Demonstrace Konvičkovců byla předvolebním mítinkem i oslavou rasismu

Krajně pravicoví extrémisté se shromáždili za slunečného dne před Národním muzeem. Nad hlavami radikálů vlály symboly Česka, zatímco se účastníci shromáždění chovali v rozporu s odkazem jejich milované vlasti. Místo ochrany nejzranitelnějších, se neonacisté a neofašisté společně s islamofoby vydali na zcestí egoismu, ve kterém oprášený antisemitismus, tentokrát zaměřený na islám, představuje alfu i omegu veškerého dalšího jednání. 

Před zástupci zákona se za bílého dne vynášejí hnědá přání virtuálních světů, ve kterých je bílá křesťanská rasa decimována, vyvražďována a docela genocidně ničena krvelačnými bestiemi z Blízkého východu. Inu….proč by si radikálové nemohli dát nenávist na špacír, když se policie zajímá o o zabavení vlajky s romským kolečkem navrchu. Je to zajistě mnohem více nebezpečnější, než slova mluvčích vybízející k násilí a nenávisti vůči všem jinověrcům. Pravděpodobně policejní eskadra zapomněla na Listinu základních práv a svobod, jež by měli na veřejných shromážděních muži s ženami zákona chránit a obhajovat.

Není divu, že jsou neonacisté průběhem celé akce docela spokojeni. Opět porušili na shromáždění litery paragrafů a nejspíš jim to opět projde. Demokracie by se měla chránit, ale to co jsme mohli vidět dnešní odpoledne v Praze, nemělo s ochranou nic společného.

Ashampoo_Snap_2015.09.12_19h12m02s_006_
Martin Konvička

Tak jako vždy, i dnes docházelo k tragikomickým protiřečením, kdy se Martin Konvička ve svých slovech vařil polívčičku multikulturalismu, i když stejný multikulturalismus vehementně popírá. Tragikomicky zaměňoval řecký naturel za odlišnou kulturu a neopomněl zmínit Tomia Okamuru. Jako superlídr parlamentní strany sebe sama pokládá za největšího nacionalistu v zemi. V mnoha gestikulacích se podobá Ducemu a s oblibou k prostitutkám není daleko od agroskinheadů, s nimiž IVČRN spolupracuje.  Mystickými zážitky políbený a erotickou masérkou často doprovázený Konvička rozjitřil v české kotlině islamofobii, jež ve svém důsledku vytlačila nenávist vůči Romům.

Martin Konvička si musel vybrat, a tak si vybral…………virtuálně mele lidi do masokostní moučky a jako stoupenec čtvrté generace řeckých potomků přivádí své souvěrce do náruče nových podobenství krajně pravicového extrémismu. Na pořad dnů se dostávají hoaxy o kočárcích na krajnicích silnic s ochotou wahhábistů zaplatit mešity v nedalekém Německu. Konvička si často dopisuje s Kurasem, a proto ostatní seznamuje se závěry společných diskusí, v níž se radikálové ze střední Evropy nevzdávají a bojují proti společnému nepříteli.

Ashampoo_Snap_2015.09.12_19h16m31s_007_
Hlouček přihlížejících demonstrantů

Martin Konvička se vidí jako budoucí revolucionář, a proto nezapomíná na volby, ve kterých by chtěl vyhrát a následně uzavírat republiku do neproniknutelné báně. Ve čtvrt hodinovém, naprosto nesmyslném monologu obhajuje Konvička xenofobní a nenávistnou podobu Vyšegrádu, do něhož by se následně měli stěhovat ostatní radikálové z ostatních zemí Evropy. V takovém případě by předseda islamofobů nebyl nikým jiným, než samozvaným lídrem spojených rasistů, což by se milovníkovi sexu za peníze zajisté líbilo. Masáž volebních úspěchů větších než dvě procenta vyvolává ve stoupencích IVČRN a Bloku proti islámu frenetickou radost i naděje z pohřbení všeho, co Česko ve skutečnosti znamená.

Sobotní odpoledne bylo plné mnoha řečníků. Mezi nimi nechyběl ani poslanec Tomio Okamura vzpomínaný svým kolegou Konvičkou. Ze začátku divící se čtvrt Japonec zmiňuje Evropskou unii s navrhovanými kvótami. “Jako jeden z nejznámějších polovičních cizáků by se měl sbalit a odjet do Kjota, protože tahle země po víc než tisíc let patřila našim předkům”. Je tragikomické, že poloviční Čech ovládá přebělené křiklouny hesel “Čechy Čechům”. Populistický politik s vlastní xenofobní partají přichází před své posluchače, aby si veřejně postěžoval nad tím, jak demokraticky zvolení zástupci národa odmítají xenofobní návrhy zákonů, mezi které patří i hlasování o nepřijímání uprchlíků, jež se bývalý mluvčí cestovních kanceláří nestydí nazvat vetřelci. Poslanec Parlamentu České republiky překračuje míru únosnosti, když hoaxy a lži pokládá za naprostou a nikým nezpochybnitelnou pravdu. Saudskou Arábii s Katarem, USA a dalšími zeměmi pasuje do rolí iniciátorů uprchlické “krize”.

Ashampoo_Snap_2015.09.12_19h04m01s_005_
Tomio Okamura

Je smutné, že zrovna poslanec zapomíná na to, že nic jako nelegální uprchlík, natož vetřelec neexistuje. Okamura se chová nezodpovědně, protože chce být zvolen a nevzdělané rasisty osloví pouze tehdy, pokud začne s nevzdělanými a velmi nenávistnými útoky vůči těm, kteří se nemohou bránit. Zapomíná přitom na svého otce,jež do země Čechoslováků také zavítal jako cizinec. Nebýt vztahu s Češkou, byl by Okamura popelářem nebo dělníkem v některém z japonských fastfoodů.

Eva Hrindová přicházející po hudební vložce ukazuje jak hanebné jsou Naštvané matky. Dokážou se chovat hanebněji, než všichni předchozí mluvčí před tím. Pociťují ohrožení, protože ve své nevzdělanosti věří všem pomluvám a lžím. Do islámu cpou všechno ostatní, co se jim nelíbí. Kdyby přeci jen náhodou zapomněly….mají kolem sebe Slámu s Konvičkou, jež Naštvaným matkám připomenou, co všechno patří do neschopného smýšlení obstarožní, xenofobií políbené ženy. Eva Hrindová nemůže mlčet, protože se pokládá za jakési vtělení Milady Horákové……..Naštvané matky nechtějí diktát státu, a proto se uvolily k podpoře neonacistických, neofašistických a islamofobních kruhů v okolí. Frustrované ženštiny ucítily možnost a příležitost, které se také na veřejných shromážděních chytají. Ve více jak jedenáctiminutovém projevu volá Eva Hrindová po změně, ale ve skutečnosti vůdkyně Naštvaných matek nechce nic jiného, než vycouvat do druhorepublikové minulosti, ve které je ve volbách jediná volba……superlídr Martin Konvička, jako zastánce neofašistických, neonacistických, islamofobních a radikálních myšlenek.

Ashampoo_Snap_2015.09.12_18h58m45s_004_
Jiskra

Na dnešním shromáždění nechyběla ani Jiskra z tmavohnědého světa. Sesílá na přítomné poselství Itala, s nímž by bylo hřích neseznámit přítomné demonstranty. Ve slovech cizince se skrze Jiskru ke slovu dostávají vetřelci, protože ty se mnohem snáze vraždí, než kdybychom chudáky prchající z války nazývali uprchlíky. Postávající policisté v pozadí celé akci dodávají punc komičnosti. Přihlížejí tomu, jak extrémisté ničí, doslova trhají na kusy hodnoty demokracie.

Radikální přátele u Národního muzea přijel podpořit již vzpomínaný Jiří Sláma. Jako radikální islamofob si nenechá ujít šanci podpořit svého ideového guru. Se stejně naladěnými motorkáři přichází, aby před televizními kamerami lačných reportérů zopakoval své vnitřní frustrace, kvůli nimž v únoru tohoto roku poprvé vystoupil na demonstraci Martina Konvičky. Všechno co je spojeno s islámem, by mělo být podle fotografa aktů totálně zničeno a smazáno z povrchu zemského. Jak se zdá, nová podoba antisemitismu, tentokrát beroucí si na paškál muslimy, dostala zdárného následovníka. Po trošce demonstrování bude po pochodářském cvičení k budově Vlády ČR na řadě koncert neonacistů.

Ashampoo_Snap_2015.09.12_19h28m20s_008_

Je to celkem stylové zakončení krajně pravicového odpoledne. Akce Bikers against islam pouze odkazuje blízkost IVČRN s neonacistickou scénou. Možná si Ladislav Budz  z kapely Squad96 na hlavu v zápalu hry nasadí staniol a pobaví agronácky svou přezdívkou………možná se mezi návštěvníky hudebního řádění extrémistů najdou pamětníci Uličníků 88, ve kterých Lobo (Ladislav Budz) působil jako bubeník…..to potom bude zábavy kopec……….

White Power hudební řádění by se mohlo líbit také Martinu Konvičkovi. Zvláště oblíbenou by mohl být song účinkujícího Dizenteru, který na albu Acoustic Memories v roce 2014 nazpíval šlágr Útok: “Ubytovny azylantů hoří není čas se rozmejšlet teď musíme rychle jednat. Setnout pěsti a jít vpřed musíme se proto všichni spojit spolu do utoku jít potom v naší zemi český bude bílá rasa žít“………není to náhodou sen všech přítomných?

Vyvolávání nenávisti, ke kterým docházelo při dnešní demonstraci, skutečně do demokratické společnosti nepatří. Ve slovech mnoha řečníků zazněly výzvy k náboženské a rasové nenávisti. Policie pochybila, když vůči porušovatelům zákona nezasáhla. Je třeba, aby se demokracie bránila a důrazně dbala na to, aby při shromáždění radikálů nedocházelo k porušování práv minorit.