Netanjahu je pokrytcem využívajícím Islámský stát ke špinění odpůrců apartheidu

Benjamin Netanjahu vyzval aktivisty k bojkotu produktů z Islámského státu. Nejspíš zapomněl, že teroristický slepenec wahhábistů není státem a nemá svůj vlastní průmysl. Jaké výrobky by bojkotáří izraelských produktů měli u Islámského státu bojkotovat? Islámský stát vraždí, ničí a rozesílá neštěstí. Neprodukuje vůbec nic, než pomatence wahhábismu. Jsou snad mezi účastníky hnutí BDS(hnutí požadující bojkot Izraele) multimilionáři odkupující irácké a syrské kulturní dědictví na černém trhu? Je snad Britský národní svaz studentů, jež se nedávno přihlásil k hnutí BDS, jedním z těch, co obchodují s wahhábisty? Kdo je větší pokrytec?

Je to Benjamin Netanjahu spolupracující s kolébkou wahhábismu, Saudskou Arábií? Nebo jsou těmi pokrytci studenti požadující po Izraeli dodržování lidských práv? Je tragikomické, kam mohou vést debaty o bojkotu a co všechno zneužije apartheid z Tel Avivu pro svou obhajobu. Podle izraelského premiéra je každý, kdo se přidal k hnutí i myšlenkám BDS pokrytcem, protože současně stoupenci bojkotu všeho izraelského nevolají po bojkotu Islámského státu. Ale to je pouze politický populismus, kdy Tel Avivu vadí Islámský stát, protože by mohl ohrozit bezpečnost a celistvost xenofobního režimu.

Wahhábisté Rijádu nevadí, protože ve věci Sýrie spolupracují, odkupují od Izraele zbraně, podílejí se na ideologickém i ukrytém boji agentů namířenému vůči Íránu…………zatímco jiný teokratický slepenec wahhábistů nejhoršího ražení vidí v Izraeli šmouhu na mapě……z určitého úhlu pohledu je to tragikomické, že teokratický Izrael ovládaný Tórou chce od aktivistů, aby bojkotovali teokratický slepenec, který státem není ani náhodou. Šílenci vydávající se za muslimy nyní poskytují ideologickou berličku k očerňování aktivistů požadujících po Tel Avivu odstranění rasové diskriminace.

Benjamin Netanjahu ukázal jakým dokáže být rasistou. V předvolebních spotech bylo hlavním tématem vyvolávání nenávisti vůči Arabům, jež izraelští politici viní ze všech neúspěchů. Bibi neúnavně v televizi, rozhlase, v novinách i na sociálních sitích prosil Izraelce, aby volili Likud, pokud ho chtějí znovu na postu ministerského předsedy. Josh Ernest, tiskový mluvčí Bílého domu k vyvolávání rasismu a nenávisti v předvolebním Izraeli dodal: “Obamova vláda je hluboce znepokojena použitím dělící rétoriky v Izraeli, která usiluje o marginalizaci izraelských občanů arabského původu.”……..samozřejmě, Bílý dům měl pravdu a o to víc populisticky dnes Benjamin Netanjahu vypadá. Požaduje bojkot neexistujícího státu, jehož “sláva” byla z velké části vytvořena médii ze Západu, zatímco jednoduše zapomíná na rasismus ve své vlastní zemi.