Huml souhlasí s odmítáním míšení ras a nyní je dokonce kandidátem ČSSD na senátora

Jak vážně to myslí Česká strana sociálně demokratická s lidskými právy. Sobotkův kabinet zřídil ministra pro lidská práva, zároveň však v doplňujících volbách do Senátu nabízí jednu pozici xenofobně vyjadřujícímu se Stanislavu Humlovi. Jako kdyby předsednictvo výše jmenované strany nevidělo, čeho se jeden z kandidátů na senátorskou sesli dopouští. 

Exposlanec a sociální demokrat Stanislav Huml odmítá míšení ras. Na sociálních sítích nasdílí příspěvek krajně pravicového extrémisty Roberta Metelce, přesto je straníky zahrnutý do seznamu budoucích kandidátů o veřejnou funkci.

Čí zájmy bude zahnědle smýšlející politik hájit? Bude to právo xenofobní části společnosti na jednobarevnou společnost, nebo se v případě výhry bude senátor zastávat všech občanů bez ohledu na barvu pleti, náboženství, sexuální orientaci, nebo národnostní původ?

Bohuslav Sobotka slíbil, že se podzimní volby nebudou týkat populistického tématu uprchlíků, ale výběr senátorských kandidátů říká něco jiného. Lidé upřednostňující rasismus a rasu nad všechno ostatní málokdy mění své návyky a myšlení společně s nástroji sebepropagace. Zcela jistě Huml nepoužije během setkání s voliči předkládané teorie o čistotě rasy, nevhodnosti smíšených manželství……..místo toho zahájí kandidátku jinými prupovídkami na téma nic než národ.

Jak Vláda ČR hodlá v rámci ministra Dientsbiera ochraňovat lidství, když nemá problém s islamofoby sdílícími na své facebookové zdi odkazy krajně pravicových a extrémistických subjektů? Jak chce ČSSD propagovat politiku porozumění a tolerance, když na jedno z dvanácti postů vyvolí člověka s islamofobními a ostře nepřátelskými postoji? Kandidát sociálních demokratů do senátu se neštítí nasdílet informace z xenofobní skupiny “Bubáci v Evropě”………běžně se tam vyskytují rasistické útoky vůči afroameričanům, židům, Romům, homosexuálům………a nyní dokonce Bubáci v Evropě obsahují komentář na primáckou reportáž islamofobního Bohumila Rouba………..

Ashampoo_Snap_2016.02.20_13h53m53s_003_

Stanislav Huml obdivuje islamofoby a rád by se s nimi setkal. Není divu, že si v nepravdivých tvrzeních o islámu doslova libuje. Názory senátorského kandidáta jsou naprosto totožné s mšlením Konvičkova Bloku proti islámu.

Ashampoo_Snap_2016.02.20_14h10m20s_005_

Opravdu si ČSSD myslí, že s takovým senátorským kandidátem udělá pro demokratický vývoj v České republice dobře? Radikálů, rasistů, xenofobů a odmítačů míšení ras je na politické scéně víc než dost. Netřeba  do honosné konírny přivádět dalšího vítače krajně extrémistické scény.