Adam B. Bartoš: “Kdyby to bylo na našich hranicích, vydal bych příkaz střílet”

Adam B. Bartoš vidící Žida snad i v Tomio Okamurovi, využil příležitosti a na svém facebookovém účtu se vyjádřil k problematice uprchlíků. Reagoval přesně tak, jak by se dalo očekávat od kdejakého nacionála. Motýlka s image kavárnického intelektuála nechal stranou. Vyměnil ho za strohé, krví překypující řešení, kdy kulka zůstává jediným darem, který chce předseda krajně extrémistické strany uprchlíkům darovat.

Alespoň potencionální voliči společně s ostatními obyvateli Česka vidí, co by se mohlo stát, kdyby se Adam B. Bartoš dostal do rozhodujících funkcí. Nechal by vojáky nebo policisty zabíjet lidi v nouzi. Nekoukal by, jestli je obětí ostrého náboje mladá žena, stařec, dítě, dospívající kluk, nebo obyčejný muž. Ke všem by přistupoval stejně. Zachoval by se jako pokrytecký tyran. Pro svou povahu by nebyl schopen kohokoli zabíjet, a proto by pro takový úkol vybral represivní složky státu.

Ashampoo_Snap_2015.06.18_22h33m29s_048_

Od podpisu přihlašujícího se k fašistickému Národnímu souručenství, ukazování fakáčů na americké obrněnce, podepisování spolupráce s ostatními nacionály až k příspěvkům schvalujícím střílení do lidí…… kariéra Adama B. Bartoše má velmi strmý spád. Výstraha mužíka bez motýlka má velmi perverzní podobu. Pokud je ochoten svolit se střílením do uprchlíků, byl by ochoten přemýšlet v obdobném scénáři třeba vůči Romům, nebo odpůrcům politiky Národní demokracie?

Národní demokracie chce společně s Bartošem i dalšími nacionály kandidovat ve volbách. Kandidovala v těch minulých a nyní nejspíš v koalici svých přátel bude kandidovat také. Proto je ve večejném žájmu, aby se veřejnost o názorech předsedy Národní demokracire, Adama B. Bartoše, dozvěděla co nejvíc. Politika, kterou nabízí, je politikou extrémismu, neúcty k demokracii, lidským právům i k lidskému životu.