Šlégrovi alfa, beta i gama vlci tvoří základ Bartošovy Národní demokracie v Kadani

Petr Kotáb před dvěma roky odešel z Vandasovy partaje. Se Šlégrem a jeho věrnými, mezi které patřil také předluženec a Bartošův “přítel” Pavel Matějný, se pokoušel o založení vlastní krajně pravicové strany. Extrémisté jí dali pracovní název Demokratická strana pracujících a dokonce připravili ve víru vášní facebookovou skupinu, na které lákali sobě podobné k podepsání podpisových archů určených k registraci na ministerstvu vnitra. 

Radikálové se už předem viděli jako novodobí blaničtí rytíři……….naplánovali si podivnou roadshow protiromských pochodů, ve kterých holohlavý a s ostravským akcentem vystupující Matějný představoval hlavní osůbku v popředí. Xenofobií nadití a nesnášenlivostí hýčkaní radikálové si předsevzali vytvoření smečky alfa, beta a gama samců ochotných následovat kurz stařičkých skinheadů z devadesátých let minulého století. Se slzou v oku vzpomínali na koncerty Orlíku, zatímco se gravidní Lucie Šlégrová na sociálních sítích rozplývala nad násilím, které radikálové v severočeském Janově napáchali.

Všechno německé bylo Českými lvíčaty pokládané po vzoru Národního frontu Castistů za české. Runy s pohanstvím starověkých Germánů dotvářeli v tragikomickém soukolí ultranacionalistů docela vtipnou kulisu. Milovníci kanad, bombrů a pořádného řádění na ulicích “bojovali” o přežití. Odchodem oslabili již tak skomírající DSSS, aby vzápětí po několika neúspěších na ulicích ukázali svou opravdovou neschopnost. Neopakovala se historie konce Sládkovců a začátku Vandasovy extrémistické “kariéry”……nebylo koho podvést s předem podepsanými archy a one man show Matějného nevzbuzovala v extrémistech žádné naděje.

Xenofobní scéna se štěpila a to byl také důvod, proč se nepodařilo lidem blízkým k sourozencům Šlégrových vytvořit “polovojensky” orientovanou politickou stranu. Přesto všechno, i přes pověst, která v ultranacionalistické scéně Šlégrovce provází, mají “architekti” událostí z Janova 2008 stále dobře znějící jméno. Dokázali vyvolat násilí, napadli policisty, zapovali popelnice, vedli pouliční válku a tím způsobili nepřímo násilnosti i ve vzdálenějších oblastech na severu…..to se od roku 2008 “nepodařilo” v takovém rozsahu nikomu, než “šlégrovské sekci DSSS”.

Toho si je vědom pravděpodobně také Adam B. Bartoš, který se koncem srpna 2015 s představiteli z bývalé Vandasovy strany na severu Čech setkává.

Ashampoo_Snap_2015.09.04_18h00m20s_015_

Místní organizace Národní demokracie bude vytvořena z alfa, beta a gama vlky…..bude zajímavé, jak se zvířecí ohavnost samozvané rahowy(rasové války bílých vůči minoritám) dokáže vyrovnat s potřebami a politickými záměry Bartošovy Národní demokracie. Nejznámější antisemita v zemi spojenectvím se Šlégrem a jeho partou posílá vzkaz neonacistické scéně. Říká tím nepřímo, že do svých řad přijímá i ty největší pověstné rváče, rasisty a milovníky hákových ratolestí, protože do budoucna chce Národní demokracie zastřešovat všechny ultranacionalisty a krajně extrémní radikály v zemi.

Ashampoo_Snap_2015.09.04_18h38m18s_016_

Národní demokracie cítí, že jí ujíždí vlak, a proto se zaměřuje na “ikony” ultranacionální scíny v Česku. Se vzrůstající beznadějí na úspěch v příštích volbách se partajníci pokoušejí vyvolat co největší kontroverzi třeba i za pomoci vyvolání nepokojů, ke kterým mohou dopomoci ideové ikony z Janova 2008.