Poslanec Schwarz je rasista, proto nepřekvapí jeho ochota k ubírání občanských svobod

Severočeši.cz jsou známí svým levným, podpultovým a ubohým vystupováním, skrze které sem tam vykukuje ústy Schwarze a Doubravy rasismus namířený proti Romům, jindy náklonnost k diktatuře prokládaná předvolebními chytáky soutěží o videopřehrávače, automobily a jiné kýče, pro které je třeba tyto názorové devianty volit.

 Poslanec Bronislav Schwarz, který se do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR dostal na trikotu Babišova ANO 2011, během vysílání ČT bez problémů ukázal pravou barvu politického hnutí, ze kterého pochází, když prohlásil:
“A víte co, demokracie je hezká věc, ale právo, pořádek je taky důležité. Takže tento zákon je pro slušné lidi a těch je většina v naší zemi, tak si myslím, že to uvítají…. Víte, radši si obětuju trošku nesvobody, když vím, že budu mít pořádek a že mi na ulicích nebudou lítat vandalové a nebudou mi tady neorganizovaně šířit paniku v nějakých manifestacích”
 
Severočeši.cz a jim podobní pasou po nesvobodě a rozlišování lidí podle nějakého klíče. Extrémizující strany a hnutí vystupují jako tajuplní kouzelníci, když se vehementně pokoušejí z xenofobní a totálně pokálené menšiny extrémistů vytvářet nějakou většinu, pro kterou by měl zákonodárce dýchat i kilometr pod vodou. Hitlerova éra koncentračních táborů začala malým ubíráním svobody až nezbylo vůbec nic a miliony lidí zemřely kvůli ochotě unést trošku té nesvobody k nastolení ideově správného pořádku, ve kterém menšina nacistů přemění společnost na plně nacistickou s hákovými kříži ve městech a rasovými zákony navrchu. To by si měli uvědomit všichni zákonodárci, ale také krajští a místní politici, protože tam, kde přichází ochota ubírat práva, tam někde v zákoutí číhá nebezpečí diktatury, ve které se nenadechne nikdo, dokonce ani ten milovník přebělených hesel, protože vedoucí garnitura rasistického režimu si může usmyslet, že všichni hnědoocí jsou nepřátelé národa a začne je perzekuovat také.

Pan poslanec Schwarz ukazuje, že Babišova politická strana pohltí nejrůznější individua české společnosti. Dokonce i ty, jež před časem prohlásili: “Na Cikány platí jen tvrdá ruka. … Jsou jak malé děti a nesmíte je pustit z dohledu.”  ……nebo “ze sta Cikánů je deset pracovitých a slušných, které bychom neměli házet do pytle s těmi zmetky. U bílých je poměr ale obrácený. Ze sta jich je šmejdů jenom deset.” Jak se zdá, rasismus se Babišovi hodí, když je třeba…….zvláště, když díky mediálnímu obrazu společnost hnědne a politik toužící po premiérském křesle potřebuje oslovit co největší množství voličů.

Ochota ubírat demokracii a nahrazovat ji diktaturními poučkami je ještě víc zarážející, pokud se kouknete na Schwarzovu minulost, ze které jako maják na útesu do dálky svítí policejní minulost v trikotu státní i městské policie, ve které v severočeském Mostu léta působil. K oslovení voličů, jak již bylo v článku řečeno, použil protiromskou slinu, ve které romské spoluobčany líčil jako ten nejnižší živočišný druh na světě. Pravděpodobně šéf Severočechů.cz zůstal myšlenkově někde ve Slovníku spisovného jazyka českého z roku 1989, kde je slovo “cikán” vysvětlováno jako synonymum “lhář, podvodník, zloděj a podobně“………..z tohoto úhlu pohledu není vůbec zvláštní, že zákonodárce Schwarz požaduje bez zaurdění ubírání občanských svobod, protože to filosofie uktrytá v jednotlivých provoláních vyžaduje. Poslanec za ANO 2011 a šéf Severočechů.cz k tomu je rasista a nejspíš i milovník nejrůznějších extrémistických poloh, ve kterých ideologie nesvobody a diktatury představuje to nejlepší možné řešení ze všech.

 Zkrátka, hnědé myšlení se zobrazuje v mozkových závitech Bronislava Schwarze v nejrůznějším podobenství, a proto je více než pravděpodobné, že se od tohoto politika dočkáme dalších floskulí adresovaných na Romy, uprchlíky, nebo muslimy, k jejichž problematice se bude chtít v rámci předvolebních maratonů pan poslanec příští rok zcela jistě vyjádřit. Společnost by měla být obezřetná a měla by sledovat vystupování jednotlivých zákonodárců, protože do parlamentu se následně může dostat třeba rasista, jakým je pan inženýr Bronislav Schwarz.