Zakladatel Odinových vojáků přiznal, že jsou také spolkem antisemitů

Neofašisté, neonacisté, fanouškové krajně ectrémistických směrů často na sociálních sítích, nebo jen tak během demonstrací oživují nenávist vůči semitům, aniž by si ve své neznalosti uvědomili, kdo ti semité ve skutečnosti jsou a koho že by to vyholenci se zapáchající dušičkou nejradši znovu zplynovali v koncentračních táborech.

Extrémisté vnímají svět v jednobarevném spektru, ve kterém hlavní ideovou linii vytvářejí předsudky, polopravdy, lži, monotematický popis typického muslima, žida, Roma, Afroameričana, homosexuála a vůbec každého, kdo se něčím ve společnosti jenom trošku odlišuje. Vesmír průměrného českého nacionalisty odkojeného vysokou školou života se skládá z vytvořených šablonek, do kterých se musí vměstnat celé lidstvo. Frustrace z vlastní neúspěšnosti, neschopnosti získat vyšší vzdělání a patrnera svých snů se lépe zvládá, pokud existuje předpřipravená formulka – jakési voo-doo, do kterého je možné kdykoli podle potřeby píchnout.

Tak například nedávno člen a zakladatel mosteckých Odinových vojáků pyšnících se černým trikotem s anglickou zkratkou S. O. O.(Soldiers of Odin) na prsou upustil uzdu svým názorům, aby jen tak mezi řečí prozradil svému virtuálnímu příteli, že celá hra na ochránce pořádku není ničím jiným, než dalším pokusem o zákaz semitů, protože s muslimy se jenom začíná a Židy to končí.

Ashampoo_Snap_2016.07.22_00h40m31s_015_
Zdroj: Facebook

Jak překvapivé. No, řekněte sami. Čekali jste od těch rasistů a přátel Vandasovy partaje něco jiného? Opět jde o ideologii, která naším územím cupitala jak za nacistického Německa, tak na začátku devadesátých let, kdy se neonacisté pokoušeli o další výkřik zla namířený především proti Romům a Židům nacházejícím se na území tehdejšího Československa. Z odpovědi Josefa Páníka(alias Pepa Novák) je patrné, koho tím semitou mužík s A.C.A.B. nápisem na těle myslel. Ultranacionál známý z protiromských demonstrací v Duchcově a desetinásobně trestaný recidivista vycházel z jednoduchých škatulek, ve kterých semita je pouze jeden jediný možný cíl, na kterém si Adolf Hitler před mnoha desetiletími v plynových komorách a koncentrácích “zchladil žáhu”. Jak jednoduché a prosté. Inu, co byste chtěli od opakovaného pachatele trestných činů, jehož značná část života stála daňové poplatníky nemalé peníze. V této lidské cenové hladině je naprosto bláhové požadovat po jedinci jakékoli filosofické desputace, natož nějaké znalosti.

Josef Páník alias Pepa Novák, Zdroj: Antifa

Josef Páník je v případě vlastního ohrožení a možného návratu za mříže rozeným komikem. Tak například minule, když byl s partou dalších chuligánů a ultranacionálů souzen za napadení Roma, chodil na jednotlivá stání soudu v dlouhých vlasech, nebo v paruce, zatímco neustále soudci tvrdil, že se skupinkou jeho “kolegů” nemá nic společného a vlastně ani krajně pravicovým extrémistou není. I v tom jsou stateční ochránci ulic zábavní. V případě potřeby zradí sami sebe, aby si zachránili kůži před okovy spravedlnosti. Životní ideál nenávisti vůči všemu jinakému odchhází, když obyčejná zbabělost potichu roste, až na malý okamžik znásilní a utiší doposud projevovanou “hrdost na bílou rasu”.

Mostecký rodák, který by o svých zážitcích za mřížemi mohl psát rozsáhlé romány, ovšem kdyby zvládal taje české gramatiky a sémantiky slohu, raději svůj spolek prezentuje jako islamofobní, protože kdyby vytasil s pravdou, mohl by klidně zavřít “svůj krám”, protože s antisemity zcela správně nikdo nechce mít nic spolčného. Titulky v novinách popisující pochodující antisemity severočeskými Teplicemi “sjednajícími pořádek” v místním parku by vypadaly mnohem hůř, než nějaké bezbřehé žvatlání o nacionalistech, jež si za vzor vzali bandu finských nacionalistů ze severu Evropy.

Antisemita v černém budí de javu esesáků, kteří svého času stejnými místy chodívali na odpolední špacír zmlátit nějakého dalšího Žida, Čecha, nebo kohokoli jiného, kdo se smrtihlavům na první dobrou znelíbil. Existence sociálních sítí je dobrou věcí. Díky jednotlivým statusům určeným pouze pro monitory stejně smýšlejících může mrtvá duše, neexistující človíček, naslouchat debatě, aby následně odhalil pravou povahu věci, o které si vrabci na střeše bez pádných důkazů dávno cvrlikají.