Lucie Hašková – organizátorka demonstrace a rasistka v jednom

Lucie Hašková je zapálenou islamofobkou i ultranacionalistkou zároveň. Zhrzená v láce coby svobodná mamina ze středočeské Sadské věří, že všechno, co je muslimské, nebo jen trošku zavání islámem, Evropskou unii a multikulturalismem je pro celou společnost špatné a po všech stránkách nebezpečné.

Kromě fotek nedávno narozeného synka, vystavuje Lucie Hašková na své facebookové zdi na odiv nejrůznější hoaxy, nebo zprávičky o tom, jak ten, či onen uprchlík znásilnil, přepadl, zneužil, a tím pádem všechny ohrozil. Generalizace si ve slovech mladé ženy podávají ruce, jako kdyby byly ctnostmi každého spořádaného a nadmíru poctivého člověka. Šmahem klávesnice jsou všichni špatní, protože nedávno rozvedená maminka cítí strach z nepoznaného a tím pádem i neznámého.

Coby fanynka Tomia Okamury a Konvičkova mámení Islámu v ČR nechceme, se Lucie rozhodla vyplnit nudu na mateřské organizováním demonstrace na Václaváku, kde u sochy svatého Václava jako hlavní tvůrkyně demošky “Braňme svou zem, naši budoucnost a budoucnost našich dětí” promluví před svými “soukmenovci” i zvědavci o své nenávisti na srdci.

Lucie Hašková na setkání extrémistické povahy vystoupí za Naštvané matky. Milovníci nesvobody si jedno sobotní odpoledne budou hrát na to, že jim tato republika patří. Poplivou demokracii, zaútočí ve slovních projevech na Ústavu České republiky, aby následně nenechali suchou nit na islámu, Evropské unii a uprchlících, které společně s muslimy považují nacionálové za největší ohrožení Česka. Oficiálně se organizátoři demonstrace distancují od extrémistických organizací, ale pokud zavítáte na facebookové profily organizátorů, zjistíte, že k extrémistům nemají daleko.

Lucie Hašková na svém profilu pro své přátele nasdílela fotografie z demonstrace DSSS.

Ashampoo_Snap_2015.07.15_12h27m17s_019_

V jiném dalším příspěvku Lucie Hašková projevuje smysl pro rasismus. V říjnu 2014 navštěvovala úřad práce a vytáhla na své přátele ukázku anticikanismu:

haskova_rasismus

Vyjadřuje se takto opravdu slušný člověk? To může napsat nebo říct pouze ten, kdo je rasistou. Opět se projevuje to, co je typické u nacionalismem přesycených akcí. A sice, že jejich organizátory jsou rasisté, příznivci krajně pravicových spolků a organizací. Ostatně, Lucie Hašková, chtěla na svou demonstraci Tomia Okamuru pozvat, ale na rady svých kolegů tak neučinila

okamura

Další příspěvky Lucie Haškové na Facebooku: