Vytvořením politické strany mizí pro Hampla a Konvičku šance na víc jak 0,2 procenta hlasů ve volbách

Blok proti islámu uvažuje o přeměně v politické hnutí, nebo politickou stranu. Bude zajímavé, kam takové jednání zavítá. Především islamofobní fanatici nebudou moci zaregistrovat zapsaný spolek Blok proti islámu pod svým názvem, protože samotné pojmenování je protiústavní, a tudíž ministerstvem nezaregistrovatelné.

Přerod na politický subjekt představuje především značný zásah do ideologické základny doposud nepřehledného soukolí radikálů tolik blízkých neonacistické a nacionálně bolševické scéně Česka. Martin Konvička společně s Petrem Hamplem zakládají své rádoby politické snažení na jednom jediném středobodu, kterým je nenávist vůči islámu, muslimům a všemu společnému s Koránem. Bylo by zajímavé jako muška prolétat Bártou pronajatými kancelářemi a sledovat tam oba dva pány, jak mudrují nad nejvhodnějším zakamuflováním nedemokratických požadavků do stravitelnějšího, jakoby více demokratického hábitu.

Díky uprchlíkům mohou fanatici přeměnit papírově své snažení na politické láteření nad uprchlíky, multikulturalismem, nevládními organizacemi, nebo “nebezpečnou” Evropskou unií. Vedlejší plány, o kterých se Hampl s Konvičkou téměř nezmiňují, nejspíš vyjdou na světlo světa jako základní materiál budoucí politické strany nebo dalšího z politických hnutí. Ve skulinkách vyhledávají přední persony nenávidění místečko pro slovní pošťouchnutí vůči již zmiňovaným problematikám ve společnosti. S ohledem na současné názvosloví se bude vybírat další nepříliš vzdálené, ministerstvem akceptovatelné slovíčkaření později tragikomicky naroubované do současných prezentací BPI.

Možná během tohoto snažení poradí Bártovi mediální poradci. Vezmou si na paškál celou záležitost, aby následně vyrobili shnilé vajíčko s překvapením uvnitř. Tak jako tak Blok proti islámu v politickém kolbišti zmizí a stejně tak virtuální boje proti islamizaci Česka spadnou někam pod stůl, aby byly následně na regionech vytahovány a poté v případě přehmatů řešeny policií a státními zastupitelstvími.

Pokud dnes věří islamofobové ve volební úspěchy větší jak 0,2 procenta, tak s největší pravděpodobností  v nadcházejících volbách díky přejmenování i kamuflážím navrchu nepřekročí svou magickou hranici a tak jako tak s velkou ostudou nepostoupí ani do obecních zastupitelství…….to je bezesporu výtečná zpráva pro českou společnost. Navíc upozaděním islamofobních choutek dojde k nechtěnému popletení potenciálního voliče, který si v záplavě protievropských a protiuprchlických subjektů nebude jist, zda volba bývalého Bloku proti islámu je to pravé ořechové a zda to, či ono skutečně řekli lidé z bývalého Bloku proti islámu, nebo někdo jiný.

Z určitého úhlu pohledu je “puč” mezi Úsvitem a Blokem proti islámu dobrou událostí pro nešikovnou demokracii, jež se mnohokrát neumí chránit proti fašizaci a náporu extrémismu.