Zakladatelka Lidové fronty, Klára Fűrstová, se sjednocuje s neonacisty

Klára Fűrstová společně s Tomášem Mrvou, Michaelou Holubkovou, Pavlem Matějkou, Jiřím Jiskrou, Chytrou Zdeňkem, Milanem Michaelem Štruncem a mnoha dalšími zakládá neoficiální extrémistické hnutí, tzv. Lidovou frontu. O tomto úmyslu server Hrebenar.eu informoval nedávno ve svém článku.

Odpadlíci nacionálního bolševismu společně s krajní pravicí ve jménu hesla “náckové jsou ti ve vládě, a níkoli my” nabízí lano všem se společným cílem. Dokonce nevadí, pokud jsou dotiční neonacisté před několika týdny citující Adolfa Hitlera.

Ashampoo_Snap_2016.02.03_01h17m24s_010_

Společných bodů má Matějný s nacionálními bolševiky víc než dost. Souznění bychom mohli najít například v rasismu, odporu k multikultuře, muslimům, Evropské unii a Západu.

Ashampoo_Snap_2016.02.04_22h06m17s_013_

Když předluženému rodákovi z Chotěbuzi nevadili rudí v Bartošově straně, nebude mít pravděpodobně také nic vůči milenectví ke komunismu i časům rudé hvězdy, jež mnozí členové neoficiálního spolku považují za časy lepších zítřků. Horší to bude s Ruskem a lásce k Putinovi……i když i zde se možná neonacista známý z protiromských demonstrací a členství v neonacistickém spolku Čeští lvi sehne a bude nadále přispívat k ultranacionální činnosti, se kterou veřejnost invalidní důchodce Pavel Matějka na některé ze svých fotek jistě rád seznámí.

Z podobných fotografií a provolávání o podporách a sjednocování alespoň člověk ví, s kým má co dočinění. Ale Klára Fűrstová se vůbec nečervená.

Ashampoo_Snap_2016.02.03_02h04m10s_011_

V logice extrémistky a ultranacionální buditelky vidí zakladatelka Lidové fronty v podpoře neonacistické klaky nejspíš samé výhody. Když se Pavel Matějný rozběhne a nasadí svůj psychedelický výraz v obličeji, málokdo zůstane stát na místě bez pudu sebezáchovi. To je možná také jeden z pádných důvodů, proč Klára Fűrstová šéfa Národní obrody do společného díla přizvala. S vizáží zastydlých fanoušků bombrů a kanad ihned každý přijde na to, s jakou ideologií rádoby čeští vlastenci přicházejí. Když neonácky absorboval Adam B. Bartoš, tak téměř neznámá obyvatelka Řevnic udělá totéž.

S pokusy o vyvolání hoaxu o útoku čecnocha na Češku uprostřed Prahy,

Ashampoo_Snap_2016.02.03_02h12m25s_012_

přichází do nacionálně bolševické scény příznivců sjednoceného Československa další prvek z devadesátých let minulého století. Možná je Matějný pouze dalším předstupněm k pohlcení sjednocené party extrémistů pod křídla Adama B. Bartoše, kterého má zakladatelka Lidové fronty také ve svých facebookových přátelích. Jen není jisté, co má Pavel Matějný společného s českými tradicemi, natož s českým lvem. Pokud je všem známo, tak tento neonacista má v oblibě německý nacismus, s jehož “insignií” se také v minulosti vyfotil.

Dokonce ani ten pozdrav na fotografii nemá s českým lvem a českým nacionalismem pranic společného. Adolf Hitler chtěl vyhladit český národ a Slovany považoval za podřadnou rasu……..ale to novodobým nacionálům zřejmě nevadí a nadále budou objíždět republiku s demonstracemi na podporu českých tradic.

Ashampoo_Snap_2016.02.03_02h35m44s_013_
Zdroj: Facebook