Soudy by měly stíhat vydavatele antisemitské a islamofobní literatury

V knihkupectvích a knihovnách je běžně k dostání literatura s extrémistickou tématikou. Po Kamasových projevech Adolfa Hitlera se antisemitismu náruživí čtenáři mohou pokochat na Protokolech sionských mudrců, jejichž nové vydání nedávno oslavoval předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš. Je doslova nepochopitelné, že i ve 21. století je uprostřed Evropy k dostání literární brak vyzývající k nenávisti vůči židům, muslimům, nebo přicházejícím obětem válek.

Zatímco se novináři zajímají o Základy tauhídu a Vladimíra Sáňku, uniká jim mezi prsty mnohem více nebezpečnějších a závažnějších prohřešků v literárním světě. Knihy samy sebe vydávají za naučné, přitom ve skutečnosti nejsou ničím jiným, než skrytou proklamací islamofobie vyzývající k nenávisti vůči každému, kdo místo Bible vyznává Korán. Ve skrytu propagandy se názory blízké krajně pravicovým ideologiím přikrádají do mysli neinformovaných a často naivních čtenářů.

Ashampoo_Snap_2015.12.27_12h48m24s_011_

Zaručeně pravé a nestranné povídání o islámském právu není ničím jiným, než zdatnou karikaturou známou z tzv Islámského státu. Vyzobou, zpřehází se informace přesně tak, aby se hodily do ošatky islamofoba. Okolní svět musí mermomoci pochopit odlišné právní systémy tak, jak chce radikál. Za stovku a pár korun navrch se opakuje to, co jsme jako lidstvo mohli pozorovat na začátku a v průběhu třicátých let minulého století. Beztrestně se rozšiřují lži vyrábějící neexistující zlo.

Bill Warner, autor Práva šária pro nemuslimy, je doktorem fyziky a matematiky a předtím, než zahájil kariéru “spisovatele” a řečníka, taktéž určitou dobu oba dva přírodovědecké obory na akademické půdě vyučoval.  Vzdělaný řečník velmi dobře ví, jak podat lži přímo v líbivém obalu. Vzorce se zákonitostmi vesmíru vyměnil za islamofobii. Napsal patnáct knih plných extrémismu a propagace hoaxů, aby následně založil a řídil nenávistné “Centrum pro studium politického islámu”, jež se posléže stalo vzorem islamofobů od islandského Rejkjavíku až po australskou Sydney. Lidé jako doktor Warner dělají wahhábistům skvělou službu. Rekrutují překrucováním informací Islámskému státu stále více zájemců.

Warner nemá v oblasti religionistiky, islámu, ani historie žádné vzdělání…..ale o to rasistům, neofašistům a neonacistům nejde. Jsou spokojeni, že někdo s diplomem na vestě veřejně a beztrestně hlásá to, o čem si doma potají šuškají. Centrum pro studium politického islámu má několik svých poboček také na Slovensku a České republice. Propagátory přednášek výše jmenovaného Centra nebyl nikdo jiný, než neformální facebookové sdružení Islám v ČR nechceme, které společně s Blokem proti islámu propaguje Warnerovy knihy.

Šária pro nemuslimy je základní, doslova nejstěženější příručkou internetového islamofoba. Však také mužíci, hrající si na webové křižáky, na sociálních sítích doslova slintají při pomyšlení na tuto knihu.  Milovník všeho národoveckého se v ní dozví zkreslené informace o džihádu, otroctví, nevěřících…………jediným výsledkem celého několikaset stránkového eposu je vyvolání strachu z muslimů, proti kterým je třeba bojovat. Přesně takovéto knihy opisující ducha antisemitismu v novém kabátku do demokracie nepatří a úřady s policií by měly vydavatele s autory stíhat za rozšiřování nenávisti vůči skupině obyvatel. Jednou z velmi nebezpečných lží uvedených ve Warnerově knize je, že teroristický útok na Světové obchodní centrum 11. září 2001 byl v souladu s doktrínou džihádu obsaženého v právu šária.

Islamofobie je podobně jako národovectví dobrou příležitostí k byznisu.  Otom ví samozvaní Slámovi Blaničtí rytíři, podobně jsou na dom Konvička a samozřejmě na citu “k vlasti a křesťanství” vydělávají také radikálové z Bloku proti islámu. Doktor Bill Warner psaním nesmyslů, ukrývající se za svobodou slova, vydělává taktéž na islamofobii, které sám s vypočítavostí sobě vlastní propadl.

Ashampoo_Snap_2015.12.27_13h37m25s_012_

Placky, mikiny, knihy, brožurky, vlajky…..to všechno se dá pořídit s logem islamofobních tužeb. Logo útočící direktem vůči Ústavě ČR nevadilo ani zákonodárcům v poslanecké sněmovně, tak proč by se nad choutkami vydělat na nenávisti měl někdo pozastavovat.

Co jiného by mělo navozovat vzpomínky na továrny smrti, když ne Protokoly sionských mudrců. Ve jménu generalizací a naprostých výmyslů popisují údajné plány židů n ovládnutí světa. Poprvé byly vydané na začátku 20. století v Rusku a nacistické Německo tento brak využilo jako nástroj antisemitské propagace. Falzifikát vyvolávající smrtelnou nenávist opět po letech spatřuje díky Adamu B. Bartošovi světlo světa.

Ashampoo_Snap_2015.12.27_13h46m27s_014_

Protokoly sionských mudrců vydává také vydavatelství Pavla Kamase( viz proces s výroky Adolfa Hitlera). Jak je možné, že se takové knihy vydávají, a to naprosto beztrestně, zatímco se dva roky dostupná kniha v knihkupectvích – Základy tauhídu – v médiích považují za propagaci rasismu vyvolávající nenávist? Guidemedia vydává značnou část knih s extrémisticky naladěnou tématikou. Zájemci o knihy jsou neofašisté, neonacisté, extrémisté, antisemité…….zkrátka celá sorta extrémistů, jež využívají toho, že na internetu jsou dostupné česky psané proklamace antisemitismu a krajně pravicových ideologií. 

Ashampoo_Snap_2015.12.27_14h25m17s_015_Pavel Kamas má na Facebooku krajně pravicivé přátele, a dokonce sdílí příspěvky o nacionálním socialismu…. ale určitě Kamasovy příspěvky nebudou mít nic společného se sociálně nacionalistickým smýšlením…..

Ashampoo_Snap_2015.12.27_11h04m49s_008_