Islamofobním fanatikům se sloučení Úsvitu s Blokem proti islámu nepovedlo

Islamofobním fanatikům z extrémistického Bloku proti islámu a parlamentního Úsvitu – národní koalice se společná cesta za destrukcí lidských práv nějak nedaří. V rámci listopadových voleb chtěly tyto dva radikální subjekty jít společnou cestou pod společným názvem s jednou společnou organizací. Proto také na Ministerstvu vnitra požádaly o povolení sloučit se v jeden celek.

Ministerstvo žádostem nevyhovělo a radikálové se na sociálních sítích vztekají jako malé děti. Finančně nepřehlední s populistem v srdci měli plán, který jim nakonec překazil “registrátor”. To je zajisté nemilé, zvláště, po teroristickém útoku, kdy mohl jeden sloučený subjekt porážet zásady demokracie jako topoly na cestě. Administrativní slepení parlamentního hnutí s Konvičkovými extrémisty by nebylo nic jiného, než pošlapání zásad demokracie.

Lidé vedení BIS jako nebezpečná, antidemokratická organizace, by se najednou ocitli na stejné půdě jako čeští parlamentáři. Ministerstvo vnitra se zachovalo správně. Úsvit s Blokem proti islámu se pokoušejí o narušení základních lidských práv. Úsvit ve svých stanovách předem slovy “zavazuje „čelit celoevropským úpadkovým trendům a nezodpovědnému přílivu nepřizpůsobivých migrantů rozvracejících Evropu” dává najevo, že jim demokracie nevoní.  Ti, co neodpovídají myšlenkovým pochodům radikálů, jsou automaticky považováni za nepřizpůsobivé, naprosto nebezpečné. Přitom jsou to úsvitáři společně s Blokem proti islámu, kdo se věčně věku projevuje jako nepřizpůsobiví, hloupí radikálové využívající nepravd ke svému růstu a činnosti.

Ve skutečnosti je zarážející, že k registraci Bloku proti islámu na ministerstvu vůbec došlo. Už od začátku bylo jasné, že budoucí zapsaný spolek má jeden jediný cíl: a sice vyvolávat nenávist vůči muslimům, islámu a odlišným kulturám. Úsvit se společně s Blokem proti islámu bude vůči ministerstvu soudit. Je to celé tragikomické, preotože extrémisté si s pomocí soudů chtějí vydobýt právo na to být extrémistickým, nesnášenlivým a protidemokratickým.

Úsvit – národní koalice společně s Blokem proti islámu těží ze strachu a teroristické činy Islámského státu jsou pro Lidinského a Konvičku ideovými pomocníky, bez kterých by čecháčkovští radikálové jen ztěží oslovili větší množství lidí. Sny o předčasných volbách pánů Lidinského a Konvičky nejsou ničím jiným, než další komickou etudou před kamerami večerních zprávařů. Blok proti islámu podává na Ministerstvo vnitra žalobu za ztrátu své pověsti…….on ten spolek náboženských a krajně pravicových radikálů nějakou dobrou pověst někdy měl? Za ochrankáře na demonstracích vyvolávači nenávisti dokonce používali rasistické extrémisty z Československé vlastenecké gardy…….tak by se zajisté spolek s dobrou pověstí nechoval.

Blok proti islámu, stejně jako Úsvit do demokracie nepatří. Ostatně, v následujících volbách nejspíš pohoří a v následujících volbách se Úsvit do parlamentu nepodívá. I proto jsou ministerské zákazy pro Lidinského i Konvičku mnohem víc, než pro kohokoli jiného. Nezbývá než poděkovat Ministerstvu vnitra ČR za dobře odvedenou práci při zakázání sloučenídvou silně extrémistických uskupení.