Tomáš Ploc – komunista s antisemitismem a islamofobií v srdci

Člen Okresního výboru KSČM v Lounech, Tomáš Ploc, je komunistou s extrémismem v srdci. Odmítá multikulturalismus, zatímco svůj osobní profil na sociálních sítích plní štvavými reakcemi na uprchlíky, proti kterým si severočeský politik notuje s mnoha svými facebookovými přáteli. Mezi ně patří například rasista a antisemita z DSSS Miloslav Jandík, nebo krajně levicový extrémista Pavel Matějka.

S každým kouskem svého textu odhaluje komunista z příhraničí hloubku svého nepěkného Já, s nímž by nesouhlasil ani autor Komunistického manifestu, slovutný Karl Max. Sám pocházel z židovské rodiny a antisemitismem laděné názory by nejspíš nevítal s nadšením. Je krásné, že spolustraník projevil smutek nad odchodem kontroverzního Miloslava Ransdorfa……jen protižidovskou mluvu si mohl nechat od cesty. Antisemitsky se v řadách rudých třešniček projevují milovníci stalinismu. Plni vzteku obviní ze svých selhání staletími pronásledované, aby se posléze mohli cítit většími a mnohonásobně dokonalejšími…….

Ashampoo_Snap_2016.01.27_21h59m18s_001_
Zdroj: Facebook

Koneckonců…….samotný Stalin s Gottwaldem se také vlnili na stejném proudu, když zahájili s požehnáním spolustraníků pronásledování místních Židů. Kdo ví, co by se dělo, kdyby podobnou šanci dostali stalinisté dneška. Možná by k odmítání demokracie a odsuzování lidských práv přidali nějaký gulag po česku. Nacionálně bolševická scéna musí být z Tomáše Ploce doslova nadšená. Pan Ploc výraz “židokurvy” doslova miluje. Na sociálních sítích jej sem tam používá podle své libosti a chutí, jak se mu hodí. Tentokrát “židokurvami” v příspěvku ze 17. září 2015 nazval virtuální bandy organizující příliv uprchlíků(“v podání Ploce zmrdů”) do Evropy. Nemusíte být zrovna Einsteiny, abyste pochopili, koho politik těmi “židokurvami” myslel – nejspíš antisemitskou mluvou označil “nepřítele” rusofilů, “zlotřilé” USA.

Ashampoo_Snap_2016.01.27_22h59m47s_002_
Zdroj: Facebook

Kdyby Tomáš Ploc nebyl komunistou, mohl by klidně vyměnit kabát za DSSS, Bartošovu Národní demokracii, nebo jakýkoli přibělený a slovanstvím obarvený spolek a nikdo by si ničeho nevšiml. Slovník páně politika je skutečně jednoduchý a naprosto srozumitelný extrémistické scéně srocující se kolem Projektu Československo, nebo nově organizované Lidové fronty. Rudý mužík z Loun považuje hýkání Ortelu za projev čistého národovectví, protože zakladatel neonacistické kapely, Tomáš Ortel, projevuje na veřejnosti protiislámské názory a vyvolává nenávist vůči jinověrcům, se kterými nesouhlasí.

Ashampoo_Snap_2016.01.27_23h24m12s_004_

S komunismem se to krásně filosofuje o zabírání majetku a posílání odpůrců pryč z republiky, když ani nevadí neonacisté…….hlavně, že se jedná o protivládní songy s informacemi mezi řádkami…..Komunističtí bojovníci proti nacismu by zajisté koukali, jaký zjev se v komunistickém kabátku pohybuje po světě.

Ashampoo_Snap_2016.01.27_23h26m09s_005_

Pan Ploc se projevuje jako typický stalinista – nacionální bolševik považující neonacisty za spojence, zatímco nácky vidí ve vládě, jako vlastizrádce, proti kterým je třeba bojovat. Mluvou je severočeský politik z Loun blízký slovním projevům Adama B. Bartoše. Také vidí za vším židy, jež po svém také častuje vulgárními nadávkami. Milovník všeho slovanského vidí souvislost dokonce s “islamizací” a “židokurvami”…….představivost pana politika nezná, jak se zdá, žádné hranice

Ashampoo_Snap_2016.01.27_23h35m18s_006_

Tomáš Ploc tvrdí, že “majetek a židovský prachy mají vyšší cenu, než lidskej život”………v dalším facebookovém příspěvku omlouvá komunistické omezování svobody slova: “Komunisté omezovali svobodu slova z ochranných důvodů pro naši zem i pro naivní občany naší země před imperialistickými, vražednými západními státy v čele s USSA.“…….možnám by měl komunista Tomáš Ploc požádat své spolusoudruhy, aby mu také přikázali odtučňovací kúru v podobě zákazu ventilovat své antisemitské myšlenky na veřejnosti. Lidé jako Tomáš Ploc do politiky nepatří a samotná KSČM by měla zapřemýšlet, zda ve svých řadách nemá “škodnou” a nikoli “pouze jednoho ze členů OV KSČM Louny”. Antisemitismus stejně jako islamofobie do společnosti nepatří.