Blok proti islámu si myslí, že je ve válce……proto ignoruje čachry v pozadí svého vedení

Blok proti islámu není ve skutečnosti ničím jiným, než cirkusem na kolečkách. Vnitřek se štěpí do frakcí, kdy část lidí odmítá odstoupení Konvičky s Hamplem od Úsvitu, zatímco situace uvnitř využívají doposud nepotřební fanatici, jakým je například směšný Jiří Jiskra. Postává vedle úsvitářských poslanců, aby následně na sociálních sítích představitelé v regionech vytvářeli videoprohlášení o tom, jak ostře nesouhlasí s děním posledních dnů.

Při své trapnoakci nezapomenou osůbky islamofobního šílenství argumentovat protizákonným způsobem, když vyvolávají nenávist vůči muslimům a vytvářejí z jinověrců krvelačné, naprosto nebezpečné bestie, proti kterým v jednotlivých částech republiky neochvějní ochránci vlasti stojí. Kupodivu jednotlivé mediální seance radikálům vycházejí. Policie se nezajímá o slovíčka, a tak mezi voláními po demokracii, vlivu vylepovačů letáků a objednavatelů sálů v českých městech a vesničkách pobíhá splašený kůň nábozenské nenávisti tolik podobný nechvalně známému antisemitismu.

Viz. video z FB stránky Bloku proti islámu – Ústecko:

[KGVID]https://www.hrebenar.eu/wp-content/uploads/2016/04/BPI_ustecko.mp4[/KGVID]

“Muslimové nepočkají, a proto musí vedení Bloku proti islámu dát svým lidem dobré prostředí pro práci”…..jak říká Petr Hampl: “Za každé války v téměř každé armádě se najdou případy rozkrádání a případy, kdy se někdo pokusí udělat si z toho soukromý byznys. Není zapotřebí kvůli tomu propadat panice…….. Protože zatímco ztrácíme čas s podvodníky, jsou do země importováni islámští kolonisté. Tady už končí sranda.“. ………….Odpůrci Konvičkova a Hamplova odmítání Úsvitu reagují naprosto stejně. Veřejně nepoukazují na Janu Volfovou, jednotlivé firmy, se kterými mají islamofobové smlouvy, protože sebe sama pokládají za jakousi armádu válčící v ukrutných bojích s nepřátelskými muslimy.

Ashampoo_Snap_2016.04.28_15h03m16s_005_

Odporné de javu koncentračních táborů, Norimberských zákonů a rozdělování Židů na poloviční a čtvrteční židy zaznívá v pozadí všech moných komerntárů jako rolničky na čepičce blázna. S demagogií se narušuje demokracie a s demagogií se dokonce odůvodňuje, proč je dobré pokračovat s Úsvitem a vůbec proč nadále pokračovat v celém dosavadním konáním. Blok proti islámu se svým způsobem podobá zaříkávačům deště, kdy se s pomocí jednotlivých slovních excesů pokoušejí odmítači mešit přilákat ony tajemné “džihádisty” – reklamní stojany na potřebnost Bloku proti islámu. S pohádkami o domnělé islámské kolonizaci se snadno zapomíná na hlubší provázanost lidí s Janou Volfovou a jejími firmami. Mezitím se zároveň zapomíná na Víta Bártu……protože milovníci wahhábských šílenců velmi dobře vědí, že sami “toho moc nezvládnou”.

Bezhlavý a naprosto demagogický extrémismus hrající si na nějakou válku vůči imaginárnímu nepříteli odhaluje trapnost i neschopnost islamofobních fanatiků. Když už si radikálové hrají na superhrdiny a chtějí blokovat hranice, proč se neseberou, nevstoupí do armády a třeba proti domnělým nepřátelům nebojují v uniformě na těle? Nebo proč se neseberou, nedojedou k řeckým hranicím a tam nestaví zábrany? Antisemité odmítají existenci Izraele jako ohrožení židovstvem, zatímco členové Bloku proti islámu odmítají “muslimské” země jako ohrožení islamizací……..och bože, jak blízké si oba dva názory islamofobie a anrisemitismu jsou.

Blok proti islámu je naprosto nevilitelným, nedemokratickým subjektem, jež svou vlastní krizi tzv. “kapitálového využití islamofobie pro vlastní užitek” zakrývá demagogií o válce, islamizaci a pohádkami o islámské kolonizaci, například Teplicka. Blok proti islámu je sdružení novodobých antisemitů tentokrát zaměřených kvůli modernismu na muslimskou komunitu.

SDÍLET