Adam B. Bartoš k antisemitismu přidává i homofobii

Adam B. Bartoš je v podstatě velmi zábavný člověk. Založí si krajně všeobjímající politickou stranu, ukazuje fakáče na kolonu amerických vojáků, aby následně se stejným zápalem zahájil svou každoroční akci namířenou vůči homosexuálním spoluobčanům, jež z křesťanské lásky nazývá bukvicemi. 

Možná si nejznámější antisemita v zemi vzpomněl na každoroční rodinnou zábavu při sběru plodů buku a s pilou v ruce společně za popěvku vlasteneckých písní porazí statné stromy okolí. Jen by stoupenec českého extrémizování neměl zapomenout na to, že bukvice při nadměrném požívání bývá jedovatá a zdraví neprospěšná. Kdo by to do muže s motýlkem na krku řekl. Po antisemitském mámení si zahrává v řeči písmenek se zahradničením.

bartos_bukvice
Zdroj: Facebook

Nebyl by to Adam B. Bartoš, kdyby za bukvicemi neviděl židovské spiknutí. Je roztomilé, že extrémista snažící se o propojení krajně levicové i pravicové scény pokouší své myšlenky prezentovat skrze bajky, kdy lidi přirovnává k nejrůznějším zvířátkům nebo plodům matky přírody. “Židospiknutí” je hlavním obsahem Bartošova vnímání světa. Ve jménu katolické tradice se rozhodl obhajovat “tradiční rodinu”, protože čeští příznivci antisemitismu, kterým občas vzdává na hřbitovech úctu, bojovali za ideál muže dělníka i sexismem ponížené matky rodičky. Kvůli takovému konceptu klidně zapomene na nenávist vůči Američanům a všemu americkému a po vzoru sedmi statečných usedá na chodník, aby se následně nechal, jako oběť režimu zadržet policií.

Adam B. Bartoš, tak jako stranický kolega Zemánek, využívá situace a do profilové ikonky na sociálních sítích vkládá obrázek s kloboukem, tak aby před svými druhy v nesnášení vypadal jako odhodlaný kovboj s kolty nízko u pasu. Je to vskutku tragikomická podívaná. Na jednu stranu předseda Národní demokracie volá po konzervativnímu pohledu na společnost, aby vzápětí vylovil na Svazu komunistické mládeže mužíka s obojkem na krku.

bartos_muzikobojek

Kdyby člověk nevěděl, že se nejedná o demonstraci k 17. listopadu, klidně by si mohl myslet, že se partička čtyřprocentních pokusila na konci roku o menší Gay Pride. Bartošův smysl pro konzervativnost ukazuje účelovost extrémistova myšlení. Všechno je konzervativní, pokud to za konzervativní považuje rovněž šéf krajně extrémistické partaje. Pomyslnou třešničkou na dortu je neznámý muž z listopadové demonstrace. Ve spojení s Bartošem měl na krku obojek, zatímco na březnové demošce v Budějovicích byl bez obojku…….jedná se snad o nějakou vnitrostranickou symboliku? “Nejspíš za vším budou zase ti Židé”, když jim mužík z demonstrace na začátku jara vesele naslouchal.

Možná vůdce Národní demokracie překvapí a přivede na protihomosexuální klání zase někoho ze stalinistického tábora. Pak se ale nesmí divit, když si ho lidé začnou plést s podporovatelem LGBT komunity a začnou mu do ruky vkládat prapor duhy. Adam B. Bartoš o homosexualitě ví své, a proto za doprovodu doktora Pavla Čermáka organizuje přednášku o příčinách z homosexuality. Snad se Bartoš nebo pan doktor doznají před posluchači ze svých dětských traumat.

bartos_cermak

Rusofilní partaj nakloněná ruské ortodoxní církvi i klerofašistickému pohledu na vesmír profiluje sama sebe do role bojovníka za heterosexuální majoritu. Homofobií prosycený podvečer bude zajisté plný vtipných i tragikomicky vyhlížejících prohlášení. Stačí pohlédnout na webové stránky přednášejícího doktora Pavla Čermáka. Ten se snaží nepřímo vyvolat dojem souvislostí mezi homosexualitou a pedofilií. Homosexualita.eu je plná trapných, zavádějících a lživých informací.

cermak_homosexualita
Zdroj: screenshot ze stránek Homosexualita.eu

Ultranacionální scéna je nakloněna populismu a dokonce lživá tvrzení o tom, že se homosexualita dá naučit, nebo že byla zaviněna cíleně tím či oním, je pro nacionály neskonalou pravdou. Kdo by také od přátel nesnášení očekával vzdělání, znalosti nebo pochopení pro to, že svět není jen jednobarevný film se zpětnými pákami na boku.

Adam B. Bartoš se bude snažit, tak jako minulý rok, využít blížící se Prague Pride, ke svému užitku. Minule ho odnášela policie a zrodil se kovboj s kloboukem na hlavě……dnes, respektive v srpnových dnech konání pochodu LGBT komunity Bartoš vymyslí něco nového, s čím by se dostal do celostátních deníků. Na chvilku si díky extrémnímu postoji zajistí popularitu…..a o to jde předsedovi Národní demokracie především.