Páník zkouší s Odinovými vojáky nalákat extrémisty na nedělní demonstraci v Žatci

Neonacisté by rádi na severu Čech vyvolali rasové útoky, ve kterých by si mohli bouchnout do “cikána” uprostřed žateckých náměstí. Sociální sítě jsou plné rádoby burcujících videí, kdy jsou účelově využívána a překrucována některá prohlášení Romů účastnících se pietního setkání v Žatci. Neonácek se v jednotlivých záběrech nemůže srovnat s tím, že Romové stojí na ulici, navíc ještě něco prohlašují a požadují. Bílá hrdost frustrovaných jedinců díky tomu bere za své. 

Už dva dny před pietním setkáním Páníkův človíček z Mostu svolával na sociálních sítích účastníky k provokaci místních Romů, aby se posléze stejní radikálové vymlouvali na to, že pokřikující neonacisté s říšskou hvězdou na prsou nejsou ničím jiným, než obyčejnou skupinkou spontánně reagujících rádoby vlastenců. Samozřejmě, taková prohlášení nejsou pravdivá a jsou na to patřičné důkazy jako například tento screenshot

V osudný okamžik na pietního shromáždění na místo přišli další narušitelé z řad příznivců Vandasovy DSSS. K vidění jsou například členové duchcovské buňky, jež na fotografiích postávají vedle svých druhů před kordonem policistů. Na první pohled nejde přehlédnout vyholená hlava podvodníka, zadlužence a zároveň duchcovského zastupitele Jindřicha Svobody. Až se člověk diví nad tím, jak tento muž mohl sehnat peníze na cestu do Žatce, když usilovně pracuje na tom, aby splatil zdravotní pojišťovně dluh, který způsobil fingovanou léčbou rakoviny v jedné z pražských nemocnic. Muž v bílém postávající vedle hvězdičky Vandasovy partaje není nikdo jiný, než další duchcovský zastupitel taktéž s extrémistickými postoji.

screenshot

 

K vidění bylo mnoho exotů…….tím více zábavnější byla prohlášení “Čechy Čechům”, nebo “cikáni do práce”, protože právě tito rádoby vlastenci s Odinovými ratolestmi na zádech a říšskými orlicemi na prsou často nepracují, jsou návštěvníky úřadů práce a nemají valné vzdělání. Konečně by si milovníci radikalismu měli vzít něco ze svých košilatých heslíček a snad by projednou hololebci ze zaplivaných putyk okusili, jaké je to pracovat a být zodpovědný za své vlastní životy.

Neonacistická scéna se zmítá v nesourodosti a roztříštěnosti, kdy radikálové sice mají silná slova na internetu, ale ve skutečnosti raději zůstávají doma, protože vysolit šest stováků na cestu je pro ně doslova existenční dávkou, se kterou počítají ve svých rodinných rozpočtech. Je hezké a naprosto správné, že dalším Janovům a pouličním šarvátkám pšenka nekvete. Když už nejsou in velké monstrakce, tak přichází čas na indivindy někde v uličkách, když v podnapilém stavu stačí k pobavení Rom prchající před ochmelky. To je totiž ten mytický okamžik čirého vlastenectví, kdy se vyznavač Adolfa Hitlera a černých sluncí cítí dokonale šťastným, nebo snad i revolucionářem nadcházejících dnů.

Radikálové zkoušejí využít žatecký pietní akt ke svému užitku, pokud to ještě jde. Známý násilník a neonacista Páník na sociálních sítích na 30. října 2016 svolává setkání. Vytvořil k tomuto účelu facebookovou akci, na kterou se do sobotního poledne přihlásilo pouze 13 lidí.  Jak se zdá, žatecké Náměstí Svobody nebude plné hošánků v kanadách a zasmrádlých bombrech. Skupinka hololebců s dalšími milovníky bílé bude postávat uprostřed poloprázdného náměstí, čímž účastníci vyvolají ještě větší posměch, než kdyby zůstali doma v křeslech svých obýváků.

ashampoo_snap_2016-10-29_08h46m28s_001_

Nedělní podívaná bude vskutku zábavná. K burcování lidí slouží vymýšlení nepravdivých událostí, kdy Romové měli napadnout v Žatci nějakou maminku s kočárkem. To je opravdu chabý pokus o vyvolání nenávisti směřující radikály do centra jednoho severočeského městečka piva. Takovým báchorkám nevěří ani komentující osůbky pod Páníkovým příspěvkem. Zcela správně zprávu s vytočeným smajlíkem považují za kecy v kleci………

ashampoo_snap_2016-10-29_09h31m52s_005_

Ale co, Páník chce takovým tvrzením věřit, a tak není co řešit. Alespoň v nejhorším může postovat na svém profilu a posléze v uzavřených skupinkách výzvy na zakládání domobran. Prozatím Páník do uzavřené facebookové skupiny “PROTI ISLÁMU V EVROPĚ/GEGEN DEN ISLAM IN EUROPA/ ANTI-ISLAM EUROPE” vkládá slovíčkaření Odinových vojáků, kteří se v pět odpoledne spití pod obraz vydají na oznamovanou akci. Samozřejmě, sraz začíná u oblíbené hospůdky, kde před více než rokem došlo k vytvoření jmenované skupinky radikálů. S tupláky v žaludku se rasisté odvážou a užijí si okamžiky osamocení a nezájmu zároveň.

ashampoo_snap_2016-10-29_09h39m19s_007_

Bude zábavné sledovat nedělní Páníkovy příspěvky na internetu. Pláč nad neúspěchem budou následovat klasická klišé, na která je pozorovatel extrémistické scény dávno zvyklý. Beznadějnost krajně pravicové scény dokresluje ochota nebýt už jakoby utajený a ukrytý, protože je důležité vyjít ven na světlo světa……..ta vnitřní frustrace musí být opravdu veliká.

ashampoo_snap_2016-10-29_09h46m49s_008_
Úsměvné okamžiky zůstávají nad tím, jak extrémisté ve světě nul a jedniček perlí, zatímco o jejich slova nemají zájem ani jejich vlastní stoupenci. A to je jedině dobře, protože ideály vyznávané Páníkem a jeho skupinkou rasistů opravdu nepatří do demokracie, natož do slušné společnosti.