Sládek má čtvrt milionu důvodů k oživení politické kariéry

Neofašistická mluva človíčka z jeskyně přilákala k Pražskému hradu davy extrémistů. Nacionální bolševici, neofašisté, neonacisté, rasisté a islamofobové se scházejí před sídlem českého prezidenta, aby svému idolu projevili veřejné sympatie. V ústech si pohrávají se svobodou vyjadřování, ale v hloubce srdce touží po něčem naprosto opačném. Hysterizující vystoupení Jirky Černohorského bylo tentokrát dokreslené nedospělcem s praporem v ruce.

Demagogie sáhla po zneužití dětí k propagaci myšlenek extrémismu. To ale nikomu na rinku nevadí, protože opodál postává politický důchodce, idol devadesátých let, tentokrát prošedivělý Miroslav sládek. Republikáni z nově založené strany ho nemohou vystát, ale těch několik stovek přítomných mu prokazuje náležitou úctu, protože k nim promlouvá vlastenec z nejvlastenečtějších. Na televizní debaty doprovázené pitíčkem po pravici zatím nemá, ale jako solidní náhrada se nabízí hodnotám čechokoslovakismu a islamofobie. Krajní levice prezentovaná nacionálním  bolševismem Projektu Československo se s krajně pravicovými extrémisty v okolí Adama B. Bartoše a Jirky Černohorského pokouší využít lesk bývalé hvězdičky ke svému užitku.

Staromilecké nálady na sladké devadesátky přispějí k vyštengrování agrese do nejvyšších grádů. Po sloganu Čechy Čechům se mnohem snadněji volá po zapalování mešit ,nebo věšení “fašistické” vlády ve Strakovce. Politicky nepolitické angažmá Miroslava Sládka je výhodné pro obě strany. Zatímco ikona minulosti plamenně hovoří před dychitvými radikály, za krkem mu sedí čtvrt milionu důvodů proč zanechat oficiální bezdomovectví v Brně za zády a následovat podivnou eskadru za cestou rasismu.

Ashampoo_Snap_2015.12.13_13h11m06s_004_

Černoši ze stavby za oceánem svého údajného spolupracovníka nevidí, tak proč by se měl za změnu názoru Miroslav Sládek stydět. Horší to bude s exekutory. Ti rozhodně kvůli dlužníkovu extrémismu a nadšení pro Miloše Zemana nezvolní ze svého úsilí. Proti brněnskému navrátilci z Ameriky jsou vedeny tři exekuce za zhruba 250 000 korun. Sládek je oficiálně trvale hlášen na Magistrátu města Brna a nízká penze po exekuci zahrady v pražských Vonoklasech rozhodně na pokrytí finančních závazků nestačí. Kdyby nebylo protiuprchlické krize a nárůstu extrémistických skupin, neměl by Miroslav Sládek žádné “společenské” uplatnění. Staré republikány mu Ústavní soud minulý rok kvůli nedodaným finančním zprávám za rok 2006 – 2011 rozpustil a ti nově vzniklí svého předchůdce a duchovního otce považují za nehodného další spolupráce.

Ashampoo_Snap_2015.12.13_13h14m18s_005_

Minulou partaj považoval politicky oživený rasista za dojnou krávu a možná by současným republikánům udělal totéž. Proto je v RSČMS na téma Sládek tak vyostřená, velmi nepřátelská reakce. Současní činovníci mají v paměti praktiky, o kterých si na veřejnosti štěbetali vrabci na střeše. Cesta za Novou republikou je lemovaná skrze oživlou politickou zombie, ke které směřují tisíceré díky účastníků z včerejšího setkání neofašistů a radikálů před Hradem. 17. listopadu 2015 Pavel Matějka vyzýval ke skandování hesla “Ať žije Sládek“, zatímco včera, 12. prosince 2015, Jirka Černohorský veřejně poděkoval Sládkovi za to , že je. V devatenácti ho volil, dnes napomáhá k oživení svého mladického idolu.

Miroslav Sládek si umí spočítat svých pět švestek a velmi dobře ví, že pokud bude výt s vlky, dostane se možná k nějakým financím, jež by následně mohly zahladit ekonomické bolístky, kvůli kterým údajně přišel šedovlasý mužík o střechu nad hlavou. Když se to umí, přijdou sponzoři, kteří mile rádi pomohou borci extrémismu ke snadnějšímu životu. To je také jeden z důvodů, proč se Miroslav Sládek vzkřísil z politického popela, z něhož se nyní pokouší o první přelet nad kukačím hnízdem.