Neofašisté, rasisté a xenofobové demonstrovali v Praze pod taktovkou Lucie Haškové

Neofašisté, neonacisté, příznivci islamofobie, kulturního šovinismu, antisemité a milovníci eposu o vymírající bílé rase v sobotní Praze 17. září 2016 vyšli na Václavské náměstí, aby okolnímu světu sdělili, co mají na jazyku. Svolavatelkou a organizátorkou nebyl nikdo jiný, než Lucie Hašková, jejíž doposud virtuální klub facebookových radikálů přibližně tři měsíce se svými přáteli celou akci organizoval a dnes také národu prezentoval.

Pod koněm svatého Václava se opět dělo něco nečeského, naprosto nevlasteneckého. Kdyby mytický patron Česka mohl, možná by jednotlivé řečníky nabodl na svůj meč a svalnatý oř by přítomné rozcválal podle zásluh. Nevzdělanci na sociálních sítích rozšířující pravdy o chemtrails se sešli, aby ve společném počtu sotva ani ne dvou stovek lidí ukázali turistům, že i ve 21. století existují v České republice lidé propagující naprosto nedemokratické hodnoty, nad kterými by každý slušně vychovaný člověk možná zaplakal žalem. Xenofobové, odpůrci všeho demokratického budou opět zpívat písničku o tisících účastnících demonstrace, zatímco webové kamery jasně dokazují, že ten počet byl opravdu nízký.

ashampoo_snap_2016-09-17_15h15m43s_040_

Inu, sen o demonstraci eskalující v revoluci se opět nekonal a z 12 000 lidí, jež událost nasdíleli na Facebooku, se vyklubalo jen ani ne 200 – 400 oveček ochotných na místě pochlebovat nejrůznějším hodně nahnědlým osůbkám s mikrofonem v ruce. Odpůrci  Bruselu a Washingtonu pod poněkud zamračeným nebem obhajují právo na svět pod světovým řádem, tentokrát orientujícím se na východ k milovanému Putinovi z Kremlu, jež mnoho neonacizujících fanatiků štědře podporuje.

ashampoo_snap_2016-09-17_22h23m50s_068_

Demonstrace začala druhou odpolední. Z pohledu na jednotlivé návštěvníky je jasné o koho jde. Jako otvírák zahájil nacionalistickou horečku zakladatel neonacistického Conflictu 88 Tomáš Ortel, jež za pomocí kytary rozehrává to, co si přítomní přejí. Sám neví, k čemu demonstrace je a jestli jejím výsledkem bude něco smysluplného. Sám se podle svých slov 14 let snaží sjednocovat lidi se stejným názorem…….a poněkud neúspěšně.

ashampoo_snap_2016-09-17_14h05m38s_018_

Ortel, původním jménem Hnídek, velmi dobře ví, k jakému publiku skrze své flašinetářské popěvky promlouvá. Jako první šlágr volí písničku o tom jak Čech musí ztěžka vydělávat, poté se zadluží a složenky z kastlíku řvou. O tom by mohla vyprávět značná část přítomných a dokonce i někteří z promlouvajících z improvizovaného pódia. Sami se vlastní vinou zadlužili, situaci neřešili, chovali se nezodpovědně a nyní netouží po ničem jiném, než svou nedokonalost shodit nad někoho jiného……..obětním beránkem přinášejícím v notách Ortelu jsou uprchlíci, islám a multikulturalismus obecně.

Ortel ve svém započatém a značně nahnědlém díle pokračuje a posluchače přivádí na paralelu islamofobie, ve které Mešita zvěstuje okolí fámy, lži a minipříběh o jedné apokalypse, před níž sveřepě varuje. Během hudebního nezážitku za zpěvákovými zády vlaje Hašková s praporem svého spolku. Pravděpodobně pocítila ve svém nevzdělaném Já kousek hrdosti nad tím, co dělá. Lidé by měli vyhazovat politiky, protože čtvrtý popěvek v pořadí podává všem přítomným návod na to, jak porazit demokracii jednou velikou ranou přímo mezi oči. Pódium se propadá, ale Ortel spěchající na koncert kdesi na Moravě žádá “zvukaře” pro hudební podklad pro skladbu “Zůstaň mým domovem”. Na konci lidé skandují “Ortel, Ortel”.

ashampoo_snap_2016-09-17_14h21m11s_021_

Někteří se drží za srdce, jako kdyby každou vteřinou měli dostat infarkt. K čemu je nějaká hymna, když právě teď a tady probíhá zahnojené pseudovlastenectví.  Na konci obskurního představení na improvizované pódium přichází Hrušková, aby rozvášněnému davu zvěstovala své pravdy o tom, jak imigranti terorizují evropské obyvatelstvo. Lidé se údajně nedozví pravdu, protože mainstreamová média ji neříkají. Ještě, že existují alternativy…….sice motají páté přes deváté, jdou na ruku kremelské lobby, ale to pseudovlastencům nevadí, protože v upravených a nepravdivých zprávách se dozvídají o “zvrácených kriminálních uprchlících”. Samotná facebooková kandidátka na prezidenta republiky, sestra partnerky herce Přeučila, vystupuje, jako kdyby byla pod vlivem alkoholu, nebo nějakých návykových látek.

Jana Hrušková nepotřebuje pádné důkazy o špatnosti uprchlíků, protože to tak cítí. Bude prý občanská válka, a proto je třeba zakázat v Česku islám. Je to jako kdybychom se navraceli do období antisemitismu třicátých let minulého století, kdy jako houby po dešti vznikaly podobné demonstrace vítačů hákového kříže a Benita Mussoliniho. Po zvláštní podporovatelce krajní pravice přichází zástupci Kotlebovy strany, aby de facto řekli totéž. Po historickém diskursu o Tomáši Akvinském a frontálním útoků proti islámu demonstranti vykřikují oblíbené heslo nahnědlých “Nic než národ”.

Po krátké přestávce na póduim přichází znovu Hrušková, která bude “překládat” slov šéfa německé Bärgidy. Německý krajně pravicový fanatik přijíždí do Prahy, protože má nadlimitní projev o tom, jak to chodí v Německu.

ashampoo_snap_2016-09-17_14h59m56s_035_

Ve skutečnosti Jana Hrušková ani nepřekládá, ale projevu dává svou komickou podobu. Čeští ultranacionalisté kdysi navštívili v Německu přeshraniční kolegy, aby dnes na oplátku patnáctka německých ultranacionalistů přijela do Prahy. Na úvod Němec nebude říkat co všichni vědí o situaci v Evropě. Ve stejný okamžik k místu přicházejí antifašisté a Hrušková na mikrofon vykřikuje “pozor na ně”.  Bärgiďácký radikál se nenechá vyvést z koncentrace a pokračuje o tom, jak v Německu, Švédsku, Itálii a Rakousku dochází k ohrožení kultury a zasažením “morem uprchlictví”. Domnělá ilegální migrace se ve slovech extrémisty ocitají jako nástroj destrukce, kde německá vláda eviduje na 1 150 případů dětských nevěst. Ve stejný okamžik hloupých lží vstupuje na pódium Lucie Hašková, která přítomné vyzývá, aby nereagovali na přicházející “pravdoláskaře”.

Hrušková na informace o mladých nevěstách poukazuje na UNICEF a hystericky se ptá, kde tato instituce je, když je jí potřeba. Požadovat po účonkujících demonstrace věcnost a pravdomluvnost je nemožné. Proto není divu, že nejvyšší představitel Bärgidy hovoří o uprchlících, kteří chtějí pouze válku. Údajně si tito lidé pronajímají byty a hotely za peníze států Evropy, čímž se připravují na okupaci Evropy. Miloš Zeman by při takovém proslovu radostí zaplesal. Policie se soudy selhávají, nechají Němce vysávat uprchlíky jako nějaký citrón, kdy dokonce podle slov přeshraničního milovníka hnědých ideologií sto devadesát krát zadržený uprchlík je sto devadesát krát vyslechnut a následně propuštěn.

Kdyby lež nadnášela, bylo by v daný okamžik na místě mnoho létajících objektů.  Zatímco z úst Hruškové vylétají kurvy a jiná velmi sprostá slova, za zády němečtí aktivisté rozvinuli transparent vyzývající zastavení islamizace Evropy. Na pravé straně dokonce plápolal prapor Generace identity.

ashampoo_snap_2016-09-17_14h44m00s_030_

Bärgida chce zabránit novému světovému řádu, a tak vymyslela absurdní plán na záchranu Evropy. Ten se skládá z několika bodů, jimiž by se měl držet každý vlastenec v okolí. Tak trošku to připomíná sebedestrukční manuál trestající zejména sama sebe.

Plán Bärgidy je následující:

  1. všichni patrioti celé Evropy se musí spojit
  2. ve všech velkých městech se pokusí Bärgida udělat centrální demonstrace
  3. musí dojít k vytvoření společné akce v těch městech, kde oni mají svoji moc. Tím oni je myšlen hlavně Brusel
  4. extrémisté budou mašírovat do Berlína, Vídně a Bruselu
  5. musí se udělat krok k opozici a reálnému odporu
  6. každý člověk musí být odbojný
  7. všichni musí zrušit bankovní účty a peníze vybrané z konta si každý nechá doma pod polštářem
  8. lidé nebudou kupovat vůbec nic, než jen minimum skládající se z jednoho rohlíku a čisté vody v plastových lahvích

Chtě nechtě si člověk musí vzpomenout na Adolfa Hitlera, který svou cestu za politikou zahájil mašírováním do Berlína. Radikálové 21. století vyzývající k rasové a náboženské nenávisti chtějí mít moc ve svých rukách, a tak používají velmi podobné nástroje sebepropagace, kde revoluce dostává velmi zvláštní tvary. Vyjmenování nejrůznějších bodů přeměny společnosti  budí v přítomných demonstrantech chuť pokřikovat “Revoluce”. K davu se přidal samotný nejvyšší bärgiďák. Vida, i německý ultranacionál zvládne některá česká slova, když je to potřeba.

ashampoo_snap_2016-09-17_14h51m38s_033_

Zvláště poslední body  z úst Bärgidy vypadají opravdu komicky. Ze sociálně slabých vítačů krajní pravice se vytvoří ještě chudší a ekonomicky závislejší…….opravdu si němečtí ultranacionálové myslí, že s takovou přitáhnou dostatek skálopevných nacionálů? Svět bez bot, auta, benzínu, piva není světem pro přítomné demonstranty, přesto tito lidé bezmyšlenkovitě skandují, protože je tady plán na ožebračení Evropské unie…….samozřejmě, v takových nápadech nejde o Brusel, nebo Sobotku, ale o demonstranty samotné, jež mají trpět pro svůj radikalismus……není taková cena klesnutí na nejnižší stupeň přeci jen až přespříliš velkou? Bože, kam se ztratila obyčejná lidská inteligence……

Hrušková coby “překladatelka jde ještě dál a poukazuje na nápady Národní demokracie, ve kterých by všichni, kdo poskytují ubytování uprchlíkům, by měli být veřejně uvedeni na seznamech volně přístupných na zdech. Ach ta neustálá snaha vedení seznamů……Bartoš vede seznam Židů, dnes by měly vznikat seznamy jiné povahy…….nová republika národních demokratů je republikou šílených pravidel a je to velmi dobře znát. “Asiatský kontinent” kontinent je pro nacionály tolerovatelný, protože se neznalí sžili s těmi, proti kterým koncem osmdesátých a začátkem devadesátých let minulého století vznikaly rasistické útoky. Amerika je prý většinu své existence ve válce, ve kterých během 201 konfliktů přišlo o život na 30 milionů lidí. V rusofilní, tedy spíše putinofilní společnosti, je taková informace přijímaná s klidem v srdci, protože tím dochází k ujištění a upevnění vlastních postojů. “Evropa musíá být budoucností a dát červenou kartu těm co nás prodávají”, vykřikuje německý host do okolí. Díky čemuž v davu rezonuje zvolání ” Bärgid,a  Bärgida”.

Lucie Hašková pokračuje a nechává německého radikála vylosovat dalšího promlouvajícího k davu. Tentokrát má štěstí český ekonomický imigrant z Německa Zdeněk Chytra. Tento člověk má lví podíl na německém angažmá. Radikály s přeshraničí pozval a zajistil jim v Čechách ubytování.

ashampoo_snap_2016-09-17_15h04m09s_038_

Holohlavý mužík dorazil na demonstraci se zpožděním, jež na konci svého vystoupení mile rád vysvětlí. Prozatím svůj proslov zahájí obhajobou osmdesáti německých neonacistů, jež v Bautzenu napadli dvacet uprchlíků. Všechno v podání Chytry bylo samozřejmě jinak. Ještě před rokem v časech svých prvních vystoupení na demonstrací údajně promlouvající nacionál upozorňoval na to, že uprchlíci z azylových zařízení vyjdou ven a přenesou náboženskou a etnickou válku do ulic. A ejhle……..v očích ukvapeného radikála se desiluze fanatického nacionalizování stávají nyní realitou. A jak celá událost, o níž informovala také mainstremová média, probíhala?

Chytra jen tak přítomným nabídl svou ideově nezávadnou verzi, ve které uprchlík je tím nejhorším. Němky prý se svými dětmi byly u kašny, zatímco přicházející cizáci děcko shodili do kašny a zranili ho. Po této události přítomné matky s dětmi odešly, aby vzápětí na místo dorazili němečtí muži, jež uprchlíky zahnali zpátky do azylového zařízení. Média podle Chytrových slov Němce útočící na uprchlíky označila za pravicové extrémisty, zatímco samotný Chytra s postupem útočníků naprosto souhlasí a podporuje ho. To je hezké, jak se na veřejnosti český krajně pravicový radikál přizná k podpoře těch, co útočí na ostatní. Svou fyzickou schránkou nemá na to být útočníkem, tak alespoň projevuje přízeň těm, co takový problém nemají.

Lidé křičí “multikulty nechceme” a Chytra slibuje, že žádné multikulty nebude, protože multikulturní směr je politickou ideologií, které ekonomický imigrant nebude naslouchat. Hlavní nepřítel je Merkelová, protože v myšlenkách nenávistníků chce z nelegální migrace udělat migraci legální. Uprchlíci údajně dostávají sociální dávky od vlády a ještě k tomu příspěvek na dvacetidenní dovolenou. Tisícovka uprchlíků prý zavítala do krajin, ze kterých utekli. Takové informace jsou doslova zlatým dolem, pověstnou solí pro zahrádku nenávisti. Antifa je v Chytrových vyjádřeních placená spolkovou vládou a dokonce útočí na slušné lidi.  Však jednou zaútočila i na partu Chytrových vylepovačů plakátů rasismu. Je zábavné, že tento pán vidí v Antifě jednotky nacistické SA. Člověk by řekl, že tento muž má se svými příměry také jiné zkušenosti odlišného charakteru. Na závěr nechybí reklama na své islamofobní výtvory. Chytra na sociálních sítích zveřejnil plán své cesty do Čech, a tak ho zastavila policejní hlídka, aby pětici z Chytrova týmu zadržela. Jak zajímavé a zábavné. Samozřejmě, nikdo se nedozví, proč policie zasahovala a proč spolucestující zadržela. Zřejmě nebyli tak nevinní.

Maďarská organizace mládeže v zastoupení Jirky Černohorského přednese svůj proslov. Text je ve slovenštině, a tak brněnský tesař občas zaškobrtne. Samozřejmě, nechybí obdiv k Orbánovi a nenávist k Evropské unii, jež bere nezávislost jednotlivým státům. Jako důkaz slouží dvanáct zrušených cukrovarů.

ashampoo_snap_2016-09-17_15h20m21s_044_

Opět se do éteru dostávají zvolání po odchodu z EU a NATO. Na přednes se dostává obhajoba vyvážet do Ruska, protože bruselské zakazování podle maďarských extrémistů vede ke krachu místních zemědělců. Jako kdyby maďarská ekonomika byla závislá jen na Kremlu. Černohorský říká, že musíme opustit Unii a ostatní mu přikyvují. Opět si radikálové kopou pověstný hrob, ve kterém si neuvědomují, že díky Bruselu se mají mnohem líp, než bez něj.

Dalším vylosovaným je šéfredaktor z Infowars.com Pavel Krejčí. Tento web je proruským brakem schopným zveřejňovat kdejaký výmysl. Brexit je v podání pisálka důkazem, že EU vůbec nepotřebujeme. Možná si zvědavý čtenář na konspirátorském dílku přečte něco dalšího o škodlivosti Bruselu.

ashampoo_snap_2016-09-17_15h28m00s_047_

Junker je v proslovu opilým a samotná Clintonová buď zemře dřív, než budou prezidentské volby, nebo skončí v kriminále, odkud bude moci nového prezidenta USA pozorovat v jednom z dalších zpravodajství. Krejčí sní s otevřenýma očima a odhaluje tím své perverzní Já plné nenávisti k ikonám současného světa. “Farage, autor úspěšného Brexitu, s úsměvem na tváři mluví o globálních změnách, které se začínají objevovat. OSN prská a nadává na Zemana. a to je vidět jak moc teče EU do bot. Ale nemyslete si, že když je ze sedla vyhodíme, že se prázdné místo nepokusí znovu přisvojit.“, říká šéfredaktor naslouchajícím lidem.

Kdyby Schwarzenberg vyhrál prezidentské volby, šéf Infowars by emigroval………to je možná jeden z kladných důvodů, které by výhra knížete přinesla. Zeman údajně začal s úklidem, a tak lidé musí v započatém díle pokračovat. Autor mnoha podivných článků si myslí, že se blíží bitva, ve které buď člověk přežije, nebo skončí v rakvi. Jak patetické a typické pro neofašizující rétoriku lítého boje plného apokalypsy a nenávisti zároveň. Ostatně, v apokalyptické sny věří převážná část mluvčích.

Po dalším radikálním Slovákovi ze Společného Slovenska přichází na řadu Ponert, který část prostoru k projevu věnuje minutě ticha za zesnulého Beneše. Kdo by očekával, že zrovna na této akci zazní vzpomínková tryzna za bývalého komunistu. Možná, kdyby jeden z nejznámějších politiků neobhajoval ve své řeči Benešovy dekrety a nevaroval před sudetskými Němci, radikální taxikář by si na něj nevzpomněl.

ashampoo_snap_2016-09-17_15h44m21s_050_

Ponert několik let usiluje o sjednocení extrémistické scény, přátelí se s neonacistou Matějným a teď opět ve větách žije svůj sen o znovusjednocení Československa. Žádá referendum, přímou volbu a odchod z EU…….jak typické pro dnešní shromáždění. Po mužíkovi v typickém obleku přichází na řadu Adan B. Bartoš. Ten na začátek oznamuje, že ho policie tvrdě pronásleduje a na dálku “zdraví” komisaře Ulricha, kterého před chvilkou viděl v Opletalově ulici. Prý se zmiňovaný policista snaží šéfa Národní demokracie do vězení, a tak dnešní projev nebude tak radikální, prostě odvázaný.

ashampoo_snap_2016-09-17_15h52m08s_052_

Místo celých vět se pro jistotu objevují jenom dvojice slov, mezi která se vměstná suverenita, krev, půda………o v těchto nic neříkajících slovíčkách Bartoš oživuje nacionálně socialistické ideály Hitlerovy partaje, kdy krev a půda byla také součástí českého fašismu dvacátých a třicátých let minulého století.  Na své si přišla také nacionalistka z mobilheimu Klára Fűrstová, která přečetla projev Demokratické strany Zelených. Předem o svém angažmá informovala na sociálních sítích.

ashampoo_snap_2016-09-17_13h10m44s_003_

Je vtipné, jak v blízkosti Alberta hovoří o nebezpečí globálních korporací. Zřejmě se rasistka ve službách Lidové fronty nerozhlédla kolem, protože jinak by se musela stydět. Kultur je opět v ohrožení, odívání muslimek je středověké…….jako kdyby tuto ženu někdo nutil nosit burku, nebo hidžáb. Zelení, kteří ve skutečnosti se zelenými nemají nic společného, vědí, že neuspějí, a tak podporují společenství sedmdesáti stejně neúspěšných. Aliance zahnědlých by ráda převzala moc nad celým děním ve státě, protože by společnost přeměnila podle svých snů a přání.

Třešničkou na dortu jsou militantní fanatici Obrtelova a Krajčova spolku. Obrtel před demonstranty předstupuje v uniformě. Přítomní mohou zůstat v klidu, protože něco jako malá pseudoarmáda nacionalistů existuje. Cvičí se v lesích, připravuje se na protizákonné zacházení s uprchlíky, aby následně v některém z výcvikových kempů zneužila parta postarších chlapů dětskou naivitu v šíření nenávisti, jejíž charakteru nemohou ani omylem rozumět.

ashampoo_snap_2016-09-17_16h05m03s_055_

Národní domobrana nechce válku, přesto si na ni hraje. Nechtějí NATO, odmítají Unii, vítají Kreml a zároveň vypouštějí do světa poplašné a naprosto nepravdivé informace o ruské frontě zvrhlých zájmů třinácti satanských dinastií. Najednou se to popředí dostává evropa americko-sionistické oligarchie. Jako kdyby Obrtel den před demonstrací studoval některý z návodů českých fašistů. Přímá demokracie s neutralitou v podání těchto ozbrojenců vypadá opravdu hrůzostrašně. Pánové a dámy Národní domobrany odmítají LGBT požadavky a považují je za zvrhlé. Hovoří o Donbasu a Liskové…..dokonce se lidé mají dívat na Kosovo, až budou znovu čelit neofašistům strýčka dolaru a neziskovkám. Národ musí do ulic, a proto Obrtel v ruce drží cedulku nabádající k revoluci.
ashampoo_snap_2016-09-17_16h15m16s_057_

Apokalyptická zkáza v podání ultranacionálů v khaki uniformách pokračuje. Krejča hovoří o genocidě bílých a nebojí se hovořit o tom, až se Evropan nebude bránit, bude zalézat do bytů, tak ti co přijdou, je zase vytáhnou jako králíky a budou je podřezávat. Jestli toto není předobraz trestného činu rozšiřování poplašné zprávy, tak potom jím není opravdu vůbec nic. Obrtelovi lidé se cvičí na revoluci a proto také k revoluci vyzývají. Jaké štěstí, že tato eskadra je pouze skupinkou naprostých packalů neschopných jakékoli ostré činnosti. Naštěstí je tady policie s tajnými službami, jež podobným činům včas zabrání.

Na závěr přichází Vladimíra Vítová z virtuálního spolku Aliance národních sil.Zmiňované klubko ultranacionalistů se pokouší o sjednocení krajně pravicové scény. V popředí se před kamerami pohybuje Sládek, nebo Matějka. Opět je zmiňován světová řád s požadavky na kriminalizaci uprchlíků. Krajské a senátní volby mohou být údajně těmi posledními, jež mohou ovlivnit dění v zemi, protože pak může být pozdě.

Organizátorka Hašková na konec téměř tříhodinového setkání před pochodem děkuje účastníkům i zahraničním hostům. Jak asi tato slova vnímal Petřivalský s pozvaným americkým neonacistou, jež do Prahy kvůli demonstraci zavítal.

ashampoo_snap_2016-09-17_23h01m39s_074_

I když přijel až USA, nyl na místě,m mával praporem svého nneonacistického spolku, ke slovu se nedostal. To je opravdu pro DSSS velmi nemilé, protože Američanova ultranacionální partaj financovala něco, na co nedošlo.  Je to další příklad amatérství Lucie Haškové. Na své si přišli i ti, jež chtěli vědět, kdo účast na dnešní demonstraci odmítnul. Mezi takovými byl například Okamura, nebo Naštvané matky Evy Hrindové.

Jako poslední před pochodářskými akcemi hovořil Černohorský. V jeho slovech nechyběla psychedelie, fanatismus, rasismus a řada dalších extrémistických stylů chování, které do skutečného vlastenectví opravdu nepatří.

ashampoo_snap_2016-09-17_22h32m17s_070_

Během demonstrace údajně několik hooligans opustilo demonstraci, aby v okolí naháněli odpůrce krajní pravice. Jedním z nich byl Josef Páník, alias Josef Novák. Extrémisté z Odinových vojáků se opili a posléze obtěžovali odpůrce krajní pravice.

[embedplusvideo height=”423″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/2d9hOId” standard=”http://www.youtube.com/v/khg0i0Vxj24?fs=1″ vars=”ytid=khg0i0Vxj24&width=550&height=423&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep3610″ /]

Dohromady Odinových vojáků ze severu Čech bylo v Praze přibližně 15. Přijeli, aby se přidali k dalším stejně naladěným. Když se na ně podíváte, jistě v těch holohlavých plešounech a postarším pánovi v mikině spatříte výkvět národa, nad kterým by blaničtí rytíři zaplakali, jako nad zrezavělým brnění.  Alespoň že si Lucka Hašková stačila udělat selfíčko s Pechancem. To zajisté na srdíčku potěší.

ashampoo_snap_2016-09-17_22h45m40s_072_


zdroj některých fotek: MikroTV