Černohorský v den konání Prague Pride s neonacisty slovně zaútočil na Romy i homosexuály

Apokalyptický svět Jiřího Černohorského láká jednoduché lidi, rozené kindernácky z devadesátých let, kteří v nejrůznějších neonacizujících spolcích podporují na demonstracích svého vysněného idola ze všech sil. Zatímco v Praze probíhal slavný průvod homosexuální komunity Prague Pride, v zastrčené uličce v počtu sotva třiceti lidí řečnil zedník z Moravy ke svým ovečkám. Na místě nechyběl spolek Národní obroda složený z velké části z neonacistů usilujících o vytvoření společnosti čistě pro bílé Čechy, zatímco ti ostatní by byli zničeni, nebo jednoduše vyhnáni pryč za hranice země. 

Psychedelicky vystupující rodák z Brna s vlajkou na zádech navrací náhodného diváka do třicátých let dvacátého století, kdy fanatičtí stoupenci Adolfa Hitlera před skupinkou několika desítek radikálů básnili za doprovodu třeskuté gestikulace o velkém Německu i ublíženém národě, jemuž dá spolek s hákovým křížem opět ztracenou slávu a sílu germánských velikánů.

Extrémisté se už ani nesnaží zakrývat bratříčkování s neonacisty. Berou takovou věc za naprostou nutnost, kdy je potřebné a společensky účelné do party přibrat skupinku ostrých hochů, protože se hololebci v kanadách mohou hodit. Jeden přeci nikdy neví, kdy se skupinka frustrátů bez vzdělání dostane k moci……..prozatím postačí na jednotlivých demonstracích vytvářet dojem ohrožené společnosti, kde majoritář je ohroženým druhem.

Ashampoo_Snap_2016.08.14_18h05m32s_021_
Vlajkonoš a kameraman během Černohorského proslovu

Bodrý Čech – rasista se ušpiní od “sraček”, aby vítězně křičel do světa své neotřelé pravdy. Jiří Černohorský, tak jako vždy ukázal, že je schopen prakticky čehokoli. Od útoku na homosexuály, vzal frontální palbou romské spoluobčany, které obvinil z vyžírání společnosti, nadlimitního využívání sociálního systému, ve kterém stát upřednostní Roma před Čechem. Internet je pro hvězdičku českého nacionalismu modlou a cokoli, co z něj vyjde, musí být zákonitě pravdivé.

“….protože klasická, normální rodina je základ státu a tato rodina už nemá přesně vod toho osmdesátýho devátýho sametovýho podvodu, nemá jakoukoli možnost se rozvíjet. Není tady podpora od státu. Absolutně žádná. Ano, je, ale pro koho? Pro cikány.  Pro narození paterčat cikánů se najde byt, najdou se posluhovačky, najdou se peníze, úplně v pohodě. Ale narodí se to v český rodině, čtyřčátka, ale budou spolu žít v jednopokojové kuti bez podpory, bez toho, aniž by se o ně zajímala televize. Tohlencto je v pořádku?”

Jako důkaz o výhodách poskytovaných Romům českému ultranacionálovi postačí zprávy z WhiteMedií, Parlamentních listů, nebo jiných stejně pokleslých médií, ve kterých by nejeden horlivec rasové nesnášenlivosti našel spoustu článků o tom, jak paterčata romské rodiny jsou podporována, zatímco česká čtyřčata musejí živořit doslova na hranici smrti. S vybásněným upřednostňováním Romů kdysi v časech své největší slávy zkoušel Sládek oslovovat zfrustrované voliče, xenofoby a holé lebky. Nyní to samé zkouší zedník z Brna. Sám má spoustu řečí o češství, ale ve svém projevu nezapře moravský dialekt, který místy působí více než komicky.

“Takže chcete mi říct, že na Václaváku je něco přirozeného? Není! Přirozené to není a nikdy nebude. Je to prostě úchylka. Ať se na to dívá kdo chce, jak chce. “

Romové a homosexuálové jsou po Židech a nově také muslimech další ideoví nepřátelé, proti kterým holohlaví náckové bojují. Proto také Černohorský svůj proslov zacílil na tyto dvě společenské skupiny. Mužík s vlajkou na zádech nemá problém  podle svých slov sednout si s homosexuály v hospodě a smát se jejich vtipům, ale přeci jen si myslí, že jsou úchylové……..i zde v této rétorice se objevuje klasické klišé čecháčků, kteří s oblibou říkají: “nejsem rasista, ale…..”

Černohorský není rasistou, ale přeci jen rasistou podle svých výroků bezpochyby je. Černohorský není homofobem, přesto jím bezpochyby podle svých výroků je.

Člověk blízký Řádu národa s policisty za zády vyzývá k nenávisti nejen vůči Romům, ale také homosexuálům a přítomné policisty to nechá klidnými. Proč uniformovaní mužové zákona nezasáhli a ukřičeného hlupáka neodvedli na služebnu? To, že v inkriminovaný okamžik na místě bylo málo lidí, to nikoho neomlouvá. Vyzývání k etnické, nebo jakékoli jiné nenávisti a nesnášenlivosti je stejně nebezpečné, ať se na místě proslovu nachází jeden, nebo padesát lidí.

Je zábavné, jak si Černohorský ve svém projevu před neonacisty  a ulranacionalisty protiřečí.

“Já se přiznám, já jsem, mám přátele, mám přátele kteří jsou gayové. Já nemám problém, nemám problém. Šel jsem si s nima klidně sednout. pokecat, jejich humor je úžasnej. Fakt, řehtáte se takovým způsobem, že nechápete, kde ty lidi na to chodí. Takže klidně s ním jdu na pivo, já s tím nemám problém. Opravdu ne. Mě nevadí lesbičky, nevadí…..”

Jednou chodí klidně s gayi na pivo, aby následně na své přátele zapomněl a řekl, že mu nevadí lesbičky….vítaní a vtipní gayové zůstali někde v pokoji pražského přístěnku, ve kterém radikál pobývá…… možná ukřičený mužíček nechtěl vypadat na první dobrou jako prasák, a tak místo “chodím do hospody s lesbičkami” řekl cosi o gayích. Lesbický sex je možná to, proč manuální dělník z pražských stavenišť vítá lesbičky jako dobrou část společenské normy. Hospodské přátelství tolerující registrované partnerství, nebo dědění v případě smrti homosexuálního partnera jdou stranou, pokud je řeč o osvojování dětí homosexuály. Radikál určuje co je správná rodina. Raději by viděl maminku s tatínkem, zatímco tisíce dětí mohou zůstat v dětských domovech, ve kterých nikdy dětská duše nepocítí rodičovskou lásku a podporu. To v tuto chvíli není důležité, protože před obzorem všech postává další pilíř neonacistova a extrémistova světa……a tím je ideál sexisticky rozdělené rodiny, kde všichni mají předem určenou roli. Maminka musí vařit, uklízet, rodit děti a otec musí naopak pracovat až do morku kostí.

“Klasická otázka učitelů. Co dělá tvůj tatínek. Můj tatínek dělá kuchařku ve školní jídelně. Ne maminka, tatínek. ANo, tatínek dělá kuchařku ve školní jídelně. A co dělá maminka? Maminka? Maminka jezdí tirákem. Maminka jezdí tirákem, nepopletls to? Ne!”

I zde Černohorský ukazuje, že neví, jak to chodí v rodinách stejnopohlavních partnerů. Radikál využívá homofobní předsudky, aby přítomným ukázal, jak moc jsou stejnopohlavní partnerské svazky nebezpečné pro dítě. V této názorové cenové skupině nedokážou jednotliví hlasatelé pracovat s fakty, a tak využívají to, co je všeobecně známé a co vyhovuje ultranacionálnímu cítění nenávistníků.

Kratičké minely o toleranci nad registrovaným partnerstvím jsou nahrazeny a vyváženy útokem na pokrok společnosti, ve kterém homosexuálové z Václaváku jsou úchylové a Romové mají překotné sociální výhody. S takovou i nevzdělaný a zadlužený Matějný zavře oči a dělá, že neslyší několik souhlasných slovíček na homosexuální komunitu, protože stejný člověk v protiřečícím si proslovu označil všechny homosexuály za úchyly a něco naprosto nepřirozeného.

Ashampoo_Snap_2016.08.14_18h09m04s_022_

“Nepřirozený a úchylný svět” Černohorskému nevadí, pokud je to příhodné. Ale na tom není také nic divného. Hitler také přijal některé Židy, pokud to bylo pro Hitlera a jeho plány výhodné, protože v případě zúčtování přišli na řadu i ti privilegovaní. Je také možné, že onen souhlas s registrovaným partnerstvím a děděním po zemřelém partnerovi je pouze drobek předhozený většině, aby si neříkala na plná ústa cosi o homofobním radikálovi s vlaječkou na zádech.

Bývalý volič Sládka má předem najajnovanou společnost, ve které nenávist hraje prim. Už pro je třeba lidi jako je Černohorský třeba odmítat, protože jejich jedinou politikou je rozdělování, bazírování na hoaxech a vyvolávání zlé krve v lidech.