Kurdky v uniformách pomáhají “polidšťovat” kurdské teroristické organizace

Jsou Kurdové teroristé nebo ukrutní bojovníci proti Islámskému státu? Nejsou ani jedno, ani druhé. Kurdové jsou lidmi jako každý jiný. Mají stejné potřeby, stejná práva…..v těle jim koluje stejně červená krev a plíce Kurdů dýchají stejný vzduch. Bylo by hloupé a naprosto populistické z důvodů generalizací tvrdit něco jiného. Obyčejný člověk nemá nic společného radikalismem a už vůbec není zodpovědný za činy radikálních politických stran, uskupení a fanoušků krajně politických názorů. 

Kurdové z obecného hlediska mají velký problém v politické reprezentaci, jež toto etnikum “zastupuje” v zahraničí. Ve valné většině se jedná o teroristy, jejichž politické a společenské názory nejsou příliš odlišné od názorů wahhábistů ze Saudské Arábie, nebo tzv Isláímského státu. Prosazují nacionalismus i za cenu násilí, nelidskosti a páchání válečných zločinů. Kurdská strana pracujících ještě nedávno byla v dokumentech Europolu označována za nejčastějšího aktéra na poli evropského terorismu. Jednotliví činovníci kurdských nacionálních spolků spolupracují s evropskými teroristickými organizacemi, jež pomáhají svým přátelům z Blízkého východu financovat jejich činnost.

Ashampoo_Snap_2015.08.19_20h22m30s_005_

Kurdský nacionalismus, stejně jako jakýkoli jiný nacionalismus je velmi nebezpečný. Nebýt existence Islámského státu, rozhodně by se nedočkali většího zájmu ze strany Spojených států amerických, Saudské Arábie, Izraele a dalších spojenců zaoceánské velmoci. Díky wahhábistickému mámení dostala Kurdská strana pracujících s dalšími uskupeními nejmodernější zbraně, jejichž hlaveň se nakonec s největší pravděpodobností obrátí vůči samotným spojencům strýčka Sama. Kurdské nacionalistické spolky podle informací lidskoprávních organizací zneužívají nepřehledné situace na “válečném poli” k “vyřizování” účtů, kdy jsou “ideoví nepřátelé” kurdskými vojáky vražděni, mučeni a vůbec nějakým způsobem perzekuováni. Nejsmutnější na celé věci je, že k terorizování civilistů a páchání válečných zločinů dochází za pomoci zbraní spojenců, jež kurdští bojovníci dostali na boj proti Islámskému státu.

Popírání existence Kurdů se v minulosti se stalo v Turecku státní politikou, stejně jako dnes se stává přijímanou ideologií polidšťování teroristů, jež ještě nedávno ve jménu existence Kurdistánu vyhazovali do vzduchu civilisty na tržištích, úřadech a poblíž objektů místních samospráv. Člověk, který zabil na stovky nevinných je nyní považovaný za hrdinu, protože se nechá vyfotit v uniformě s rádoby chytlavými replikami o tom, jak zuřivě a co nejhrdinštěji dokáže zabít bojovníka z Islámského státu….Arin Mirkan se vyhodila v Kobani do vzduchu:

Ashampoo_Snap_2015.08.19_20h12m17s_004_

K posilování pozic kurdských teroristických uskupení dochází za pomoci ideologie, kdy je zneužíván sexismus, i postava ženy jako symbolika posledního odhodlání jít bojovat proti nepřátelům “národa”. Kurdka se samopalem v ruce je západními médii považována za hrdinku, zatímco stejná ženština bojující za práva wahhábistů Islámského státu je zobrazována jako nebezpečná fanatička a teroristka ochotna zničit západní hodnoty během záchvěvu vteřiny. Přitom fanatismus a přílišný nacionalismus jsou jediným hlavním hnacím motorem na obou stranách tábora. Kurdka společně s wahhábistkou nechtějí nic jiného, než zabíjet své nepřátele, protože matky od rodin fanatici přesvědčili o tom, že jsou jedinou ideologickou silou, jež by mohla hnout názory davů. Mistři propagandy nacistického Německa by z takového zneužívání funkce ženy měli skutečně radost.

V bojích na prvních liniích nevítězí kulky, ale fanatismus s ideologií, jež je schopna předem prolomit jinak neproniknutelné hranice. Islámský stát kvůli vytváření dojmů pálí, věší, ukřižuje lidi a Kurdové naopak k ideové podpoře teroristických spolků využívají kromě krutosti vůči bojovníkům Islámského státu, také roli ženy, jako symboliky poslední záchrany, kdy je možné přejít pomyslný Rubikon nelidskosti. Je třeba vytvořit společný ideál společného nepřítele a k tomu žena jako matka rodu slouží přímo výtečně. Co jiného by mohlo matku přimět opustit kojence, než absolutní obava o život potomka……než ochota položit život za boj proti fanatikům…….

Ashampoo_Snap_2015.08.19_20h41m43s_007_

Většinou si nikdo nevšimne, že žena v zelenkavé uniformě s kalašnikovem v ruce a ideovým medvídkem u pasu nedělá nic jiného, že posouvá vnímání kurdských teroristických uskupení do jiného, mnohem příznivějšího světla. Jak již bylo v článku naznačeno, taková praxe není výhodná ani pro Západ, natož ani pro jednotlivé země Blízkého východu, protože se tu vyrábí dodatečný problém ozbrojenců, jež nebudou chtít složit zbraně a se kterými budou muset počítat všechny strany konfliktu.

K ideovému změkčování teroristů napomáhají umělci……a to na obou ideových stranách konfliktu. Pro Západ jsou sexy umělci vystupující vůči Islámskému státu. Skládají písně, kreslí obrazy, píší polopravdivé, vymyšlené příběhy k posílení toho správného druhu boje na správné straně barikády. Na straně Kurdů je to opět žena, Helly Luw, která nedělá nic jiného, než že vykresluje Kurdskou stranu pracujících s dalšími radikály do podobenství ochránců západních hodnot. Umělecká činnost ideových umělců je určena většinou pro zraky cizinců. Islámský stát skrze umění verbuje nové fanatiky……..ale totéž dělají umělci z kurdské strany. Povolávají k hrdinskému boji proti nepříteli.

Ashampoo_Snap_2015.08.19_20h57m04s_008_
Helly Luw zpívá na tanku

Helly Luw, v médiích často označovaná za kurdskou Shakiru, zpívá na tanku obklopena vlajkami. Za pomoci not propaguje Kurdistán, kurdské teroristické spolky. Antiválečná Revoluce ukazující poklidný život Kurdů narušený tanky nepřináší vůbec nic nového, než idylickou představu o správnosti boje Kurdů, kde jediným nástrojem správnosti zůstávají kurdské teroristické organizace.

[embedplusvideo height=”328″ width=”530″ editlink=”http://bit.ly/1NvchWz” standard=”http://www.youtube.com/v/fLMtTQsiW6I?fs=1″ vars=”ytid=fLMtTQsiW6I&width=530&height=328&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep9345″ /]

Tak, jako se v Československu mnozí umělci zapůjčili propagaci komunismu, tak se kurdští umělci zapůjčují k propagaci války jako nástroje propagace kurdských teroristických organizací vedených v seznamech Europolu jako objektů velmi nebezpečných.