Konvička s Hamplem dokázali, že jsou stejní jako Islámský stát, nebo komunističtí normalizátoři

Martin Konvička s Petrem Hamplem a dalšími islamofoby před brněnskou mešitou ukázali, že jsou naprosto stejní jako Islámský stát, nebo komunističtí normalizátoři, kteří také pálili knihy, jež se nehodily do předem vystavěné ideologie nelidství.

Islamofobové si na dnešní odpoledne nachystali provokativní akci, během které zneuctili prakticky všechno, co se dá. Pojídání vepřového guláše přesně před budovou brněnské mešity prokládané módní přehlídkou, striptízem a následně také ničením Koránu ukazovalo pravou tvář všech stoupenců přeškrtnuté mešity. Jako kdybychom se společně s krajně pravicovými radikály navraceli do normalizačních dob, kdy do připraveného kbelíku s trochou hořlaviny putovala díla všech neschválených a režimem nevítaných autorů. Snad už jenom chyběl nějaký ten muslim veřejně bičovaný, stínaný, nebo nějak mučený, jako je tomu při podobných “veselicích” tzv. Islámského státu, kdy s pálením Bible následuje vražda za bílého dne k pobavení zvrhlé duše fanatického štváče.

Pálit knihy, ať obsahují cokoli, může pouze duševně nevyvinutý chudák neschopný vyrovnat se s realitou všedních dnů. Pánové hrající si na českou verzi Alternativy pro Německo v tento den ukázali, jak moc dokáží být fanatickými a jak moc nesouhlasí s právem na svobodný názor, nebo svobodnou volbu náboženství. Vaření guláše prokládané vepřovým masem a tuplákem piva navrch odhalilo malost rádoby bojovníku proti neexistující islamizaci. V bezpečí domova, v trikotu upoceného čecháčka Konvička s Hamplem zkoušeli hry na virtuální válku, ve které se přímo přede dveřmi jinověrců pošlape všechno, co je svaté každému společensky rozvinutému světu. Burani obklopeni krajně pravicovými diletanty si připadají jako novodobí křižáci, zatímco ostatní se zdravým rozumem na postarší fanatiky z Česka zcela správně pohlíží jako na nejníže postavené tvory neschopné se chovat civilizovaně jako obyčejní lidé.

Ashampoo_Snap_2016.07.06_01h13m53s_007_
Extrémisté pálí útržek listu z Koránu; Zdroj: screenshot z videa

Pálení knih tady bylo za nácka například v květnu 1933, pálení knih prováděli komunisté v padesátých letech a pálení knih, speciálně Bible, se dopouští wahhábističtí šílenci z Islámského státu. Teatrální, mediálně vděčné rozcupování svaté knihy přináší novinářský zájem a zároveň dochází k popichování mistní mírumilovné muslimské veřejnosti, která neudělá to, co by si Konvička s Hamplem přáli nejvíce. Těsně před krajskými volbami oba dva pánové potřebují vyvolat nějaký konflikt. Nejlépe teroristický, nebo nějaký podobně kulturně nepřijatelný úkaz, jakým bylo pálení Koránu, v případě muslimů tedy pálení Bible.

Naštěstí místní muslimové jsou vzdělaní a neklesnou do stejného bahna, ve kterém si dnešní odpoledne Hampl s Konvičkou lebedili. Představitelé bývalého Bloku proti islámu mají virtuální sídlo nové partaje a v pozadí človíčka s mnohamilionovými dluhy…….těmto jedincům je šumafuk, jestli se vyhodí na Václaváku, nebo v metru do vzduchu český, nebo zahraniční fanatik. Kdyby se to stalo, získala by Alternativa pro Českou republiku 2017 věhlas, velký potenciál i prostor pro další masové demonstrace s podporou mnoha lidí. A o to šlo především. Postrčit někoho, ukázat islamofobům, že Konva ještě politicky neumřel a posléze se na sociálních sítích vytahovat s články v celostátních médiích o pálení Koránu.

Ashampoo_Snap_2016.07.06_02h02m44s_010_
“Módní přehlídka” se striptízem před budovou brněnské mešity; Zdroj: screenshot z videa

Hampl s Konvičkou jsou neschopní radikálové, jež nezvládnou anin obyčejnou registraci na Úřadu průmyslového vlastnictví, zatímco se v hlavním městě Moravy formou setkání české a moravské spodiny pokoušeli dokázat opak. Přítomní jedlíci knedlíků a pijáci piva pošlapali, aníž by si to uvědomovali, především českou kulturu, která rozhodně není o vyvolávání nenávisti, prosbách po genocidě, ničení literatury, nebo vysmívání se cizímu náboženství. To, co předvedli pánové s vysokoškolskými tituly, to je holá ukázka přízemní politiky českého neofašismu reprezentovaného ve slovech například českého prezidenta Miloše Zemana.

Hloupí, islamofobií nabujení radikálové kromě české kultury zneuctili také symboliku ženy, kdy něžné pohlaví je super, pokud na něj mohou spočinout zraky chlípných mužů. Konvička degradoval co mohl. Ženy ve dvoudílných plavkách. Striptérka v bílém na tmavé židli a nabujení mužové v okolí……..většina z nich si celou akci fotila, zřejmě na milé chvilky před spaním. Účast nebyla veliká. Přesto celá akce ukázala, jak moc nepřijatelná islamofobie v současnosti je. Zatím se militantně a velmi nenávistně vyjadřují na profilu Martina Konvičky pouze příznivci islamofobie. Ani si neuvědomují, že se chovají stejně jako wahhábisté z Islámského státu, když přejí muslimovi na fotce smrt, nebo volají po bombě v brněnské mešitě.

Ashampoo_Snap_2016.07.06_02h23m38s_015_
Screenshot z facebookového účtu Martina Konvičky
Islamofobie je stejně nebezpečná jako její starší sestřička antisemitismus. Na akci nechyběl jako hlavní filmař akce Hrdý Čecháček Měšťan, který zcela jistě na sociálních sítích zveřejní videosestřih s upatlanou grafikou, přesně tak, jak to Hampl s Konvičkou mají rádi. K zapalování Koránu se nachomýtl český bizár z Československých vojáků v záloze proti válce. Čepička, plnovous i svatojiřská stuha na klopě tohoto čecháčkovského extrémisty vyvolávají na tváři úsměv, ve kterém člověk ani na vteřinu nevěří, že i takový zjev ve 21. století existuje.
Ashampoo_Snap_2016.07.06_02h33m12s_016_
 Kdybychom šli skutečně do hloubky, mohli bychom se ptát, co to vlastně krajně pravicoví radikálové pálili? Oni říkají, že Korán. Ale podstatu Koránu jako takového muslimové chápou úplně jinak a nazývají ho výrazem Mushaf. Překlady Koránu nejsou považovány za Korán. Jsou to jen překlady významů, bez hlubšího propojení a souvislostí. Když se obsah Koránu napíše do knihy, případně se Korán přeloží do jiného jazyka, je pouze překladem Často jsou takové knihy všeobecně označované jako Korán, i když jím nejsou. Pravý korán je nehmatatelná recitace v arabštině, a tu Konvička s Hamplem na místě nepálili, ani ji pálit nemohli.
Ashampoo_Snap_2016.07.06_02h41m40s_017_
Stará láska nerezaví, a tak se Konvička znovu před brněnskou mešitou fotí s šéfem Czech Defence League(CzDL) Bartákem-pánem v kostkované košili, kterému před více než rokem předal ve vedení CzDL žezlo
Kdyby Konvička s Hamplem měli minimální znalosti o islámu, zcela jistě by to věděli. Akce byla určena pro neználky, umaštěné joudy s lžičkou u pusy, a tak si velitelé virtuálních armád facebookových účtů nemusejí dělat těžkou hlavu, zatímco stoprocentně kovaný nacionál může plakat do rukávu nad tím, jak Konvička s Hamplem dali přednost zneuctění konce ramadánu před vzpomínkou na známé věrozvěstce Cyrila a Metoděje, jejichž památka se v osudný den slavila jako státní svátek České republiky. Inu, Hampl s Konvičkou žijí ve svém virtuálním světě virtuálních válek, kde pošťouchnutí virtuálního nepřítele znamená mnohem víc, než skutečná cesta ke kýčům ultranacionalismu.