Kotlebova partaj přináší diktaturu i sentiment s hodnotami nacistických kolaborantů

V březnu jsou na Slovensku volby. Do nich kandiduje mnoho subjektů s ultranacionálním podtextem. Zatímco úřadující předseda vlády bere frontálním  útokem místní muslimskou komunitu, Kotlebovi radikálové zcela veřejně a bez okolků napomáhají kromě islamofobie a nenávisti k multikulturalismu také skomírajícímu anticikanismu. 

Kandidáti na poslance nabízejí jednoduchá řešení s předem označenými viníky všeho dění. Předem na začátku sáhodlouhého monologu působí umírněně a dokonce jsou ochotni některé objekty cílené nenávisti označit za správné občany, aby posléze mohla zbytku proslovu kralovat čistá extenze rasismu a účelové nenávisti. Postavičky slovenského neonacismu, neofašismu a jiných nedemokratických ideologií přešly na kandidátku Kotlebovy strany. Často si na předvolební plakáty a nejrůznější prezentační materiály umístiliy symbol krajní pravice. Zpočátku nic neříkající dvě osmičky nebo dvě čtyřky udělají radost přebělené dušičce. S čísly je možné bez trestu zajajlovat, nebo vyjádřit své sympatie k nacistickým jetnotkám SS.

Ze slovního projevu jednotlivých kandidátů z řad Kotlebovců běhá mráz po zádech. Jako kdyby v pozadí pochodovali příslušníci Hlinkovy gardy a s kazdou pomyslnou tečkou na konci věty nepožadovali nic jiného, než otevření koncentračních táborů pro novodobé “zrádce a příživníky” národa. Kotlebova Ľudová strana Naše Slovensko je typickou značkou nesvobody i nesvobodných ideálů, kde společnost zůstává rozdělena kvůli lepšímu ovládání a mediální manipulaci na jednotlivé tábory nacionalistů a zlotřilých odpůrců národního socialismu, ke kterému partajníci projevují velkou náklonnost.

Předvolební projevy Kotlebových kandidátů jsou pohledově na chlup stejné. Kandidáti mají černou nebo šedou bundu připomínající bombry z devadesátých let minulého století. Nechybí ani rukavice v tmavé barvě a rozkročný postoj naznačující agresivitu s nacionální dravostí. Typickou tváří Ľudové strany Naše Slovensko by mohl být dva a dvacetiletý Milan Mazurek ze Spišské Belé.

Ashampoo_Snap_2016.01.26_14h55m10s_004_

Do voleb kandiduje na čtrnácté pozici. Jako zaměstnání uvádí pozici manažera e-shopu. Mladíček, jemuž ještě ani mléko na bradě nezachlo, objíždí svůj “volební okrsek” s prupovídkami o škodlivosti Romů. Vykládá o apokalyptickém svétě, kde je majorita znásilňována, okrádána a mlácena vládou privilegovanými Romy, proti kterým Milan Mazurek na protiromské demonstraci ve Zborově také vystoupil. Obyvatelé romských osad jsou pro mladého rádoby politika důkazem “incestních a zaostalých poloopic”, které chce Kotlebův kandidát radikálně převychovávat.

Ashampoo_Snap_2016.01.26_15h04m49s_005_

Otázkou je, co poslanecký kandidát myslí oním radikálním převychováváním. Možná by se jednalo opět o koncentrační tábory, ve kterých by si Mazurek užíval pohledem na tyranizované oběti své nenávisti. K silvestrovské události v Kolíně nad Rýnem Milan Mazurek na svém facebookovém profilu dodává: “Čo dodať, pustiť si do krajiny viac než milión čiernych ľudí, o ktorých vôbec nič nevedia je naozaj úspech. Likvidácia vlastného národa, nič iné multikulturalizmus v skutočnosti nie je!“………dalo se od extrémisty očekávat něco jiného? V časech zimy plné sněhu přináší Ľudová strana Naše Slovensko bílou politiku přihnědlých zvratků tolik známých z dob kolaborace Slovenského štátu s nacistickým Německem.

Ashampoo_Snap_2016.01.26_15h26m08s_006_

Pro Milana Mazurka zůstávají všichni uprchlíci černými…….možná by měl mladíček svo myšlenkové pochody zopakovat Kotlebovi, jež pomoc ve volbách shání také u slovenských imigrantů v zahraničí…….na příkladu Milana Mazurka je vidět průřez nározorovým spektrem Kotlebovců. Tito radikálové nejsou “pouze” rasisty útočícími vůči slovenským Romům a multikulturalismu. Velká část z nich jsou také antisemité pokládající Protokoly sionských mudrců za jasné svědectví židovské nadvlády.

Ashampoo_Snap_2016.01.26_15h33m34s_007_

Ľudová strana Naše Slovensko přináší diktaturu a sentiment s hodnotami nacistických kolaborantů, jež jsou zobrazovány jako nové hodnoty správnější svobody i správnější a mnohem spravedlivější společnosti, ve které bílý obyvatel přemýšlí pouze s antisemitským a xenofobním pohledem na svět.

[embedplusvideo height=”333″ width=”540″ editlink=”http://bit.ly/1lOoFGs” standard=”http://www.youtube.com/v/Ok_-xF8lXLs?fs=1″ vars=”ytid=Ok_-xF8lXLs&width=540&height=333&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep2694″ /]