Jiří Černohorský je rasista projevující náklonnost k Rusku

Někdy je dobré poukázat na to, co všichni velmi dobře vědí a tuší. Společenství kolem extrémisty a islamofoba Jiřího Černohorského je nasáklé močůvkou rasismu a fanatického nesnášení, které je využíváno k vyvolávání nenávisti nejen vůči muslimům, ale také Romům, Afroameričanům a dalším příslušníkům minorit.

Samotný Černohorský často na demonstracích dodává, že není rasistou a už vůbec ne fašistou, za kterého psychedelického štváče někteří lidé považují. Jenže, když se podíváte na sociální sítě do veřejně nepřístupných příspěvků, zjistíte, že mužíček s dvěma triky v černé a bílé barvě není nikdo jiný, než další frustrát využívající situace k osobnímu růstu, kdy jako obyčejný zedník z Brna by nedokázal vůbec nic, zatímco díky radikálním projevům během demonstrací je niemand z Moravy některými lidmi pokládán za největšího vlastence z vlastenců.

Lidé jako je Černohorský dávají morální lůze českého národa pocit důležitosti, kdy na veřejnosti zazní pravdy, které ještě před několika desetiletími nevzdělaní neonacisté a neofašisté tiskli na nekvalitním papíru v klubových novinách, jež se zájemcům rozdávaly jako podpultové zboží. Však také v té době podporoval Miroslava Sládka, kterého nakonec v parlamentních volbách volil. V současnosti se do své extrémistické polohy dostal skrze svou kamarádku, která neznámého rasistu z Brna přivedla na demonstraci Tomáše Vandase.

To všechno jsou známé informace, které o sobě prozradil v jednom z videí samotný Jiří Černohorský. Známý fanatik z facebookové skupiny na jednu stranu odmítá na svém profilu neonacismus a varuje před opakováním Lidic a dalších nacisty zničených vesnic, aby následně v myšlenkových průjmech nepřímo napomáhal k opakování historických chyb, mezi které může patřít například vyvražďování etnických, nebo náboženských minorit, ke kterým mohou patřit například uprchlíci, které si virtuální fanatik vzal za jeden z cílů své nenávisti.

Ashampoo_Snap_2016.06.11_09h32m49s_002_

“Vlastenci” jako je Jiří Černohorský nabízejí tragikomický pohled na nacionalistickou scénu, kdy radikál všude nosí patriotské tričko s českým lvem a s českou vlajkou kolem pasu promlouvá s neonacistou Pavlem Matějným, aby vzápětí podporoval Rusko s Putinem.

rasista

Z jednotlivých příspěvků vzpomínaného radikála čiší osobní nespokojenost se sebou samým. Větou “Být skoro polovina Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků černých jako ve Francii tak ve své “bývalý” zemi také nezůstanu!!! Vycestuju hádejte kam!” je na první dobrou všechno jasné. Vlastenectví je obyčejnou pózou, za kterou si extrémista ukrývá své frustrace s rasistickými postoji vůči společnosti. Všemi opěvovanému nacionálovi je Česká republika ukradená, protože zemí zaslíbenou je Putinovo Rusko, o kterém autor facebookového příspěvku neví vůbec nic, než pár povídaček ze sociálních sítí.

Facebook v posledních několika hodinách díky vlastenecké akci antifašistů zrušil profily Lucii Haškové a Adamu B. Bartošovi. Konečně se stalo to, k čemu mělo dojít dávno předtím. Mladá rasistka na mateřské si udělala nový profil, ale Jirkovi Černohorskému nejspíš došlo, že s Facebookem stojí a padá veškeré vlastenectví s nadějemi na obdivy dalších duševních zatracenců. Proto před deseti hodinami 10. června 2016 vypsal svou obavu s bolístkami do jednoho z neveřejných statusů, ve kterých se objevuje xenofobní názvosloví vyšité jako z partesu.

Ashampoo_Snap_2016.06.11_08h59m29s_001_

Tragikomickou vsuvku do obav ze ztráty práva na revoluci dodává zdravotně postižený obývákový reportér Svobodného rádia Martin Dukát, jemuž se nejspíš celý příspěvek líbil natolik, že jej opatřil svým duchaplným komentářem. Inu, extrémistická scéna je plná podivností, nad kterými by se podivil nejeden člověk v okolí. Radikálové nepatří do slušné společnosti a je dobře, že lidé Jako Černohorský patří na její okraj, kde by měli navěky raději zůstat.

SDÍLET