Blok proti islámu využije sobotní demonstraci k prodeji islamofobní veteše

Blok proti islámu využije demonstraci nenávisti k prodeji upomínkových předmětů, triček, mikin i další veteše. Když už si Konvičkovi lidé hrají na krajně pravicovou Pevnost Evropa a s radikály chtějí pochodovat pražskými ulicemi, využijí nabízenou příležitost k obohacení sebe sama. Demonstrace přeci něco stojí, jak ve svém příspěvku uvádí obšírná Jana Volfová.

Není to poprvé, kdy si islamofobní extrémisté zahrával podle některých svědectví se zákony, když v rozporu s paragrafy prodávali zájemcům trička s falšími upomínkovými a propagačními předměty. Chybělo označení provozovny a nabídka sortimentu neprobíhala také zrovna podle košér pravidel. Na nacionalismu se nejlépe vydělává, zvláště, když je dostatek oveček, jež jsou ochotné za symboliku fanatismu utratit nemalý peníz.

Ashampoo_Snap_2016.02.06_00h25m42s_011_

Kdyby se nejednalo o tak vážnou věc, jakou neofašizace společnosti bezesporu je, byl by facebookový příspěvek Jany Volfové docela vtipným. Ještě v předveřer demonstrace první, na co členové radikálů upozorňují, je to, aby si návštěvníci hesel “Čechy Čechům” koupili něco pěkného domu. Z celoevropské demonstrace bude ve skutečnosti pouze “představení” v místech výskytu neofašizující Pegidy a některých spřátelených krajně pravicových subjektů, jež pravděpodobně jako Konvičkův Blok proti islámu celou akci pojmou jako příležitost k naplnění poloprázdné kasičky.

Dokud se ovečky třesou, musí opodál postávat se stánkem bača milující masokostní moučku i koncentrační tábory zároveň. Otevře svůj obchod na kolečkách, aby následně holohlavcům z kindernáckovských luhů a hájů nabídl podřadné zboží se symbolikou náboženského fanatismu. Nepsanou povinností bude koupit třeba jenom maličký odznáček, se kterým se přiopilý extrémista může vytahovat ve stavech opileckého deliria.