Pavel Matějka “somruje” a žádá od extrémistů peníze

Svým způsobem je to tragikomické. Po boku politické zombie Miroslava Sládka s berličkou v ruce  Pavel Matějka horoval za extrémismus, nesnášenlivost i náboženský fanatismus. Z podporovatele pohrobků Holešovské výzvy a naivního podporovatele nového Československa se stal jasný rasista. Spletl si vlastenectví s politickou zaprodaností tolik blízkou českému neofašismu, zatímco nyní poníženě pláče na náhrobku spoluprznitelů češství. 

Radikál s invalidním důchodem nyní žádá ostatní extrémisty o finanční pomoc. Jakoby najednou Pavel Matějka zapomněl na plamenná slova pronášená před demonsttranty. Na náměstích horoval o sociálních vyžírcích a sociálním systému, zatímco nyní žádá ostatní o peníze.

Ashampoo_Snap_2016.03.21_17h35m27s_002_

Volat po nenávisti……vyzývat ostatní k probouzení dávno zapomenutí časů je jednoduché, ale nést zodpovědnost, tedy i tu finanční zodpovědnost za své jednání, to je zcela úplně jiného. Jako kdyby Matějka říkal: “chci nadále demonstrovat a vypadat jako vůdce cirkusu bez kolotoče, ale nemám na to peníze…” Sládek, Lucie Hašková s Černohorským těžko pomohou…..sami nepatří mezi majetné. Ludcie Hašková před mateřskou byla na úřadě práce, Sládek má milionové dluhy a sám chce vystoupeními vyždímat ze zájemců kapitál a Černohorský……..ten také žádným milionářem nebude, aby dotoval činnost jinému nacionálovi. Extrémisté sdílí Matějkovu “somrovací” žádost a naivně doufají ve “finanční záchranu” tragikomické postavičky české islamofobní a neofašizující společnosti.

Ashampoo_Snap_2016.03.21_17h45m03s_003_Případ Pavla Matěky ukazuje, jak trapnou, naprosto amatérskou česká extrémistická scéna je. Fanouškovská základna neofašizující scény představuje většinou nízko vzdělané, nezaměstnané, sociálně slabší a často exekucemi zatížené spoluobčany, takže jakékoli žádosti o finanční pomoc jsou nejen amorálními, ale také naprosto hloupými. Finančně nezodpovědný Matějka žádá stejně finančně nezodpovědné o pomoc……..česká extrémistická scéna je plná úsměvných, roztomilých překvapení.