Nesrin Abdullahová ideově napomáhá k propagaci extrémismu v Česku

Političtí představitelé kurdské komunity zkoušejí z boje proti Islámskému státu vytěžit co nejvíce. Kdy jindy se naskytne stejná příležitost k propagaci svých vlastních zájmů? Válka je dobrou příležitostí k vyrovnání si účtů s věčnými nepřáteli a zároveň se dá zpracovat i na politické úrovni například tím, že po Evropě bude jezdit ženština, ve které mnozí sexisté s nacionalisty uvidí amazonku mezi ženami.

Růžička mezi trním vypráví o náboženských válkách, zatímco opomíjí genocidu, které se samotní Kurdové dopouštějí na Blízkém východě. První, co vyniká na titulcích extrémismu blízkých novinářů, jsou kulky, kalašnikovy a nedostatek zbrojního arzenálu kvaltem doplňovaným na černém trhu. Nikoho z pisálků nevyděsí, že se v bojové zóně dá pořídit výzbroj pro malinkou armádu a nikoho zároveň nenapadne jednoduchá otázka, odkud bojovníci na sapík nebo protiletadlové dělo berou peníze. Všichni tak nějak tuší, že kurdští separatisté jsou léta financovaní evropskými extrémistickými uskupeními, ale nikdo to nahlas neřekne, protože kurdské vojáky v posledních měsících vyzbrojuje strýček Sam společně s českými spojenci, jež domácímu zbrojnímu průmyslu připravují velmi lukrativní odbytiště.

Boj proti Islámskému státu je věc nezbytná. Stejně tak je velmi důležité potírat wahhábismus……nicméně, ani v takovém boji není možné rezignovat na humanismus i odmítání teroristů napříč politickým spektrem. Ještě před několika lety byly kurdské ozbrojené jednotky s příslušnými politicko-vojenskými kurdskými stranami pokládány za teroristy bratříčkujícími se jak s irskými, tak se španělskými teroristickými skupinami. Ještě nedávno EUROPOL sepisoval ve svých pravidelných zprávách o terorismu v Evropě snahy kurdských extrémistů vytvořit v Evropě finanční základnu, s pomocí níž by bylo možné pokračovat v bojích za samostatný Kurdistán.

Ashampoo_Snap_2015.09.07_18h41m51s_004_V případě ženských bojovnic do popředí vstupují předsudky, ve kterých žena se zbraní v ruce ukazuje domnělou odvahu, protože růžička v zahrádce musí milovat panenky a nesnášet jako potencionální rodička zabíjení lidí. V případě tisíce kurdských nacoonalistek tomu tak není. Ve jménu národa vstupují do bojů a napomáhají politickým vůdcům k cestě za přátelstvím se světovými velmocemi, jež následně kurdským separatistům pomáhají v bojích proti mediálně zvětšovaným a často přeceňovaným radikálům.

Fotografie žen v uniformách jsou dobrou reklamní značkou. Tou je také velitelka kurdských ženských jednotek ze syrského Kobani Nesrin Abdullahová. Mezinárodní lidskoprávní organizace varují, že právě v Kobani a jeho okolí Kurdové páchali genocidu a vraždili nevinné civilisty……ale to nikoho nezajímá, protože odvážná viojačka z rozvrácené Sýrie zůstala pro extrémizující Evropu symbolem odvahy, jež následně například předseda Strany svobodných občanů zneužívá k vnitrostranickému boji. Petr Mach podporuje odvážlivce, a proto zkouší trumfnout hnědoskvoucího Hampla v protiuprchlické tónině. Když nepomohlo odmítání uzavírání hranic a nepřímé značování Konvičkova stádečka extrémistů za neonacisty, přistoupil stejný Petr Mach na stejnou rétoriku IVČRN i Bloku proti islámu.

Ashampoo_Snap_2015.09.07_17h47m51s_002_ Teoreticky zavíral hranice a nyní dokonce na společné fotce zkouší předseda beránků hru na podporu bojujících vůči Islámskému státu. Nesrin Abdullahová pomáhá ideologii krajních pravičáků Martina Konvičky a nyní napomáhá Machovi přehlušit kanonádu hnědosti pana Hampla. Žena považovaná čecháčkovskými xenofoby za nadčlověka, během své návštěvy Česka poslouží jako nacionální maskot mnoha subjektům. Třeba i think-thanku Evropské hodnoty na mezinárodní konferenci Internal Security Forum Prague 2015. Člověk si v osudný okamžik ani nevzpomene na Jandův post s myšlenkami Adolfa Hitlera, jež se nedávno snažil nevědomky cpát do úst Tomáše Gariqua Masaryka.

janda_prispevek

Po Končivkově extázi mezi poslaneckými lavicemi díky invenci “Jandova” think thanku tančí extrémistka z Blízkého východu. Jan Hamáček, ministr vnitra České republiky Milan Chovanec a místopředseda Výboru pro bezpečnost Ivan Gabal naslouchali slovům válečnice pyšnící se tím, kolik lidí zabila. O nic nejde, protože mezi mrtvými byli příslušníci tolik přeceňovaného Islámského státu. Jen je škoda, že se zákonodírci nezeptali svého hosta, jak je to s vraždami civilistů, kterých se podle svědectví nevládek měly kurdské jednotky dopustit.

Když se kácí strom, létají v myšlenkách politiků třísky a když se kácí strom, jsou následně stejnými politiky uprchlíci tetováni čísly na předloktí a stránky deníků překypují zvěstmi o domnělé okupaci potencionálními bojovníky Islámského státu. Nesrin Abdullahová jako oistavička zvládá figury před fotoaparáty, zatímco jednou rukou zvěstuje nepopiratelné zprávy o tom, jak nebezpeční jsou přicházející uprchlíci.

Kdo jiný by to měl vědět lépe, než človíček přicházející z rozvrácené země. Vojačka Pešmergů v Česku slouží islamofobům, účelovým rasistům a odpůrcům multikulturalismu hned na dva způsoby. Špiní uprchlíky a zároveň přispívá k dalším mediálním zvěstem o Islámském státu. Pro věc samotných Kurdů je zosobněným živým ztvárněním reklamního billboardu na Kurdistán, protože Kurdové nového střihu jsou základem demokracie……..ostatně, proč by jim nemohli být, když nikdo nechce vidět realitu, ve které kurdští vojáci s vojačkami nejsou dobrými, ale dalšími ze zájemců o nacionalismus.