úhlu pohledu je to očekávaná a jasná cesta kupředu. Pokud má Jiří Černohorský opravdu problémy s dluhy, tak politické místečko v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR je docela dobrým nástrojem na snížení, nebo odstranění finančních potíží a tzv. vlastenecké cítění nemusí být nutně na prvním místě.

V politickém zápolení krajní pravice a extrémismu obecně nejde vůbec o národ, nebo nějaké rádoby vlastenecké cítění. Prim hrají peníze a finanční podpora oscilující na hranicích osobních zájmů a naplnění vlastních tužeb. Samozvaný vůdce čecháčkovské neofašistické a jinak extrémistické klaky si musí nadále lámat hlavu nad tím, jak to udělat nejlépe, aby nedošlo k chybám, jichž se tesař pravidelně dopouští. Alespoň má Černohora poměrně složitý a těžko splnitelný úkol, s jehož naplněním nepomůže ani tuna gambáčů vypitých v rekordu jedné minuty.

Čím více je Jiří radikálnějším, tím více ukazuje svou bezradnost přilákat na svou stranu více a více lidí. Možná i díky tomu jsou extrémistovy demonstrace zábavné a legrační.