Pavel Matějný v Táboře vyzýval ke zbavení se Romů

Krajně pravicová extrémistická lůza České republiky se 12. března 2016 sešla v jihočeském Táboře. Radikálové se rozhodli třídit lidi jako prádlo, a proto se společně sešli, aby veřejnosti ukázali, jak ohavnými a nedemokratickými dokáží být. Pod nesouhlasem s Evropskou unií a “bojem” za svrchovaný stát dochází k veřejné propagaci rasové nesnášenlivosti, islamofobie, náboženského fanatismu a vůbec českého neofašismu, jež se v posledních měsících pokouší o co největší získání prostoru ve společnosti.

Tábor lidu v Táboře organizovala místní organizace Bartošovy Národní demokracie za pomoci zmodernizovaných neonacistů z Generace identity. Chystaná akce musí být cool, přívětivou a super lákavou pro omladinu, protože právě kvůli lákání nových oveček je celá akce určena. Jednotliví aktéři s mikrofonem v ruce pošpiní vlastenectví, nahradí jej neforemným klonem, aby následně unisono na sociálních sítích vykládali cosi o feťácích, levičácích pokoušejících se umlčet ryzí vlastenectví.

Táborské Náměstí T. G. Masaryka se na malý okamžik stalo svědkem extrémistických výstřelků, kde uprchlíci byli označováni za vetřelce a touha po ultranacionalismu nepředstavovala vůbec nic než skrumáž rasismem ochucených slov. Jedním z mluvčích na včerejší akci byl společník Adama B. Bartoše Pavel Matějný. Sám je předlužený, přišel o svůj majetek, přesto s hrdostí sobě vlastní o své maličkosti hovoří jako poctivém člověku, ochránci vlasti na život a na smrt. Tento holohlavý pán velmi rád cituje slova Adolfa Hitlera. Zřejmě v tomto šílenci vidí zachránce společnosti, milovníka všeho národního.

Je to komické, protože jako Slovan z Chotěbuzi by do plynu putoval jako podřadná rasa podobně, jako jeho spoluobčané. Pavel Matějný ve svém projevu porušil zákon. Veřejně po útocích na politiky a Evropskou unii vyzýval k odstranění Romů v České republice, protože stát na ně vydává údajně příliš velké částky :

Stejně tak je třeba se zbavit všech těch rádoby neziskovek. Z toho sto osmdesáti sedmi cíkánských, které nás ročně stojí dvacet šet miliard. 350 000 cikánských příživníků, kteří nás ročně vyjdou na 20 miliard. Další desítky miliard stojí všechny ty jejich programy, všechna ta jejich integrace, která, jak všichni víme za ty roky, není možná. Nemůžeme pokračovat v tom, že to nich konec konců budeme cpát peníze. Jsou to většinou peníze z našich daní. Je to stejné, jako kdybysme je sebrali a házeli je do bezedného kanálu, a proto se zeptám: ” Chcete potrestat všechny přízivníky (další slovo není srozumitelné) naší země a zbavit se tohoto odpadu této země?

[embedplusvideo height=”333″ width=”540″ editlink=”http://bit.ly/1RY6v0w” standard=”http://www.youtube.com/v/V7IRfsq9pkA?fs=1&vq=hd720″ vars=”ytid=V7IRfsq9pkA&width=540&height=333&start=&stop=&rs=w&hd=1&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep8726″ /]

Po účelovém dotazu lidé zakřičeli “ANO”…….Matějný udělal totéž. Tímto svým proslovem neonacista z Národní obrody porušil zákon a měl by být za svůj přečin náležitě policií odměněn. Podle informací Hrebenar.eu již byly právní kroky vůči Pavlu Matějnému učiněny. Uvidíme, jak se policie zachová. Rozhodně není v pořádku, když neonacisté veřejně rozšiřují svou nenávist a nabádají ke “zbavení se Romů”. 450 000 cizinců s trvalým pobytem pro Čechy roznodně neznamená vyšší nezaměstnanost. Jedná se o hloupou konstrukci stejně hloupého představitele extrémistického spolku, přítele Národní demokracie i Lidové fronty Kláry Fürstové známé například z nacionálně bolševické scény.

O exekutorech ví Matějný své. Kdyby se kvůli své hlouposti nezadlužil, nepřišel by o majetek a nemusel by nyní přebývat v Praze. Národní obroda, podobně jako Národní demokracie, volá po nacionalistické revoluci, diky které by v Česku zavedly diktaturu. V tomto ohledu má Matějný podobné plány jako Generace identity, jež sní o převrácené verzi šedesátého osmého, ve které by se společenský řád stal příhodným pro neonacistické a neofašistické skupinky v republice. Policie měla na místě okamžitě jednat a měla zadržet Pavla Matějné pro nenávistné nabádání k nenávisti vůči romským spoluobčanům. Liknavá práce ruky zákona napomáhá k životu neofašistických a neonacistických názorů a postojů.

Radikálové velmi dobře vědí, že je společnost díky médiím více nakloněna k extrémismu, proto také využívají situace a pokoušejí se o získání většího vlivu ve společnosti. Je pouze na demokracii, zda radikálům, neonacistům a neofašistům poskytne nadstandartní prostor, nebo zcela správně zasáhne.