Hrajou si na virtuální federaci, ve které vládne prezident Miroslav Sládek

Krajně pravicová scéna spřátelená s pomýlenci nacionálního bolševismu je svým způsobem tragikomická. Vytahuje jako nějaké králíky z klobouku dávno politicky vyhaslé rasisty, zatímco se pokouší korzovat Českem i Slovenskem se svými shromážděními požadujícími znovusjednocení dvou nyní rozdělených republik. Na domácí půdě figuruje opět cháska známá z Holešovické výzvy, Matějka a další lidé pohybující se kolem čecháčkovského neofašizování. 

Některých setkání se zúčastnili také lidé Bartošovy Národní demokracie, nebo dalších krajně pravicových subjektů. Svého času nechyběl ani psychedelicky vystupující tesař Jiří Černohorský, který se svými bratry a sestrami v triku debatoval o tom, jak je to zlé, když se sourozenecké národy rozdělili chybným rozhodnutím politiků. Přítomní by nejradši vyvolali nové referendum o znovupřipojení, zatímco si tragikomicky neuvědomují svou nevědomost. Neznají zákony, Ústavu České republiky, dokonce ani další mezinárodní úmluvy, přesto si klidně filosofují nad tím, jak vrátit čas zpátky, možná nejlépe do časů rudé nadvlády srpu a kladiva, ke které mnozí ideově směřují.

Ashampoo_Snap_2016.08.31_03h10m59s_028_
účastníc sněmování; Zdroj: Facebook

Česko-Slovenský sněm, jak se ultranacionální fanatici pojmenovali, vytváří svou vlastní Potěmkinovu vesničku, ve které znovu federace existuje a všechno je zase “společné”…….tedy všeslovanské. Samozřejmě bez minorit a ochrany lidských práv, protože v nové federaci mají přednost pouze Slované s čistou krví. ČSFR v podání těchto myšlenkových perverzistů vypadá skutečně divně. Kromě české a slovenské vlajky se objevuje také zástava Ruska. Bez něho si fanoušci sněmování nedokážou představit další život. Dnešní Rusko už dávno není slovy těchto radikálů Sovětským svazem, neboť smrtelná komunistická infekce se již před mnoha lety přestěhovala do Washingtonu a do Bruselu. Jako kdyby autoři podobných hlášek opisovali z nějaké příručky českého fašisty z první a druhé republiky.

Samozvaní vlastenci se rozhodli ztrestat vlastizrádce, a proto si hrají na jedinou vládu ČSFR, za kterou jednání a ve svých představách rozhodují.  V komorním uskupení několika málo desítek lidí se to panečku vládne. Co schůze sněmu, to nějaké rozhodnutí o tom, jaké to bude ve virtuálním, dávno neexistujícím státě.

Radikálové si myslí, že žijí v ilegálním státě ilegálních zákonů a ilegálních spojenectví. Slovíčkaření o špatnosti NATO, zbytečnosti Evropské unie dělají zadobře kdejakému virtuálnímu bojovníkovi za českou trikoloru, a tak není divu, že sem tam nějaký příspěvek radikálům někdo okomentuje. V jednotlivých příspěvcích na Facebooku vystupuje do popředí Sládkem založená politická strana, kterou by podle účastníků sněmování měl každý federativní patvor volit bez přemýšlení. Když na to přijde a nebude zbytí, na řadu v chorých mozkových závitech přichází krvavý převrat………..

Ashampoo_Snap_2016.08.31_03h34m27s_030_

Extrémistům nějak narostly internetové svaly a troufají si na sociálních sítích k ozbrojeným revolucím, protože násilí s potoky krve přináší rychlá místečka ve veřejné sféře a kdejaký frustrát si může zchladit žáhu na dlouholetých ideových nepřátelích. Nejníže postavené skupinky ve společnosti pokaždé požadovaly krev, protože v chaosu se dá anonymněji krást, zabírat, znásilňovat, rabovat i věšet. Česko-slovenští sněmovníci v tomto ohledu nebudou jiní. Skrze Velkou dohodu pod kormidlem Sládka chtějí sjednotit českou extrémistickou scénu, aby následně volali po sloučení Česka i Slovenska, a to dokonce s Podkarpatskou Rusí. Je to úsměvné a tragikomické.

Předkládaný návrh Velké dohody, o které jsme také před časem psali, nemá žádný výsledek, a tak 27. srpna 2016 Česko-Slovenský sněm ve své potěmkinovské fiskuntálii znovu oživil virtuálními barvičkami Českou a slovenskou federativní republiku(ČSFR). Skupinka neschopných se přejmenovala na federální shromáždění, ve kterém rasisté, panslovanisté, islamofobové, antisemité, kulturní šovinisté a neofašisté vytvářejí federální poslance schopné a ochotné dopředu vytvářet prostředí pro federaci bez politických stran, kde přímá volba pošle do popředí jasně vybraného človíčka “z lidu”.

Ashampoo_Snap_2016.08.31_01h51m55s_026_

Prezidentem toho všeho nebyl jmenovaný nikdo jiný, než Miroslav Sládek. Hvězdička pohrobků Holešovské výzvy dostává virtualizovaný post a dost možná svého gurua čecháčkovští ultranacionálové nazvou vzletným “Pane Prezidente”. Ještě před několik měsíci Sládek, coby bezdomovec s dluhy kam se podívá, nečekal, že bude hlavou neexistujícího státu. Inu, zázraky se také dějí. Nechvalně známý extrémista s prošedivělým vlasem zkouší skrze slovíčkaření o společné federaci cestičku do politiky, do níž se vydal na trabantu Patriotů ČR Jiřího Vítka.

Možná virtuální federace zahájí svou vlastní virtuální měnu společně s virtuálním hlavním městem, kterým by mohl být třeba obývák Vladimíra Kapala ze Svobodného rádia, jež o aktivitách pseudovlastenců ve svém obývákovém studiu velmi rád informuje.